Жена миллионера• Изменено 22 июня в 09:11
Ранок, картопля, рупор
Чи ваажате ви нормальним, коли продавці овочей о 9й ранку в рупор оруть що вони продають? 😂
Поторописька• 22 июня в 14:02
Ответ дляЖена миллионера
Так то вам нормально, мені в спальному районі, в неділю орущий в рупор мужик - це ненормально. Впевнена, що в них навіть дозвулу на торгіалю з машини не має.
І.., який дозвіл на продаж городини?
коротше вимикайте принцесу і створюйте умови тиші собі так, щоб вам інші не заважали
Жена миллионера
• 22 июня в 14:05
Ответ дляПоторописька
І.., який дозвіл на продаж городини?
Так от і біда в тому, що я не принцеса, а спати хочу 😂
Поторописька• 22 июня в 14:18
Ответ дляЖена миллионера
О 9.00 ранку? Таки принцеса)
А якщо це був потяг, чи дорога з трамваєм? Ви живете у місті, воно таке і є. Ви неможете змінити ситуацію, міняйте свої дії в цій ситуації, створюйте власний комфорт своїми руками
Жена миллионера
• 22 июня в 14:19
Ответ дляПоторописька
О 9.00 ранку? Таки принцеса)
Добре, наступного разу піду трісну того мужика 😂, мені буде комфортніше
Поторописька• 22 июня в 14:22
Ответ дляЖена миллионера
Теж звичайно варіант, але не раджу. Мужик теж, мабуть не від хорошого життя в рупор кричіть, намагаючись збільшити кількість покупців. Запропонував йому, зробити вайбер групу, і туди всіх клієнтів, щоб він писав, а не кричав