lilul990• 22 июня 2025

Макаров зливає брехню Путіна. Росія в жопі

Якийсь кацапський пиздюк Макаров висказався з приводу інвестиційного клімату в Росії на зустрічі Сніданок зі Сбербанком. Усі жополізи Кремля ждуть зняття санкцій. А не Суми, наступ і вот ето всьо. Іначе жопа.

автор lilul990 • 22 июня 2025
Не можуть вони воювати ще 10 років. Брешуть як дишуть
LudaSHS• 22 июня 2025
Там дуже багато наговорили на цьому форумі, навіть їх міністр фінансів, якщо правда то нас шанс вистрибнути, заморозити.
Але тут вмішалася війна на БС, і привіт ціна на нафту( і є ресурс
Тому пуйло таке триндить, що вони не будуть зупинятися
Шеллар• 22 июня 2025
Удалено администрацией...
автор lilul990 • 22 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
Так а шо ціни на нафту якшо все піде на виплати загиблим і зарплату новим учасникам так зв сво. Так собі інвестиції
Chimbita• 22 июня 2025
Удалено администрацией...
Ирина_Б_• 22 июня 2025
ну с победой тогда
LudaSHS• 22 июня 2025
Ответ дляlilul990
Я за біженців з Ірану, хай біжать в рф, кавказ, хоч міліони. Іран ж союзник рф, не можуть допомогти як Сірії, то хай приймають
але зараз інші союзники рф зчитають ситуацію, чи не кине рф в майбутньому і їх
автор lilul990 • 22 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
Тут же смисл не злити всі гроші знову на взяття ще 10 укр сіл. Уже рублі хочуть друкувати
vinika• 22 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
Вони, рф своїх киданули ще до війни, усіх війн, але шо воно змінило?
Gipo-po• 22 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
Удалено администрацией...
автор lilul990 • 22 июня 2025
Удалено администрацией...
LudaSHS• 22 июня 2025
Ответ дляvinika
Ну ще вірять в договори з рф
Що союзник впишеться військами, війстковим потенціалом., за них, і це після Асада
автор lilul990 • 22 июня 2025
Немає у путіна карт крім терору і залякування. Брехло підзаборне
vinika• 22 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
Ну ще вірять в договори з рф
Та які там договори, рф гній кончений, мрія вього миру та навіть тих сосіян, щоб їх не було навіть на карті світу. Настільки кончена нація. Це не вкладається в голові.
Вони засуджують напади, вони то та інше. А самі тварі роблять саме це, що засуджують. Просто мразоти
vinika• 22 июня 2025
Ответ дляGipo-po
Удалено администрацией...
Що вони вам особисто зробили?
Olvia1987• 22 июня 2025
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...
LudaSHS• 22 июня 2025
Ответ дляvinika
Отой виступ то ваще
А нас, значить- можна
автор lilul990 • 22 июня 2025
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
Якраз все більш ніж логічно. При такій жопі напасти на країни нато шоб - вставай страна огромная, ща будемо доїдати останній кусок хліба, затянітє пояса
Шеллар• 22 июня 2025
Ответ дляlilul990
Думаю йому достатньо потужностей орківських заводів по виробництву шахедів - 500 штук за ніч на Україну вже реальність. А ось наш таки правдолюб - мільйон дронів блукає серед мільйона дерев тільки все чогось до московії недолетять.
И снова здрасьте• 22 июня 2025
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
автор lilul990 • 22 июня 2025
Ответ дляШеллар
Єдиний козир путіна - зговоритись з трампом і лишити нас без ППО шоб тероризувати. Більше він нічого не може зробити. І то час у нього обмежений
Olvia1987• 22 июня 2025
Ответ дляlilul990
Та да,Україну немає сили захопити,то чи не спробувати захопити НАТО,а потім в складі з ними все таки захопити Україну.Многоходовочка
vinika• 22 июня 2025
Ответ дляlilul990
Це вже зроблено давно
автор lilul990 • 22 июня 2025
Ответ дляOlvia1987
А у Гітлера були сили і можливості захопити і окупувати весь ссср? В тому і суть - далбайоби неадекватно оцінюють реальність
автор lilul990 • 22 июня 2025
Більше немає у путіна ресурсів для нових наступів. Ні в цьому ні в наступному році.
Эдмонтина• 22 июня 2025
Удалено администрацией...
vinika• 22 июня 2025
Ответ дляlilul990
Як би то так і було, але нажаль
Olvia1987• 22 июня 2025
Ответ дляlilul990
А для чого йому наступати у війні на виживання?
автор lilul990 • 22 июня 2025
Ответ дляOlvia1987
Прощупує. Де тонко
LudaSHS• 22 июня 2025
Ответ дляvinika
Договори рф і диктаторів. Як було з Сірією. Так і з Іраном.