миссАрфография• вчера в 17:31

Дівчатка, хто навчався водінню, як зрозуміти

що твій інструктор такий як треба, бо це перший мій інструктор. Мене щось стало дуже напряжно. Відкатала 10 занять, спочатку добре було, а потім багато до мене зауважень, майже всю дорогу щось розказує про себе, історії свого життя, я відволікаюся ще більше, як що я туплю, каже що я її лякаю, пару разів вже наорала. Я розумію, що я вчуся, але вже мені стає дуже соромно за себе і я туплю ще більше, а вона на мене ображаеться.
ЛюбимаЯНЬ• вчера в 17:33
Міняйте інструктора. Якщо оре- це не ок точно.
Лупаю цю скелю• вчера в 17:34
Не, это хреновый инструктор. Я такого же поменяла, т.к дальше стало хуже. Следующий был идеальный - в телефоне не сидел, о себе не говорил, обсуждали только урок и в конце занятия он подводил итог (там, гже были мои слабые места, мы делали упор на следующем занятии). Сдала в итоге, он и на экзамене очень поддерживал
Стильна штучка• вчера в 17:35
Кричати на водія не можна.
А постійні зауваження - це норма, тому що на іспиті буде куча тупих зауважень.
пьЯНА• вчера в 17:38
Скажіть їй щоб не транділа свої історії і не відволікала вас
Готова до другої• вчера в 17:40
Інструктор на роботі. І якщо його бісять ваші помилки, то в ліс такого інструктора. За ваші гроші ви повинні отримувати результат і почуватись комфортно.
Kateryna-S• вчера в 17:40
Ответ дляпьЯНА
А может это прием такой? Специально отвлекать чтобы приучались следить за дорогой и не отвлекаться на орущего ребенка или бубнящего мужу-маму-подругу?
пьЯНА• вчера в 17:41
Ответ дляKateryna-S
Ну я думаю не на перший заняттях , поки ще сам не зрозумів , коли вже буде на автоматизмі тоді так
Хомо_сапиенс• вчера в 17:43
Ответ дляKateryna-S
На права обязательно сдают мамы двух ангелочков, с недовольными мужьями и подругами с советчицы? А если автор не замужем?
Говорю-балакаю• вчера в 17:43
Я меняла инструктора
Не должен орать и говорить только касаемо вождения, а не истории о себе
Тра Ля Ля• вчера в 17:45
мій ніколи жодного разу не підвищив голоса і не сказав поганого слова, завжди підтримував, мені ще до початку практичних занятть скзали в автошколі, якщо вам щось не сподобається, або ви відчуєте, що то не ваша людина - сміливо змінюйте.
Найщасливіша• вчера в 17:57
Я вважаю що це не нормально. Інструктор, зокрема, має навчити вас як себе стабілізувати і заспокоїти в нестандартних ситуаціях, а не як вийти з себе.
Джавеліна• вчера в 18:47
Як згадаю, хай Бог милує...
Орало, тринділо про родину, родичів, випитував, як я живу, яку нерухомість маю... Обзивав матами. Зпізнювався завжди на 15-20 хв!
Урод, ненавиджу!
Говорю-балакаю• вчера в 19:00
Ответ дляДжавеліна
Як згадаю, хай Бог милує...
Урод, ненавиджу!
Блин, сочувствую. А почему не сменили инструктора?
Тоже вспоминаю первого - на втором занятии расставил конусы и заставлял делать змейку, управляя одной рукой, а вторую спрятав под бедро)))
Мамина квіточка• вчера в 19:14
Ответ дляKateryna-S
це прийом сказати потім що ще дуже погано водить, треба додаткові заняття
Булькаю• вчера в 19:22
Міняйте чим раніше тим краще.
Я теж зараз навчаюсь. І так, мені інструктор теж робить зауваження, коли я помиляюсь. Але ніколи не кричить. Мені з ним комфортно.