Якийсь кацапський пиздюк Макаров висказався з приводу інвестиційного клімату в Росії на зустрічі Сніданок зі Сбербанком. Усі жополізи Кремля ждуть зняття санкцій. А не Суми, наступ і вот ето всьо. Іначе жопа.
Ответ дляLudaSHS
Я за біженців з Ірану, хай біжать в рф, кавказ, хоч міліони. Іран ж союзник рф, не можуть допомогти як Сірії, то хай приймають
але зараз інші союзники рф зчитають ситуацію, чи не кине рф в майбутньому і їх
Потом этих дикарей раша за три копейки к нам гнать на войну будет, спасибо. Обещая им готовые оборудование дома на наших территориях и земельные участки
Значит скоро пэрэмога, только рф тратит на войну 7% ввп, Украина почти 50% ввп, глупые вбросы. Весной слушала по суспильному эксперта, он сказал что рф полностью покрывает расходы на войну украинскими ресурсами, чего только стоит Шевченково, Солидар, Бахмут, там залежи.
Ответ дляkanuka
Смисл не у війні і шо там рашка покриває. Воно ж не береться нізвідки. Потратили все шо було в загашнику, кожна лишня копійка іде на війну. Бізнес жде інвест компанії і зняття санкцій, поки путін грається у війну і готується друкувати рублі
Svit_from_It• 22 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
Там дуже багато наговорили на цьому форумі, навіть їх міністр фінансів, якщо правда то нас шанс вистрибнути, заморозити.
Але тут вмішалася війна на БС, і привіт ціна на нафту( і є ресурс
Тому пуйло таке триндить, що вони не будуть зупинятися
я читала наоборот что русня радуется война на БС, потомк что цена на нефть выростет и они в плюсе