Тра Ля Ля• 23 июня в 09:38

Київ. За місце в підземному паркінгу будинку, де знімаєш житло, окрема оплата?

Скільки це +/-?
Радостина• 23 июня в 09:40
Я здаю свій паркинг за 4000
Так, окрема плата
Доктор Хаос• 23 июня в 09:42
Так, в середньому 3-6 тис, в залежності від району, паркінгу і що саме входить в оплату
автор Тра Ля Ля • 23 июня в 09:43
А перебування людей, які не платять за паркомісце, під час тривог надіюсь безкоштовно?
вре_Динка• 23 июня в 09:44
Так. У нас в будинку минулому ціна була 4-8тис
На півтори тисячі квартир 170 паркомісць
Губки-уточкой• 23 июня в 09:45
Ответ дляТра Ля Ля
Якщо вони без авто, то так - безкоштовно
автор Тра Ля Ля • 23 июня в 09:46
дякую за відповіді, гарного і спокійного дня!
вре_Динка• 23 июня в 09:47
Ответ дляТра Ля Ля
Так, без авто)
Радостина• 23 июня в 09:47
Ответ дляТра Ля Ля
В нас вʼїзд/вхід тільки по чіпу, це тільки для тих, хто має місця
Це не загальне укриття для всіх
автор Тра Ля Ля • 23 июня в 09:49
Ответ дляРадостина
Це не загальне укриття для всіх
т.б. стоятимуть люди під час атак під паркінгом і їх не пустять??
Радостина• 23 июня в 09:49
Ответ дляГубки-уточкой
Не всюди так. В нас нема чіпу - не спустишся ніяк
оксюморон• 23 июня в 09:50
а власники мають там місце у паркінгу?
Радостина• 23 июня в 09:51
Ответ дляТра Ля Ля
У всіх є чіпи, в кого є місця, самі відкривають. Іншим чого стояти ? Це не муніципальне укриття, приватна територія
Радостина• 23 июня в 09:52
Ответ дляоксюморон
а власники мають там місце у паркінгу?
Ті, кто купляв паркомісце
автор Тра Ля Ля • 23 июня в 09:52
Ответ дляРадостина
ну якщо людина немає авто, для чого їй платити за місце?
обстріл - це не про комфорт в моменті(
Радостина• 23 июня в 09:54
Ответ дляТра Ля Ля
обстріл - це не про комфорт в моменті(
Такі люди йдуть в метро або якесь сховище на карті. Звичайно ж вони не мають чіпу
Місця давно вже зайняті. Або домовляються с сусідами
автор Тра Ля Ля • 23 июня в 09:58
Ответ дляРадостина
на карті Києва є сховища в підземному паркінгу, але виходить вони не для всіх доступні? Чи все що на карті то все доступне для всіх безкоштовно?
Удачная• 23 июня в 10:01
Я считаю это полный пздц, что люди живя в доме не могут просто спуститься в паркинг под своим домом во время обстрела. Те, кто платит з парко место! хранит там свои авто, поэтому и платит за это деньги, а жильцы без машин почему не могут спуститься туда? В какой момент люди перестали быть людьми ??? Ну ничего, бумеранг никто не отменяет)
По сути школы и сады детские тоже могут не открывать свои подвалы для всех ночью, ведь это же только для учеников! Ну ну...
Не зацілована• 23 июня в 10:01
Ответ дляРадостина
Тобто: під час тривог ви самі заходите та перед іншими закриваєте двері? Бо вони без чіпів?
uma• 23 июня в 10:04
Ответ дляУдачная
Не нагнетайте. Соседи своих соседей спокойно пускают. Да, нужно попросить или подождать других спускающихся. Никто под закрытым паркингом не умирает. И из других домов пустят. Но никто паркинг нараспашку для бомжей не оставит.
Радостина• 23 июня в 10:05
Ответ дляНе зацілована
Конкретно я не заходжу, я здаю в оренду два паркомісця з чіпами, квартиру
Так, власники мають право не пускати чужих бо то їх територія
Радостина• 23 июня в 10:05
Ответ дляuma
Саме так. Домовляються і заходять разом.
Удачная• 23 июня в 10:06
Ответ дляРадостина
власники чего имеют право не пустить? авто? или квартиры?
Не зацілована• 23 июня в 10:07
Ответ дляРадостина
Ваша відповідь зрозуміла. Саме ВИ не будете нікого пускати.
Дно ви пробили.
Радостина• 23 июня в 10:07
Ответ дляУдачная
На паркінг окремі чіпи. Квартир може бути 2000, а паркомісць -200, для прикладу
Радостина• 23 июня в 10:09
Ответ дляНе зацілована
Дно ви пробили.
Я написала на що мають право, а що ні
Все інше - то ваші додумки
Вимагати, щоб пускали ніхто не може. Ось і все
Удачная• 23 июня в 10:09
Ответ дляРадостина
Ну ок, человек владелец парко Места два на метр, а не всего Паркинга. Схерв ли он не должен пускать остальных жильцов? )
Радостина• 23 июня в 10:10
Ответ дляУдачная
Це те саме, як пускати в підʼїзд тих, хто там не живе
Хто живе - є ключ. Магнітний
Удачная• 23 июня в 10:11
Ответ дляРадостина
Хто живе - є ключ. Магнітний
вам не кажется что во время обстрелов это так не работает?? и надо пускать всех? никто же не говорит оставить на распашку навсегда.
Радостина• 23 июня в 10:12
Ответ дляУдачная
Від того, що мені щось здається чи ні - нічого не зміниться. Це не мої забаганки
Удачная• 23 июня в 10:13
И те, кто за бомжей тут говорит, подумайте, что завтра бомжами можете стать вы. Чем ваша жизнь ценнее жизни бомжа?