Svit_from_It• 23 июня 2025

Кто верит что США и рашка заодно?

Это новый гитлер + сталин. римейк
Если Иран закроет тот проток, то в плюсе будут США и рашка. После прихода к власти Трампа обстрелы Украины стали чаще и более жестокими. Трамп не вводит и запрещает ЕС вводить санкции против рашки. Трамп снял своим звонком международную изоляцию хуйла.
И что делать будем в этом новом мире?
Результат:
вже голосів: 228
196 (85.96%) да, они в сговоре
32 (14.04%) нет, они не партнеры
автор Svit_from_It • 23 июня 2025
Ответ дляOlvia1987
Нет,не был выбран.АТО объявил и.о. президента Турчинов.Это не в защиту Порошенко,а простая хронология событий
ок, еще 10 лет война шла под руководством порошенко. где вопросы к нему? это он все начал и не договорился с хуйлом
Olvia1987• 23 июня 2025
Ответ длязавитушка
Багато росіян і їх нащадків в 91 отримали українське громадянство, ментально їм росія близька і навіть зараз, коли вона їх вбиває.
Це психічне відхилення, треба спеціалістам вивчати окремо, ясно шо воно не лікується, але хоч би дослідили б якось.
Психічне відхилення це ненавидіти своїх співгромадян,які нікому нічого поганого не зробили
Манула• 23 июня 2025
Ответ дляБасина
Ні, до. Війна почалась з анексії Криму
А до того було прощупування Тузли при Кучмі. Чим не проросійський президент був? Але ні, малувато проросійський виявився ...
Mira29-c3c3• 23 июня 2025
Ответ дляOlvia1987
Ну поздравляю вас,что не лежите под вонючей Россией!А сотни тысяч в могилах лежат,а миллионы покалеченных.И десяток миллионов бездомных скитаются по миру.
Назву тієї недокраїни пишіть з маленької літери. Чи то ви з великої поваги так ?
Olvia1987• 23 июня 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Кому вона ментально близька то варто до неї вирушати .
А кому Європа ментально близька,то теж можна так зробити
автор Svit_from_It • 23 июня 2025
Ответ дляOlvia1987
вы нашли переводчик на украинский язык? Как мило. если тут будет россия вас за украинский повесят в подвале, вы в курсе?
Mira29-c3c3• 23 июня 2025
Ответ дляOlvia1987
Нічого не зробили ????
автор Svit_from_It • 23 июня 2025
Ответ дляMira29-c3c3
оно еще и на украинский перешло ох эти боты, ржу с них, туповаты но что поделать
Olvia1987• 23 июня 2025
Ответ дляSvit_from_It
да, это цена которую мы платим чтобы жить в своей стране и говорить на своем языке. вас тут никто не держит. чемодан росия
Какую цену лично вы заплатили?
mymoly• 23 июня 2025
Ответ дляSvit_from_It
война началась при порошенко
При яныку
Mira29-c3c3• 23 июня 2025
Ответ дляOlvia1987
Ви гілочку діалогу перегляньте
автор Svit_from_It • 23 июня 2025
Ответ дляmymoly
При яныку
нет, янык сбежал в ростов))
mymoly• 23 июня 2025
Ответ дляSvit_from_It
Удалено администрацией...
Когда был выбран порох, Крым уже был вписан в рашаконституцию
автор Svit_from_It • 23 июня 2025
Ответ дляmymoly
но потом при порохе война была 10 лет
mymoly• 23 июня 2025
Ответ дляSvit_from_It
но потом при порохе война была 10 лет
И летели ракеты и раха была сторона конфликта?
автор Svit_from_It • 23 июня 2025
Ответ дляmymoly
вы проспали как ракеты летели на Луганск? да
ппц
Teonaa• 23 июня 2025
Ответ дляSvit_from_It
так эти планы про войну и возврат балтии были со времен развала совка. Майдан тут не причем
А де це вони прям були?
автор Svit_from_It • 23 июня 2025
Ответ дляTeonaa
А де це вони прям були?
у рашки, у чекистов в офисе
Teonaa• 23 июня 2025
Ответ длязавитушка
Залиште Яника, до чого він тут, коли ми, країна травмована російською агресією, коли вже були вбиті і закатовані, біжимо і обираємо президента ’какаяразніца’.
Це коли є вже вбиті, полонені, підвали,зруйновані будинки, окуповані території, ми йдемо і вибираємо в президенти і верховні головнокомандувачі, актора, що все життя по сцені ногами дригав, і який обіцяє ’пєрєстать стрєлять’.
За це ж голосували? За ’пєрєстать стрєлять’, АТО у нас значить через Порошенка, бо він на ньому наживається, а зараз ми виберем парня із народа і пєрєстанєм стрєлять і буде мир. Такий же був запит суспільства.
Глобально у суспільстві ненависті до рашки, навіть в часи АТО не було. З армії, мови, віри сміялися, томос на хліб мазали.
Так шо після прєзідента ’какаяразніца’, я на 99% переконана, що у нас був би відкрито проросійський президент, шо дружив би з рашкою тільки в путь.
Але путіну того не треба було, він хотів бути переможцем, собіратєлєм зємєль, захопить нас за три дня, шоб весь світ ахнув з російської мощі.
Але, по давній російській традиції, обісрався.
То Ви переконані у збирательсиві земель?
Для мене це остання з версій. Якщо версія взагалі)))

Напередодні війни сша краще за нас знали щотвона буде. Навряд вони не зв‘язувалися із путіним. І якщо штати хотіли нас підтримати, то вони про це б заявили. (Не треба ж заявляти «ми поможемо для галочки, по факту ні в 22 і в 23 не дамо жодного літака і жодної ракети);
А коли сша нам щось надали? Під час києва за три дні, чи вже переконавшись у зворотньому?
Алиса Куклачёва• 23 июня 2025
Ответ дляksenbaz
на морюшко лететь
С новым любовником, сделав ремонт, правда, Маня?
Манула• 23 июня 2025
Ответ дляSvit_from_It
но потом при порохе война была 10 лет
Порошенко П.О. - Президент України (7 червня 2014 — 20 травня 2019).

Про які 10 років мова?
завитушка• 23 июня 2025
Ответ дляTeonaa

А як відсутність допомоги США перекреслює версію собіратєльства зємєль?
Teonaa• 23 июня 2025
Ответ дляOlvia1987
Почему Беларусь не возвращают?Грузию?
Бо дипломатія. Путін каже, а ну до мене. А ті йому «та ми ж і так у тебе, що хочеш, всемзробим», ну хай ми будемо типу окремими
owl62• 23 июня 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Не може вона писати раша з маленької. Товарищ майор буде незадоволений
завитушка• 23 июня 2025
Ответ дляowl62
Ще премію зніме, а то й взагалі за цей день не заплатить. ай ай ай)
Teonaa• 23 июня 2025
Ответ дляMira29-c3c3
І далі будуть обирати проросійських блазнів.в українців пам´ять коротка ,на жаль .
Да!
І діти ростуть, ніхто їм не прививає мову! Я вважаю що мова не мова, а дітей треба вивчити укр.мовними. Але батьки не чухаються. Ну а садок і школа то таке. Здав урок мовою, і пашел разгаварівать
Teonaa• 23 июня 2025
Ответ дляOlvia1987
И чего мы добились своей непокорностью?
Як?? А всруся но не покорюся? Бо ж нескорені. Незламні. Горрррррді
Алиса Куклачёва• 23 июня 2025
Ответ дляSvit_from_It
того что не лежим под вонючей росией и говорим на своем языке и живем в своей стране
На каком своём, вы на русском говорите сейчас
Teonaa• 23 июня 2025
Ответ дляSvit_from_It
Удалено администрацией...
А не треба глузувати з пороха. Він нічим не кращий і не гірший. Мета в усіх була одна: кормушка.
Teonaa• 23 июня 2025
Ответ дляSvit_from_It
Хто гаваріт? Ви?
Чи діти з майданчика демя малу вигулюю?