Svit_from_It• 23 июня в 10:09

Кто верит что США и рашка заодно?

Это новый гитлер + сталин. римейк
Если Иран закроет тот проток, то в плюсе будут США и рашка. После прихода к власти Трампа обстрелы Украины стали чаще и более жестокими. Трамп не вводит и запрещает ЕС вводить санкции против рашки. Трамп снял своим звонком международную изоляцию хуйла.
И что делать будем в этом новом мире?
Результат:
вже голосів: 228
196 (85.96%) да, они в сговоре
32 (14.04%) нет, они не партнеры
Daria0000• 23 июня в 10:11
Выживать. Что ещё нам делать остаётся?
ksenbaz• 23 июня в 10:12
Удалено администрацией...
ksenbaz• 23 июня в 10:12
Ответ дляDaria0000
Выживать. Что ещё нам делать остаётся?
на морюшко лететь
Басина• 23 июня в 10:13
Трапм зобов´язаний хуйлу своєю свободою. Бо це рф привела його до президентства. А так би він сидів у тюрмі.
Daria0000• 23 июня в 10:13
Ответ дляksenbaz
на морюшко лететь
Я с удовольствием
автор Svit_from_It • 23 июня в 10:14
Ответ дляksenbaz
Удалено администрацией...
nutty• 23 июня в 10:14
Можно и не верить, реальность от этого не изменится
Nathalie27• 23 июня в 10:14
Чим США вигідна дорога нафта?

Американці зазвичай дуже чутливі до цін на пальне.
автор Svit_from_It • 23 июня в 10:14
Ответ дляnutty
так какая реальность по вашему?
автор Svit_from_It • 23 июня в 10:15
Ответ дляNathalie27
Чим США вигідна дорога нафта?

торговать ей
nutty• 23 июня в 10:16
Ответ дляSvit_from_It
так какая реальность по вашему?
Договлрняк. Ещё со времен Байдена
автор Svit_from_It • 23 июня в 10:17
Ответ дляnutty
Договлрняк. Ещё со времен Байдена
а я думаю раньше, вопрос только насколько. США вечно спасали немытую
И сейчас казалось бы логично мочить рашку, ввести санкции, Иран закрывает проток и США одни в шоколаде. но нет, рашке оставили все
Teonaa• 23 июня в 10:17
Я вірю
Я взагалі вірю що троє (одна з яких віце-канцлер німеччини) привели Зеленського до влади. Мета: кожному свій шматок чогось у редультаті війни. Чого не знаю. Шматок інтересів, назвем так.

Хтось буде спорить що він обійняв даний пост заплановано, із застосуванням комплексу методів - від реклами до нлп (чи як його..коротше впливу на свідомість мас)?
автор Svit_from_It • 23 июня в 10:18
Ответ дляTeonaa
Я вірю

такой версии я еще не слышала. А какие есть факты тому что ’ яких віце-канцлер німеччини) привели Зеленського до влади’?
Teonaa• 23 июня в 10:18
Ответ дляksenbaz
Удалено администрацией...
Заодно це коли партнери. А якщо путін домінує, то це типу так само «не ща одно», проте в трохи іншому вигляді
Nathalie27• 23 июня в 10:18
Ответ дляSvit_from_It
торговать ей
Але ж США імпортують нафту
Teonaa• 23 июня в 10:19
Ответ дляNathalie27
Чим США вигідна дорога нафта?

Що значить американці? Да зникни нафта чи можливості іі придбати - зникне все і всюди за рік
автор Svit_from_It • 23 июня в 10:20
Ответ дляNathalie27
Але ж США імпортують нафту
они поставщики, и при закрытии этого канала останется покупать возможность только у рашки или США.
Teonaa• 23 июня в 10:28
Ответ дляSvit_from_It
Та які докази. Звичайно нема
Я вірю що нафіг нікому не треба воювати заради «імперії» і ненависті до українців.
Кожному треба щось своє матеріальне - комусь вихід до моря, комусь літій. Скажи нам сша «а дайте нам ваші мінерали, нам дуже треба через 50 років вони, а ви ними не користаєтеся ж», що б ми сказали? А видно треба сильно. Треба щоб був залізобетонний привід , щоб не відмовили. А якщо щеееее й на суверенітет зазіхнуууууути, то привід треьа просто алмазний.
чаревна• 23 июня в 10:32
Там с Ирана в рашку прибыли, поддержку искать будут. Интересные события будут развиваться
автор Svit_from_It • 23 июня в 10:33
Ответ дляTeonaa
Та які докази. Звичайно нема
ну откуда то вы же взяли это теорию
автор Svit_from_It • 23 июня в 10:34
Ответ длячаревна
я очень смеюсь с этого) ’стратегический’ парнер рашка, девиз - кинем всех
Я посмотрю как этот ’партнер’ поддержит Иран, если на горизонте маячит супер прибыль от цены на нефть. 100% нашепчет Ирану типа закрывай канал, мы щас тут тебе поможем,,,щас щас
завитушка• 23 июня в 10:36
Ответ дляTeonaa
Та які докази. Звичайно нема
А вихід до моря це не заради імперії? У раші і так був вихід до моря, в Криму чф по договору і так стояв, шо не хватало? Вони могли купити наступні вибори і був би відкрито проросійський президент, ми були б у них в кармані, війна взагалі була непотрібна.
Просто одному старому маразматіку, захотілося двіжухи, підняти рейтинг маленьким побєдоносним бліцкрігом. Але, як водиться, шось пішло не так.
чаревна• 23 июня в 10:37
Ответ дляSvit_from_It
Иран помог раше, пришел теперь за помощью. Сейчас посмотрим как ху.ло вертеться будет
автор Svit_from_It • 23 июня в 10:38
Ответ длячаревна
никак он не будет, набрешет да и все. Что ему Иран сделает
может конечно ядерку даст, боеголовки, рашке тоже выгодно чтобы иран дальше всех там кошмарил. типа и помог
Teonaa• 23 июня в 10:39
Ответ дляSvit_from_It
ну откуда то вы же взяли это теорию
Базується на тому, що таке маштабне дійство посерпд європи не могло відбутися за бажанням самого лише путіна; на тому, що вірю у якусь матеріальну вигоду від війни (а не ненависть до укр., і не імперські «замахи»); ну і хто був у європах ключовими фігурами у зародку; ну і те що не вірю що українці щось обирали в 19му. Якось забагато було надмірного піару довкола цеї фігури. От чомусь він. Бо треба зіграти так, щоб повірили всі. Щоб комар носа не підточив. Чи Ви заперечите, що він грає?
Кофеиночка• 23 июня в 10:42
Дівчата, робочий тиждень починається, треба світла голова 😂. А ви тут глобалізм розвели😂. Якщо щось піде не так у роботі, все звалю на політику і війну 🤷. Ви тут головне, не бийтеся дуже🤭
Alena.i• 23 июня в 10:42
Звичайно заодно. 30 років назад ці дві піда...ні країни в нас забрали ядерку і дали папірця для підтирання
А тепер одні вбивають, а інші їх підтримують
Perfect look• 23 июня в 10:42
Немного не верная формулировка у вас, вся мировая власть это пешки и ставленники глобалистов( выборы это иллюзия) и они делают ровным счетом то, что велят хозяева, трамп, пуйло, ze и все остальные лишь выполняют приказы, не более
автор Svit_from_It • 23 июня в 10:43
Ответ дляTeonaa
так, это вы про Шольца, уточню?