Свекруховна• 23 июня в 10:42
Укрпочта по Киеву отправить заказное письмо с уведомлением
Стоит 83грн? А не дохера?
Я офигела, это без описи
Бойова• 23 июня в 10:44
Так воно ще тиждень ходитиме. Відправте новою поштою, як документ - 65 грн. швидко
Перша на селі• 23 июня в 10:47
Ответ дляБойова
А если за письмом никто не придет?
Бойова• 23 июня в 10:56
Ответ дляПерша на селі
А если за письмом никто не придет?
Повертається через днів 5 чи 7. А в Укрпошті 3 дні ( якщо судове щось), якщо звичайне, днів 5. У мене з Укрпоштою гіркий досвід)). По-перше навіть судові листи приходили з оповіщенням папірцем)). Смс не було. Коли нікого немає вдома, папірець у двері)). Якщо не встигала забрати, через 3 дні поверталося
Бойова• 23 июня в 11:00
Якщо людина не забере, то від пошти не залежить)). Те, що пишуть на сайті Укрпошти не завжди співпадає)). Краще спитати у самому відділенні.
Летюча помилка• 23 июня в 11:13
Да вчера бабушка причитала на почте, конверт и марка по Украине 21 грн
Свекруховна
• 23 июня в 11:15
Ответ дляЛетюча помилка
За конверт взяли 2,50