жінка незаміжня• 23 июня в 11:09

Грибівка, хто нещодавно відпочивав там?

Хочемо вперше туди поїхати на декілька днів. Як ситуація там ? Чи працює інфраструктура?
Кудесница_с_пургеном• 23 июня в 11:10
здуріли?* там нікого нема. 3 каліки на все село. інфраструктури практично нема. все закрито.виїхали. я їздила в Білі роси. хазяйка ще в 2023 р виїхала до Іспанії. працює 2 -3 готелі на все село і вони пусті
ПриснитсяЖЕ• 23 июня в 11:12
Краще вже Чорноморськ
автор жінка незаміжня • 23 июня в 11:13
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Я ніколи там не була, чого зразу здуріли??
Кудесница_с_пургеном• 23 июня в 11:14
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Краще вже Чорноморськ
там ще страшніше
Кудесница_с_пургеном• 23 июня в 11:14
Ответ дляжінка незаміжня
Удалено администрацией...
Ушла и Пришла• 23 июня в 11:15
Ответ дляжінка незаміжня
Тому що це рулетка зараз - їхати відпочивати на Одещину
СкрипяСердцем• 23 июня в 11:16
Ответ дляКудесница_с_пургеном
там ще страшніше
А Ви оттуда пишете или откуда выводы?
Квартир под сдачу немеряео и в е занято
Кудесница_с_пургеном• 23 июня в 11:17
Ответ дляСкрипяСердцем
А Ви оттуда пишете или откуда выводы?
Квартир под сдачу немеряео и в е занято
в мене там знайомі, в яких я відпочивала до війни 3 роки. там срака. вони продають(намагаються) і хочуть виїжджати. дітей випхали ще в 2023 році. тепер самі збираються. луплять з моря регулярно. +шахеди . просто цього ніде нема в пресі. коло Чорноморська погоріли всі дачі,гостьові будинки,готелі дом.типу( 1 км від чорноморська).
Викасикрет• 23 июня в 11:19
Ответ дляКудесница_с_пургеном
А Ви з якого міста? По нам і без моря луплять безкінечно. То яка різниця.
Кудесница_с_пургеном• 23 июня в 11:20
Ответ дляВикасикрет
Київ. особисто я збирають виїжджати взагалі. Ситуація дуже погіршується і буде ще гірше. Досить вірити в поліпшення,закінчення війни. Пора скидати рожеві окуляри.
Викасикрет• 23 июня в 11:20
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ну а хтось не збирається виїздити і хоче на море. Не розумію про яке поліпшення Ви пишете і хто там в нього вірить.
Кудесница_с_пургеном• 23 июня в 11:21
Ответ дляВикасикрет
у вас є запасні діти? в мене нема. тому так. якщо люди сидять,значить вірять в кінець. але кінця нема і судячи з того,що продовжили захист до весни 2027 року..то
Викасикрет• 23 июня в 11:22
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Та шуруйте, Бог в поміч.
Научительница• 23 июня в 11:22
Скажем так, открылись многие и в Санжейке, и Грибовке, аквапарк в Затоке открыли. Но...летает постоянно, мины на берег выносит регулярно, сервиса нет, т.к. вкладывать деньги никто не хочет.
Мы вчера в Одессе с утра хотели на пляж - пишут шахеды на город...Днем! Пронесло, в обед поехали, в 5 вечера тревога - ракеты..
Пол пляжа как ветром сдуло, в т.ч. и нас. Через 10 мин - отбой, но уже не вернулись. Так и живем.
СкрипяСердцем• 23 июня в 11:29
Ответ дляКудесница_с_пургеном
А знакомые у которых я отдыхала делают ремонт и будут сдавать.
И народу вчера полный пляж. В Киеве сегодня и без моря ночью было очень эффектно
автор жінка незаміжня • 23 июня в 11:30
Ответ дляУшла и Пришла
Рулетка - всюди по Україні зараз, ну хіба що на Закарпатті спокійно. Але хотілось би зібрати реальну інформацію від тих, хто був в Одеській обл на морі
СкрипяСердцем• 23 июня в 11:32
Ответ дляжінка незаміжня
Це вчора реальна інфа
Ушла и Пришла• 23 июня в 11:34
Ответ дляжінка незаміжня
То відпочивати вже хоч в спокійному місці, раз живемо в цьому пеклі щодня
Свій варік• 23 июня в 11:42
Краще в Закарпаття, краса, тиша, навіть тривогу не вмикають, спа, басейн , релакс та безпека.
Шотуткоїться?• 23 июня в 11:46
Ответ дляСвій варік
Дійсно.. вище тема про ’вдалий відпочинок’ на озері Світязь. Холодина, купатися не можна й всі дива закарпатського сервісу.
автор жінка незаміжня • 23 июня в 12:02
Ответ дляСвій варік
Може й так, але нам їхати туди вдвічі довше, ніж в Одеську, на відпочинок є тільки 4-5 днів, та і ціни мабуть набагато там вище ніж на морі
vikgvv• 23 июня в 12:06
Ездили на той неделе на разведку так сказать.Пляжи убирают, приводят в порядок.Людей немного, море чистое, места много .Есть отели прям солдаут.Маназинчики работают.
Закусенец• 23 июня в 12:10
Ответ дляНаучительница
мы из Харькова, вчера с Одессы приехали) С нами не сравнить, и людей на море ооочень много
Кудесница_с_пургеном• 23 июня в 12:24
Ответ дляШотуткоїться?
Світязь це не Західна. Вчіть географію. Західна - це Прикарпаття і Закарпаття. Я ось в Трускавці. Шикарно. І басейни.і тепло,і інфраструктура,і є де погуляти,чисте повітря,нема тривоги.. це не задрипаий Світязь.
Кудесница_с_пургеном• 23 июня в 12:25
Ответ дляжінка незаміжня
ні.ціни не вищі)))) 2кімн квартира з ремонтом з кухнею в центрі від 600 грн. за двох!.а прямо люкс апартаменти 800 грн за двох. я зараз тут))) в Трускавці.
готель в центрі 800-900 грн за номер. Але мені треба кухня, тому квартира мені ліпше.
из_под_тишка• 23 июня в 12:43
Ответ дляШотуткоїться?
Тема про Свитязь от Тани Дикой, она так что угодно описывает)
Советчица Года• 23 июня в 12:59
Ответ дляжінка незаміжня
На Грибовку вчера днем шахеды летели. Причем так низко, что их зафиксировали только на подлете
Свій варік• 23 июня в 13:30
Ответ дляШотуткоїться?
Світязь на Закарпатті?)))
Щось новеньке.
Научительница• 23 июня в 14:35
Ответ дляЗакусенец
Ну так вы про город, а я про область говорю, это 2 большие разницы. Вот только что взрыв был, как раз на Затоку.
СкокоМнеДадите• 29 июня в 14:35
Ответ дляСвій варік
Підкресліть локації! Дякую