Кринжова баба• 23 июня 2025

Как тяжело жить с человеком которого не любишь

В браке 4 года, есть сын и дочка. Муж на 8 лет старше, долго меня добивался, ухаживал. У меня не было чувство влюбленности по отношению к нему. Любви к нему не чувствую, только уважение. Детей любит, меня тоже, хорошо ко мне относится. На меня такая тоска находит при мысли что всю жизнь придётся провести с нелюбимым человеком рядом. Когда, выходила за него замуж думала со временем полюблю, за 4 года так и не смогла, только уважаю его. Естественно о своих чувствах не говорю и свою нелюбовь ему не показываю. Есть ли шанс что смогу его полюбить?
автор Кринжова баба • 23 июня 2025
Ответ дляАнтиТроль
Мені особисто не важко. У мене нема кохання до мого чоловіка, але він моя близька людина, друг.
Вот и для меня он что-то по-типу друга, а хочется именно любимого человека рядом
Не служанка• 23 июня 2025
Ответ дляКоролева краси
Повторюся. Якщо тато хороший, то діти без тата не залишаться. А де дінеться хороший тато, якщо він хоче залишитися татом?
А чому така величезна кількість татів різко забувають про своїх дітей після розлучення? Звідки мені знати? Може тому що вся їх хорошість, це просто ілюзія, в якій жінкам легше продовжувати своє існування у шлюбі?
І я повторюю.Навіть найкращий тато на відстані і при розлученні перестає бути найкращим.Бо дитині тато і мама потрібні щохвилини.Зранку коли всі встають,ввечері коли лягають спати. Знаю одну дитину в родичів.Там після сварки одного разу в дитини виникла травма,що батьки розлучаться,Дитина має страх що батьки не будуть разом жити. Поки ще малі ,то вони не розуміють а потім замкнуться в собі.Це погано!
Куколка-мяуколка• 23 июня 2025
Ответ дляКринжова баба
и какие варианты вы видите?
Одяг та сумки• 23 июня 2025
зіпсували мужику життя - жаліти вас? 2 дітей...Ну шукайте любов- тільки любов то таке мімольотне.. А нормальний чьоловік то як шанс який не усім випада. Я з чьоловіком з 15 мені 42 ..любов була але чи є зараз? почуття то таке що проходить з часом. А повага підтримка набувається з часом. І коли в 15 мені треба було почуття то зараз треба стабільність та повага. Вам так розумію ще не за 40 - життя одне відпустіть чьооловіка та шукайт своє щастя
Можу брикнути• 23 июня 2025
Ответ дляНенька наша
и 83% процентов разводов ...статистика , не продолжают
Розлучаються якраз ті, хто з дурного кохання сунувся в шлюб, а треба на холодну голову, за розрахунком дуже міцні шлюби, головне, щоб розрахунок був правильний.
Одяг та сумки• 23 июня 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Спасибо. Я, к счастью, не одна такая.
моя бабуся діда не любила виходила коли заміж в 24. Прожила з ним до 77 років- він її на руках носив- і бачачи як жили інші- чьоловік то пив то в кого бив. Діда обожнювати/любити стала- цінувати і тп. Це її слова- нажаль вже нема ні її ні дідуся.
Не служанка• 23 июня 2025
Ответ дляОдяг та сумки
От нехай спробує на строні знайти ’любов’.Там прозріє точно.Бо чужий мужик , то не свій перевірений роками.Скоро любити перехочеться.Тоді свого заціните ,і він стане ідеальним для вас. Шкода вашого чоловіка.
Добро с Кулаками• 23 июня 2025
Вам одній буде краще з дітьми? Не думаю, якщо чоловік нормальний, то трималась би його, любов, то в фільмах прям, або коли підлітки, або перші півроку
Королева краси• 23 июня 2025
Ответ дляНе служанка
Ава. То на життя матері можна покласти. Дійсно, воно ж не вартує вже нічого. Я ж кажу, наступне життя проживе як слід.
Одяг та сумки• 23 июня 2025
Ответ дляНе служанка
в ваших словах 99% правди. Але автор це не зрозуміє ми вчимося на своїх помилках- та віримо у казку. автор не зрозуміє щастя поки не втратить. А 1% що втративши що має знайде ще краще
Оце так цабе• 23 июня 2025
Автор, а дітки у вас якого віку? Та ви самі якого віку? Чоловік вас забезпечує, чи хтось з дітьми допомагає? Чи ви весь час сама з дітьми? Можливо, ви дуже стомилися. На чоловіка фінансово можна покластися, ви заможні? Як чоловік до вас ставиться, до дітей, чи не ображає?
АнтиТроль• 23 июня 2025
Ответ дляКринжова баба
Не знаю, що вам порадити. Мені достатньо того, що у нас повага, однакові інтереси та погляди на життя, на сім´ю і виховання дітей. Нам цікаво разом, ми турбуємося один про одного, хвилюємося, щоб доїхав хтось знав, коли кудись їдемо один без одного, пишемо за день друг другу, любимо робити сюрпризи та щось дарувати просто так. Фізично він мені не друг і не огидний, так як у мене є потяг до нього. Але я не вважаю це коханням. Я знаю, що він мене дуже кохає. Мені цього в сімейному житті достатньо. Я вже доросла, також є минуле, щоб не проміняти стабільність на пристрасть протягом невеликого часу, а потім буде теж саме.
Маю рацію• 23 июня 2025
Ответ дляКринжова баба
Я не прошу сочувствия, я сюда пришла за советом
Почитайте Унесенные ветром. Там все написано. Если не дойдет, то тогда и не важно
Крижана бурулька• 23 июня 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
Не знаю, всякое было. Но я не завишу материально, секс из уважения- тоже не моя тема. Может потому что со школы еще вместе, расходились-мирились тоже, но вот так.
Ваша ситуація нормальна і прекрасна. І те, що Ви зі школи разом - це теж дуже романтично і чудово.
А тепер мій приклад: жодних тривалих відносин до 29 років, тобто десяток побачень на декілька разів. З них 1 печальний сексуальний досвід в 27 років. В 29 років я зрозуміла, що полагатися на те, що колись мене ’любов і на пічці знайде’ - погана стратегія. І так, я вийшла заміж за некоханого чоловіка, який був в мене закоханий. Ну крім того, я давно його знала і він був порядний, добрий і розумний, що було важливо. Шлюб дав мені 2 прекрасних дітей. Щастя в шлюбі я не отримала, тільки тил і підтримку.
Думаєте ті, хто так виходять заміж мають великий вибір партнерів перед собою? Скоріш за все, це єдиний, з ким можна була будувати сім´ю на той момент. Ви думаєте, я б не хотіла відносин в юності? Да ще які продовжуються і потім? Але в мене їх не було.
На жаль, з близьких моїх подруг, окрім мене, дві ближче до 30 вийшли заміж за некоханих. Одна залишилася старою дівою без відносин. Одна мала декілька нещасливих відносин, а в 40 років знайшла свого чоловіка, який через два роки трагічно загинув. І знов вона одна, бо знов не складається.
Ваш досвід дійсно з меньшості. І це добре, що Ви не знаєте іншого.
Поддакиваю иногДА• 23 июня 2025
Ответ дляКринжова баба
А какой тут может быть совет?
И вам не его жалко. Вам себя жалко. Уровень комфорта резко упадёт, если вы уйдёте, не так ли?
lilul990• 23 июня 2025
Дивлячись що вважати любов´ю.

Якшо ви з тих кому потрібен драйв, біготня, емоційні качелі, люблюнімагу - до психолога.

Спокійне життя з нормальною людиною яка до тебе гарно ставиться - шо може бути краще?
lilul990• 23 июня 2025
Автор у мене знайома пішла за ’коханням’ з 2 дітьми до йобаря, де були квіти, дорогі машини і любофь, він її мурижить третій рік. Юзає бо вона симпатична. Заміж не пропонує. Приїхала недавно, дивлюсь - вона вже у мами живе

Її тихий та спокійний чоловік зараз за кордоном, нарасхват, бо нормальний і з руками, шо ростуть з правильного місця, має гарну роботу в сша і дівчину яка за ним трясеться

Думайте
Тут как тут• 23 июня 2025
Ответ дляБарбітта
Зачем было начинать жить с нелюбимым?
Это не ваше дело
Займитесь своей жизнью
120-120-120 (не худею)• 23 июня 2025
Не все способны любить впринципе. Ну и вцелом, уйдёт автор от мужа с 2мя маленькими детьми. И что, любовь найдётся? Не факт. До брака же что то не находилась, что аж замуж вышла за не любимого, и детей родила.
ХвилювАллочка• 23 июня 2025
Ответ дляКринжова баба
Мужа жалко, он меня любит. Это будет подло по отношению к нему
Автор, вас за эти слова здесь высмеяли. А я с вами согласна. Это предательство.
Вам сейчас мужа жалко, а после измены угрызение совести перед ним будет еще больше. Но поймут это лишь только те у кого еще остались моральные принципы и уважение к своим мужьям.
120-120-120 (не худею)• 23 июня 2025
Впервые, я соглашусь с Лилу🤣
Удальонка• 23 июня 2025
Ответ дляКринжова баба
Себя не жаль? Ваша же жизнь проходит мимо.
Послушная• 23 июня 2025
Вы поймёте что любили его когда потеряете.
талый снег• 23 июня 2025
Ответ дляЗалатавая
Вот Вам мой совет. Любовь нельзя найти снаружи, она всегда внутри. Вы являетесь её источником. Если жаждите любви создавайте её. Любовь начинается с внимания! Подумайте не только о себе и может быть у Вас что-нибудь начнёт получаться.
Прекраснейший совет! Но автор Вас не услышит, не поймет. Она хочет жить не головой, а сердцем. Грустно, ее ждут большие разочарования.
JannyMoney• 23 июня 2025
Ответ дляКринжова баба
а у вас был когда то любимый человек? есть с чем сравнивать? может вы просто не способны на это чувство?
Дружба, уважение, общие интересы, дети - прекрасный фундамент для семьи.
Вам может просто после декрета тяжело? Быт накрыл.
Автор, а если бы вы узнали, что муж вас не любит, а просто вы ему нравитесь, вы бы разрушили семью и развелись или остались бы вместе?
Україна понад усе!• 23 июня 2025
Найдите любовника. Муж спалит. Если с нормальной самооценкой, то пошлет Вас. Вот тогда вас накроет и начнете любить его и страдать, что Вы не вместе.
Если не пошлет, тут конечно проблемно. Уходите к любовнику. Или в никуда. Потом ждать пока он успокоится, найдет себе новую женщину, вот тогда можно пытаться вернуть и начинать страдать, осознавать что вы его столько лет любили, просто неосознанно
УраганнаЯ• 23 июня 2025
через время бросать его нужно, себя жалеть и искать своего человека, жить с нелюбимым это мука, ищите любимого. Многие мужики живут с женщиной тк она удобная, при этом гуляя с другими, можно так же попробовать, их же методами
Налитое яблочко• 23 июня 2025
Спрошу у Вас насколько Вы не любите мужа? Просто равнодушны или отторжение физическое? На уровне неприятен его запах и т.д.?
ХвилювАллочка• 23 июня 2025
Ответ дляУраганнаЯ
А почему через время? Зачем забирать время другого человека? Может более честно будет уйти и дать ему возможность встретить человека, который полюбит его?
Если муж автора ее любит и хорошо относится наверно заслужил на то, что бы с ним были хотя бы искренны. А не использовали как временный вариант, быстро поменяв на другого при первой возможности.
автор Кринжова баба • 23 июня 2025
Ответ дляJannyMoney
Любимый человек был и любовь была большой и взаимной. Но, нам двоим было тяжело. Я человек эмоция, мой муж более логичный, спокойный и не особо эмоциональный, бывший тоже был человеком эмоцией. Были постоянные эмоциональные качели. С мужем просто и спокойно.