Ms. Откровенность• 23 июня в 11:28

Если у человека биполярное растройство, это видно со стороны родным и людям

Живущим с ним в одной квартире?
Может у кого-то есть опыт общения с такими людьми, как они себя обычно ведут?Могут ли маскироваться?
Потужна махіна• 23 июня в 11:31
Ви можете все життя не здогадуватися що у людини БАР, і вона теж.
Малая Налегке• 23 июня в 11:32
Ответ дляПотужна махіна
тоді то не БАР, а циклотимія.
Потужна махіна• 23 июня в 11:32
Ответ дляМалая Налегке
тоді то не БАР, а циклотимія.
Чого це? БАР 2 типу елементарно може бути, тільки з гіпоманіакальними епізодами.
Малая Налегке• 23 июня в 11:33
Ответ дляПотужна махіна
там важкі депресії. Як отоуючи цього можуть не помічати?
Потужна махіна• 23 июня в 11:34
Ответ дляМалая Налегке
Не обов´язково важкі, я не знаю, де Ви берете таку інформацію.
Чарочка діда• 23 июня в 11:36
Ответ дляМалая Налегке
Чому саме важкі?
В танке• 23 июня в 11:38
Я бачила. І мене мегадивно дивувало що близькі цього не бачили!
Там у дівчини кукуха улетіла далеко.
автор Ms. Откровенность • 23 июня в 11:40
Ответ дляВ танке
Там у дівчини кукуха улетіла далеко.
Як це проявлялося?
БЦАшка• 23 июня в 11:41
Знаю таку людину, знаю що періодично проліковується. Людина має сімʼю, дітей. Як в сім’ї це проявляється і чи є якісь помітні нюанси не знаю, не цікавилась. Я як просто знайома людина цього не помічала поки мені не сказали що у тої люди є такий розлад.
Малая Налегке• 23 июня в 11:41
Ответ дляЧарочка діда
Чому саме важкі?
Хоча б тому, що в Україні зараз ще МКХ-10, а не МКХ-11
Так що психіатри діють по критеріям діагностики 10 перегляду і не поставлять БАР людині, яка не має вираженої дисфункції.
Из Виа-гры• 23 июня в 11:41
Ответ дляПотужна махіна
Ну конечно. Припадочных вообще не заметно
Дівка в намисті• 23 июня в 11:43
В основному стараються маскуватися, принаймні на початку стосунків
У подруги колишній чоловік мав такий діагноз, син їх з аутизмом та іншими проблемами народився
Чарочка діда• 23 июня в 11:45
Ответ дляМалая Налегке
Чарочка діда• 23 июня в 11:46
Ответ дляИз Виа-гры
Вы хоть почитайте что такое бар и какой он бывает
Потужна махіна• 23 июня в 11:47
Ответ дляИз Виа-гры
Яких припадочних? Припадочний це не діагноз.
Малая Налегке• 23 июня в 11:47
Ответ дляЧарочка діда
фото
Є свої нюанси в постановці БАР. Ви їх не нагуглите. Я лікар-психіатр.
Потужна махіна• 23 июня в 11:49
Ответ дляМалая Налегке
Ви ж розумієте, що якщо МХК-11 не діє у нас в країні, розлади нікуди не зникають.
В танке• 23 июня в 11:50
Моя історія. Я зустріла в своєму місті однокласницю яку не бачила 20 років. Вона винайняла житло не подалеку.
Ми почали спілкування. Спочатку вона спокійно розповіла як вона розійшлась з чоловіком. Що він її бив і принижував, при чому бив так щоб не було слідів. І вона нікому не могла розказати бо їй не вірили.
І потім він її кинув.
Ну я сиджу ушами хлопаю, вірю

Так от починається в неї маніакальна фаза. Вона влаштовується на роботу сповнена інтузіазму, потім розказує що закрутила Роман з начальником. Що він їй квіти, ресторан, квартиру винайняв.
Я вірю.
В потім наступила депресивна фаза. Ооооо!
Вона в сльозах приходить і розповідає що якась дівчина приревнувала цього начальника. Розпустила плітки що вона простітука, що хлопець почав за нею слідкувати
І тут в мене дзвіночок. Забагато драми.
Кажу - покажи фото хлопця.
Каже - він не любить фотографуватись
Кажу відведи на вашу квартиру - я з´їхала звідти.
І все це риданням наче в неї дитина померла.
Я вже зрозуміла що немає ні хлопця, ні подарунків.
Ще декілька разів вона мені дзвонила що її переслідують, що хочуть облити кислотою, що прослуховують, що ! Хлопець її побив ( звісно ніяких слідів)
Я дзвоню її мамі - в вона реально вірить що каже її донька.
Я намагаюсь пояснити - що ніхто цього хлопця не бачив. Що ніхто нікого кислотою не обливав
Стіна.
Я припинила спілкувня.
Через півроку вона щаслива подзвонила що знайшла чоловіка і вони летять в Турцію на відпочинок, і що він вже купив їй обручку.
Я послухала і поклала слухавку
( Спойлер звісно ніякої Турції не було, з роботи її звільнили і вона повернулась до мами)
Твоя космішна• 23 июня в 11:50
Ответ дляМалая Налегке
Очень интересно, если можно, в двух словах на что обратить внимание при подозрении на этот диагноз?
Похожая симпоматика у члена семьи.
Благодарю!
Малая Налегке• 23 июня в 11:51
Ответ дляПотужна махіна
По Вашій логіці, то і МДП (маніакально-депресивний психоз) нікуди не дівся.
А це стара назва БАР. Слово ’психоз’ Вам ні про що не говорить?
Из Виа-гры• 23 июня в 11:51
Ответ дляЧарочка діда
Я с такой работаю. С мужчинами у нее хватает сил адекватно себя вести, она просто улыбается и молчит. На меня сливает все свои припадки. Я перестала вообще общаться. Просто обхожу ее. Других это удивляет, что за конфликт между нами. Ее это тоже триггерит, начинает подлизываться. Я не ведусь. Хотя конфликта вообще-то и нет. Человек где то может значит себя сдерживать, а при можно и не стараться. Меня это не устраивает.
Из Виа-гры• 23 июня в 11:52
Ответ дляПотужна махіна
Вы так думайте
Эт вернячОк• 23 июня в 11:53
Ответ дляВ танке
І потім він її кинув.
Ну я сиджу ушами хлопаю, вірю

Я вірю.
І тут в мене дзвіночок. Забагато драми.
Кажу - покажи фото хлопця.
Каже - він не любить фотографуватись
Стіна.
Я припинила спілкувня.
Я послухала і поклала слухавку
Больше похоже на пограничное расстройство. У меня подруга такая же была, неадекват
Потужна махіна• 23 июня в 11:53
Ответ дляМалая Налегке
А слово шизофренія замість аутизму Вам щось говорить?
Чарочка діда• 23 июня в 11:54
Ответ дляМалая Налегке
Так я відкрила мкх10. Ви не користуєтесь ним?)
Малая Налегке• 23 июня в 11:56
Ответ дляЧарочка діда
Должны быть зафиксированы ранее обращения к психиатру, а не просто со слов пациента, и диагноз ставится комиссионно, несколькими врачами
В танке• 23 июня в 11:56
Ответ дляЭт вернячОк
Чому я некомпетенто призначила біполярний розлад
Бо дуже яскраво проявлялась маніакальна фаза коли вона активна, вважає себе розумною, гарною, де всі чоловіки падають до її ніг, вона успєшний успєх,
І депресивна, де за нею слідкують, переслідують і намагаються вбити.
Чарочка діда• 23 июня в 11:57
Ответ дляМалая Налегке
При чем тут это? Акцент был именно на «тяжелой депрессии». А при бар она может быть не тяжелой степени.
автор Ms. Откровенность • 23 июня в 11:59
Ответ дляМалая Налегке
Скажіть будь ласка ,припустим до вас приходить на прийом дівчина,і каже ,що вона думає,що в неї БАР,лікар зможе оприділити, що це точно не надумане?
Малая Налегке• 23 июня в 11:59
Ответ дляЧарочка діда
Если не обращался со своими лёгкими депрессиями, то и диагноза БАР ему не будет.