Губка Боб• Изменено 23 июня в 12:14
Вообще существуют ли люди без психических и психологисеских отклонений?
Сейчас начала углубляться в тему депрессии,РАС, БАР, ПРЛ ОКР и т.п и понимаю,что все вокруг с диагнозами,многие с недиагностированными,в том числе и я.
Существуют ли ментально здоровые люди?
Самоучка• 23 июня в 12:53
Ответ дляМольфарочка
Я можу назвати себе психічно здоровою, бо так вважає мій психіатр
В мене були тривожні розлади, помірна депресія, птср, все це ми пройшли з психотерапевтом .
Зараз стійка реміссія
Бо так вважає
Самоучка• 23 июня в 12:54
Ответ дляМольфарочка
Бо я не хворіла.
Точно, на кожному кроці додіки у яких
розлади , при чому просто від того що вони самі хочуть щоб так було
Неначасі• 23 июня в 12:56
Ответ дляЧеширская кошечка
Неправда. По данным ВООЗ боевые действия вызывают ментальные проблемы не более чем у 30% населения.
Тому що інші 70% - психопати з відсутністю страху і емпатії?🤣
Хомо_сапиенс• 23 июня в 13:06
Я вважаю себе психічно здоровою.
В мене немає розладів, агресіі, істерик, якихось інших порушень, але час від часу борюсь із депресією, так як війна вплинула на все моє життя, як і життя всіх у нашій державі.
І це неможливо якось вилікувати, просто підтримую у нормальному стані, тримаю себе в життєвому тонусі
Шкідлива молекула• 23 июня в 14:15
Ответ дляГубка Боб
Я думаю,что нет
Пробовали выйти из палаты?)