Десь так, але...• 23 июня 2025

Оплата квитків УЗ.

Підкажіть, як оплачувати через додаток УЗ?
Стикнулась з ситуацією: забронювала о 8 ранку квитки у додатку УЗ, вибір оплати - gpay. І пише - у вас немає доступу для оплати квитків через gpay. Поясніть пліз, я вже додала карту монобанку в google pay - це означає, що зможу оплатити?
Цей раз пощастило, вийшло з ноута зловити квитки та оплатити картою. А завтра буду ловити у зворотню сторону, з телефону
Мрію про пончик• 23 июня 2025
Так
Мрію про пончик• 23 июня 2025
Якщо у вас не була підвязана карта до гпей, то як ви мали заплатити?? Звісно шо недоступно. Вибирайте оплату картою чи підвяжіть карту
автор Десь так, але... • 23 июня 2025
Ответ дляМрію про пончик
а якщо обирати з телефону Оплата картою, то можу і без google pay оплатити, так?
Мрію про пончик• 23 июня 2025
Ответ дляДесь так, але...
Так, зазвичай є опції гуглпей, або ручне введення номера карти. Я не памятаю чи саме в уз є такий вибір
автор Десь так, але... • 23 июня 2025
Ответ дляМрію про пончик
так, там два варіанти оплати: gpay та оплата картою. але я була в паніці, що квитки зникають на очах, що мій мозок тоді повністю відключився)))
автор Десь так, але... • 23 июня 2025
всім дякую. буду завтра пробувати
Мрію про пончик• 23 июня 2025
Ответ дляДесь так, але...
є таке
Хвігура мічти• 23 июня 2025
не получилось купить через приложение укрзал., с приват 24 гораздо проще
ИграйМойГормон• 23 июня 2025
если вы уже дошли до этапа оплаты, то билеты зарезервированы на 15 мин вроде, у вас есть время ввести реквизиты карты, но лучше подвяжите гпей