Веруюшие, Ваш выход.
Ответ дляYaLalina
Удалено администрацией...
Ответ дляYaLalina
Удалено администрацией...
ЗдохниПуйло• 23 июня 2025
Ответ дляYaLalina
Удалено администрацией...
А геї когось вбивають, чи для вас геї на одному рівні з пуйлом?
ЗдохниПуйло• 23 июня 2025
Ответ дляSvitlo_
Бо йому ще немає 80 років
Після 80 воно якось вже здохне саме
Калькулятор• 23 июня 2025
Ну здохне путін, і шо? Хтось же буде замість нього. Наприклад патрушев, і ще не відомо хто гірше. путін хочаб ядерку не розчехляє
Ответ дляКалькулятор
Какой Ангел
Калькулятор• 23 июня 2025
Ответ дляБудьмо Гей
Какой Ангел
Ви моліться щоб в Ірані нічого такого не було. Бо як тільки, так ми будемо наступні у черзі. Якщо ви ще не вкурююте шо зараз відбувається
Подруга жизни• 23 июня 2025
Если я вас ни с кем не путаю, то вы гадаете на картах.
Предполагаю что вы по-своему можете трактовать кто и почему ещё не умер.
грешница кающаяся• 23 июня 2025
Это не Бог забыл этот мир,но все точно наоборот:это мир забыл Бога.
saramimnida• 23 июня 2025
Бог - это не дядечка, решающий судьбы людей, это коллективное вселенское сознание, проще говоря все есть Бог, Вы - Бог, я - Бог, и даже путин( прости Господи ))- Бог.
Наталья_78• 24 июня 2025
Как мне сказал один верующий знакомый, что это расплата за грехи. Я эту тему дальше не развивала, ак как он конкретный душнила
Лелітка-7618• 21 июля 2025
’Коли несправедливі ростуть, як трава, і цвітуть всі злочинці, то на те, щоб навіки були вони знищені, а Ти, Господи на висоті повік-віку!’(Пс. 92:8-9). Навіть якщо вони житимуть 100 років, або хоч і 200, то після цього для них настануть вічні муки в пеклі, і навіть пречудове, предовге й пребагате життя для них уже нічого не значитиме. А якщо Бог досі терпить їхні огидні вчинки на землі, то, певно, має на це Свої причини, і це, в тому числі, для випробовування віри українців. У 17 і 18 розділах Об´явлення Івана Богослова згадується дуже розпусне місто, яке порівнюється з Вавилоном, і яке однієї години має бути покаране й знищене, за його описами, найімовірніше, що це місто - москва.