Чарівне зіллячко• 23 июня 2025
Чим виводите плями?
Дівчата,підкажіть чим виводите плями.Взяла ваніш,не впорався,тільки шалений запах секонда .Кисневий відбілювач також не все виводить.
ЗдохниПуйло• 23 июня 2025
Шантаклер, або фада для духовок, якщо щось сильно замуслякане, бризкаю фадою і поливаю кип´ятком
Эта_Шикарна)• 23 июня 2025
Автор з вашого дозволу запитаю
Жирні плями на фіолетових штанах, чим?
Віскоза
Жирні плями на фіолетових штанах, чим?
Віскоза
Я шалунья• 23 июня 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Автор з вашого дозволу запитаю
Жирні плями на фіолетових штанах, чим?
Віскоза
Жирні плями на фіолетових штанах, чим?
Віскоза
Фейри.
Я шалунья• 23 июня 2025
Перкарбонат для білого. Можу шкарпетки милом затерти. Від дуже складних мазутних плям, навіть хімчистка не взяла, в мене був очищував автомобільний.
Эта_Шикарна)• 23 июня 2025
Ответ дляЯ шалунья
Фейри.
Пробувала інший засіб для посуду, не взяв
Чи це обов´язково фейрі?
Я шалунья• 23 июня 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Чи це обов´язково фейрі?
Фейрі скажений дуже. В мене білокрилку на городі навіть інсектициди не беруть.Фейрі чудово. Від плям аналогічно. В когось попросіть краплю, подруг, щоб пляшку не купувати.
Я шалунья• 23 июня 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Чи це обов´язково фейрі?
Важко виводити жирні плями якщо ви праскою по ним пройшлись. Не прасували ті плями?
Эта_Шикарна)• 23 июня 2025
Ответ дляЯ шалунья
Ні не просувала
Завтра спробую шантеклер
Эта_Шикарна)• 23 июня 2025
Ответ дляЯ шалунья
Дякую. Та я куплю лише б штани спасти, не дешеві
Я шалунья• 23 июня 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Ні не просувала
Завтра спробую шантеклер
Пробуйте, хай трішки полежить, зразу не змивайте.
Малявка ще та• 23 июня 2025
Мицелярная вода. Она так выводит .. что я перестала ей пользоваться. Не ясно, что она с кожей делает
куркулиха• 23 июня 2025
Фейри, автомобильная паста, нашатырный спирт (капнуть на пятно и постирать)
Кучерявочка• 23 июня 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Автор з вашого дозволу запитаю
Жирні плями на фіолетових штанах, чим?
Віскоза
Жирні плями на фіолетових штанах, чим?
Віскоза
Попробуйте ’калошей’ - єто смесь бензина с чем-то, в хоз. магазинах продается.
Морковку дай• 23 июня 2025
Ответ дляBiJu
и я тогда спрошу про ржавчину на белом. Залила билизной чистой - эффект нулевой
Перкарбонат натрия залить кипятком и туда положить вещь.
Кучерявочка• 23 июня 2025
Ответ дляBiJu
В старой книге ’Домоводство’ написано: в подогретьій р-р лимонной кислотьі (1 ч. лодка на стакан водьі) опустить загрязненную часть одеждьі. Или смочить лимонньім соком и приложить к темлому утюгу или чайнику.
У меня на рукаве светлой куртки пятно, надо попробовать...