Милота• 29 мая в 10:25

Чим відмити розводи на матраці

Дівчата, хелп
Були дуже незначні сліди на матраці жовтуваті, почистила пінним ванішем. Сліди відмились, залишились розводи. Може підкажете, що робити? Завтра здавати квартиру, хімчистку вже не встигну
руки_Крюги• 29 мая в 10:27
Переверните матрас и не мучайтесь
автор Милота • 29 мая в 10:27
Ответ дляруки_Крюги
Переверните матрас и не мучайтесь
Це диван)) я не точно вказала в пості
Прокачую сідниці• 29 мая в 10:27
невже в секонді важко було купити наматрасник ? Отак здавай квартиру.
автор Милота • 29 мая в 10:28
Ответ дляПрокачую сідниці
Наматрасник був, і прала його регулярно, без нього не спала
Прокачую сідниці• 29 мая в 10:29
Ответ дляМилота
А пятна звідки взялися?
Оновлена версія• 29 мая в 10:30
Перекисью пробуйте
автор Милота • 29 мая в 10:30
Ответ дляПрокачую сідниці
А пятна звідки взялися?
А звідки я знаю
Вони були дуже незначні, видно було лише під певним кутом, я хотіла зробити «як краще» і почистила їх)
Дякую_аж_підскакую• 29 мая в 10:33
Не морочьте голову и закажите чистку профессиональную, вы масмаркет средствами окончательно убьете вещь
автор Милота • 29 мая в 10:34
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Не встигаю чистку, на жаль
ТрамвайGirl• 29 мая в 10:41
Денег хозяйке за химчистку оставьте, раз так хочется чистоту навести.
автор Милота • 29 мая в 10:46
Ответ дляТрамвайGirl
Хазяйка заднім числом підняла оренду, тому не хотілося б, але шо вже))