Сіточка• Изменено 23 июня 2025

У кого був досвід продажу квартири за таких обставин?

Коли у квартирі була прописана неповнолітня дитина (не моя), права власності в неї на цю квартиру немає. Знаю, що на сьогоднішій день власник по закону може виписати з квартиру людину, якщо та досягла повноліття. Питання, чи можна зараз продати квартиру з цієї прописаною дитиною?
Сладкий лимончик• 23 июня 2025
Зачем вам эта головная боль?
автор Сіточка • 23 июня 2025
Ответ дляСладкий лимончик
Зачем вам эта головная боль?
В смысле? хочу продать свою квартиру
Настасья Пицун• 23 июня 2025
Да, в цнапе может выписать
Скажений гудзик• 23 июня 2025
Вам треба звернутися у ЦНАП для консультації.
Чула, що через ЦНАП власник може виписати всіх сторонніх осіб.
Але сама не перевіряла.
Вумна, аж страшно• 23 июня 2025
Ответ дляСладкий лимончик
Зачем вам эта головная боль?
вы хотели сказать зачем покупателю этот гемор?))
ну за приличный дисконт можно и рискнуть
Кавуся• 23 июня 2025
Ні.
Лише з дозволу органу опіки, якому ви розкажете, де ця дитина буде зареєстрована, у випадку якщо вам дозволять її ´виписати´
автор Сіточка • 23 июня 2025
Ответ дляНастасья Пицун
Да, в цнапе может выписать
Пробовала, не выписали, сказали когда стукнет ей 18 я как владелец смогу выписать
Кавуся• 23 июня 2025
Ответ дляСкажений гудзик
Але сама не перевіряла.
Усіх повнолітніх. Це не стосується дітей
Настасья Пицун• 23 июня 2025
Ответ дляСіточка
Что-то странно, я пару лет назад без проблем выписывала
Кавуся• 23 июня 2025
Вам потрібно:
Або отримати дозвіл опікунської ради на відчуження об´єкта нерухомості
Або пройти процедуру зняття неповнолітнього з реєстрації
В обох випадках, вас попросять надати іншу адресу, за якою дитина буде зареєстрована

Під час військового стану - це задача з двома зірочками
Аноним_1858• 23 июня 2025
Ответ дляКавуся
Ні.
это раньше так было. сейчас уже всё, нет права собственности - до свидания.
заметьте, из объявлений о продаже недвиги полностью исчезла фраза ’без опекунского’, т.к. это уже кануло в лету.
Творог для розжига• 23 июня 2025
Дитина без батьків не може бути прописана, з ким вона прописана? Батьки не погоджуються виписуватись?
Аноним_1858• 23 июня 2025
Ответ дляТворог для розжига
Мою знакомую БМ сто лет назад выписал из своей квартиры, вместе с сыном, с формулировкой а-ля ’давно не проживают по месту регистрации’. Она случайно узнала, думала у них есть прописка у бывшего, но увы.
Кавуся• 23 июня 2025
Ответ дляАноним_1858
Спробуйте.
Автору відповідь цнапа не сподобалась, прийшла сюди за такими ´приємними´ порадами, як ваша
Творог для розжига• 23 июня 2025
Ответ дляАноним_1858
Для цього треба зібрать підписи комісіі з ЖЕКу про непроживання, ріелтори мають точно знати
Міні-бікіні• 23 июня 2025
Так а хто з її батьків зареєстрований з нею? У її батьків чи опікунів є право власності? Де вона фактично проживає
Швендяю містами• 23 июня 2025
Ответ дляКавуся
Вам потрібно:

А закордон цікаво можна прописувати ?

Комусь смішно … якщо куплена нерухомість в іншій країні то як тоді цікаво - чи бюрократична машина таку опцію не продумала
Просто болталка• 23 июня 2025
Хотите продать? Придется заняться ситуацией либо уступить в деньгах покупателю. С несовершеннолетним прописанным я бы не покупала даже с большой скидкой.
Форточка• 23 июня 2025
Ответ дляСіточка
В смысле? хочу продать свою квартиру
А почему уже нельзя выписать ребёнка? Я продавала квартиру, там были мы с сыном прописаны, выписались без проблем.
Марічка• 23 июня 2025
А разве может без родителей несовершеннолетний прописан быть?
Швендяю містами• 23 июня 2025
Ответ дляМарічка
Ну ок
Якщо і з батьками , то як тоді неповнолітній виписується ?
Марічка• 23 июня 2025
Ответ дляШвендяю містами
Ну ок
Мабуть разом з кимось з батьків? Або опікунів
Аноним_1858• 23 июня 2025
Ответ дляТворог для розжига
так они давно в разводе были, понятно, что не проживают, бо с тем мужем уже новая жена жила.
Швендяю містами• 23 июня 2025
Ответ дляМарічка
Цікаво це кудись виключно в межах України ?
Марічка• 23 июня 2025
Ответ дляШвендяю містами
Думаю ні
Аноним_1858• 23 июня 2025
Ответ дляШвендяю містами
А закордон цікаво можна прописувати ?

за границей регистрация человека осуществляется просто по месту фактического проживания. договора аренды/субаренды жилья достаточно для этого.
а владелец недвижимости дает разрешение, кого он разрешает прописывать у себя.
Швендяю містами• 23 июня 2025
Ответ дляАноним_1858
Чи буде прописка в іншій країні ок для турботливої опікунської ради ?
Швендяю містами• 23 июня 2025
А може хтось орієнтується - хлопця виписати простіше в 15 років чи в 17ть ? Воєнкомат і обліки теж є у цьому всьому ?
Аноним_1858• 23 июня 2025
Ответ дляШвендяю містами
да-да, они прям там ночами не спят, бдят, о благе народа заботятся.
Швендяю містами• 23 июня 2025
Ответ дляАноним_1858
То ж так - за дітей дбають