Сиренькая• 25 июня 2025
Оплата рієлтору
Так сталось, що перший раз в житті прийшлось шукати квартиру... і я трохи в шоці, вчора цілий день сиділа шукала, знайшла пару варіантів, написано ціна + коммунальні, дзвоніть, пишіть. Ну я зв´язалась, домовились про показ, подивилась і вона каже +50% комісія бо я рієлтор... І дивлюсь рієлтори всі так пишуть. Альо! А за що я маю вам платити, я САМА знайшла об´яву, сама зв´язалась, а рієлтор просто показав квартиру. Якби я найняла його сказала, що я хочу так-то таку квартиру, з такими умовами шукайте мені, то да, згодна я тебе найняла і за послуги маю заплатити, а так тебе найняла власниця квартири і вона має тобі платити, а не я
Поліцейський патруль• 25 июня 2025
Так ви знайшли його об´яву а не від хазяїна. Так, вони так завжди беруть, такі ось афіристи.
Инфотуфелька• 25 июня 2025
Это вы еще не были покупателем, когда этим дармоедам надо отвалить по 3-5000$ за адрес
Анонім-ка• 25 июня 2025
Ищите варианты без риэлтора
Обычно в заголовке пишут ’хозяйка/хозяин/без комиссии...’
Сиренькая
• 25 июня 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
Зазвичай пишуть одразу, що рієлтор, а тут як від хазяйки написано було..і про комісію ні слова
Сиренькая
• 25 июня 2025
Ответ дляАнонім-ка
Ищите варианты без риэлтора
так в том-то и дело, от хозяина ооочень мало, все заполонили риелторы
Анонім-ка• 25 июня 2025
Ответ дляСиренькая
Ну и о чем ваши страдания, я не понимаю?
Сиренькая
• 25 июня 2025
Ответ дляАнонім-ка
вам и не обязательно))
Поліцейський патруль• 25 июня 2025
Ответ дляСиренькая
Да, так і є. Пиьайте зразу по телефону хто він. Але вони спеціально свої обьяви множать
Захекалася читать• 25 июня 2025
Ненавижу риэлторов!!! Сама всю жизнь снимаю!!
Пс. Муж сменил работу на риэлтору. Еще больше теперь их ненавижу 😂😂😂
Пенек Возмездия• 25 июня 2025
Ответ дляСиренькая
Бо господарі не хочуть самі цим займатися
Угги_в_горошек• 25 июня 2025
да, риэлторы это зло. А еще большее зло - что эта деятельность никак законодательно не урегулирована вот они и беспределят как хотят. А еще хуже что по идее, риелтор облегчает жизнь скорее продавцу/арендодателю, но за его услуги почему-то должен оплатить покупатель/съемщик, которому в принципе он сто лет не нужен.