Сіточка• Изменено 23 июня 2025

У кого був досвід продажу квартири за таких обставин?

Коли у квартирі була прописана неповнолітня дитина (не моя), права власності в неї на цю квартиру немає. Знаю, що на сьогоднішій день власник по закону може виписати з квартиру людину, якщо та досягла повноліття. Питання, чи можна зараз продати квартиру з цієї прописаною дитиною?
Аноним_1858• 23 июня 2025
Ответ дляШвендяю містами
То ж так - за дітей дбають
Утром мажу бутерброд -
Сразу мысль: а как народ?
И икра не лезет в горло,
И компот не льется в рот! (с)
Ms. При теле• 23 июня 2025
Ответ дляФорточка
А почему уже нельзя выписать ребёнка? Я продавала квартиру, там были мы с сыном прописаны, выписались без проблем.
Так Ви ж виписалися з сином (мама і син), а тут хочуть чужу неповнолітню дитину виписати саму.
svetolino• 23 июня 2025
Ответ дляСіточка
В смысле? хочу продать свою квартиру
Продать можете
Я столкнулась с этой проблемой. Если покупатель и нотариус согласны. А новый владелец может выписать в тот же день.
Крайня невістка• 23 июня 2025
Ответ дляСіточка
В смысле? хочу продать свою квартиру
То підіть в цнап і випишіть її ЗАРАЗ
Власник має право прийти в цнап і зняти всіх із житла з реєстрації. Там є якийсь ньюанс, що неможна, якщо власник є одним з батьків дитини, яка тут прописана
Але загалом власник в цнапі виписує батьків дитини, а дитину виписують разом з батьками
На вулицю, не потрібно УЖЕ на відміну від попередніх часів мати місце куди прописати дитину, це повністю проблеми її батьків після зняття з реєстрації
Зверніться в ЦНАП і уточніть у них всі потрібні документи і ньюанси
как тебе такое илон маск• 23 июня 2025
автор здрисла після питання з ким з батьків прописана дитина. А ви гризіться.
ИграйМойГормон• 23 июня 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
На самом деле вполне может быть ситуация, что родитель давно выписался, а ребенок остался. Если мать или отец подает заявление о выписке, ему нет оснований отказать, выпишут самого, никто не будет говорить «и ребенка давайте выписывайте».