Оце так цабе• 23 июня 2025
Підкажіть рецепт на крем чіз
Доброго вечора, Порадниці) Хочу на день народження дитині приготувати капкейки з кремчиком зверху. Рецепт капкейків знайшла, а ось з крем чізом...не можу вибрати. Підкажіть рецепт крему, щоб гарні шапочки на капкейках вийшли. Буду робити 20шт. і скільки тоді потрібно інгредієнтів на крем для цієї кількості капкейків. Хочу зробити, щось схоже на фото, що додаю знизу. Заздалегідь дякую всім!
НуКаНаКа• 23 июня 2025
Вам на форум кулінарів
Для місцевих шарлотка з 3х яєць - максимум кулінарного мистецтва
Кракадэ• 23 июня 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Вам на форум кулінарів
Ошибаетесь, но я тут больше ничего не советую. Во-первых, ни здрасти, ни до свидания, ни спасибо, а во-вторых, натыкают клоунов и фейспалмов.
Анонім Завгосп• 23 июня 2025
Ответ дляКракадэ
Неправда!
Автор і подякувала заздалегідь і привіталася навіть
Анонім Завгосп• 23 июня 2025
500 г маскарпоне, 300 мл вершків, 100 г пудри
Якщо на жару, то ще можна зробити білковий заварний, він триматиме форму незалежно від температури
НуКаНаКа• 23 июня 2025
Ответ дляКракадэ
Медівник, Наполеон і монастирська хата - максимум, що тут всі печуть.
Завжди недо...• 23 июня 2025
Ответ дляНуКаНаКа
А чем плохие эти торты? Вкусно приготовленные они не уступают, а иногда даже лучше многих новомодных десертов.
НуКаНаКа• 23 июня 2025
Ответ дляЗавжди недо...
Так я і не пишу, що погані. Прості, старі
Завжди недо...• 23 июня 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Ну и не только их, бисквитные тоже. Как основа, а наполнение разное. Да 90% тортов это бисквит и тут часто вижу фото бисквита.
НуКаНаКа• 23 июня 2025
Ответ дляЗавжди недо...
Ну бісквіт навіть моя дитина в 10 років спече.
Завжди недо...• 23 июня 2025
Ответ дляНуКаНаКа
А, ну понятно, понятно)
Завжди недо...• 23 июня 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Все новое- хорошо забытое старое. Ничего сверхнового и вкусного не придумали. Все уже придумано до нас. Дело не в том. старые рецепты и ли нет, а то какое исполнение.
НуКаНаКа• 23 июня 2025
Ответ дляЗавжди недо...
Ви помиляєтесь. Є багато прекрасних рецептів на різних смак.
А це таке, дешеве і буденне
Завжди недо...• 23 июня 2025
Ответ дляНуКаНаКа
А це таке, дешеве і буденне
Например?
НуКаНаКа• 23 июня 2025
Ответ дляЗавжди недо...
Например?
Всіх не перелічити.
Я особисто печу 50 різних пляцків і тортів.
Завжди недо...• 23 июня 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Всіх не перелічити.
А зачем всех? Достаточно одного.
НуКаНаКа• 23 июня 2025
Ответ дляЗавжди недо...
А зачем всех? Достаточно одного.
Що одного? Рецепт?
Завжди недо...• 23 июня 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Що одного? Рецепт?
Не обязательно в подробностях, а что понимать о чем речь, о каких тортах?
НуКаНаКа• 23 июня 2025
Ответ дляЗавжди недо...
А, ну понятно, понятно)
А що там складного? Яйця в міксер, борошно, цукор, порошок для випічки.
НуКаНаКа• 23 июня 2025
Ответ дляЗавжди недо...
Пекти я почала в років 15 так щоб сама все.
Зараз мені 42. В мене багато рецептів.
Пишіть який цікавить.
Вишиванка? Амоняк маєте?
Зараз мені 42. В мене багато рецептів.
Пишіть який цікавить.
Вишиванка? Амоняк маєте?
Завжди недо...• 23 июня 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Зараз мені 42. В мене багато рецептів.
Пишіть який цікавить.
Вишиванка? Амоняк маєте?
Зараз мені 42. В мене багато рецептів.
Пишіть який цікавить.
Вишиванка? Амоняк маєте?
Да, я на нем пеку часто.