Оскорбляю всячески• 24 июня в 08:33

Скільки вас, людей, що живуть з абʼюзерами?

Чому живете? Скільки це вже триває? Чи пробували йти і що зупиняло?
Результат:
вже голосів: 66
20 (30.3%) Абʼюзер тут я
19 (28.79%) Живу з абʼюзером
15 (22.73%) Ні,ніколи з таким не стикалась
12 (18.18%) Свій варіант
Княгиня пітьми• 24 июня в 08:35
А вы спасать пришли?
Княгиня пітьми• 24 июня в 08:36
Че рукалицо) выучили только одно слово? А всех субъектов данного действа не осилили? Абьюзер жертва и ?
Редисочка• 24 июня в 08:37
Жила, розійшлась і щаслива. Тепер не можу побудувати стосунки. Не хочу ні з ким жити і тд
Княгиня пітьми• 24 июня в 08:37
О мне нравится мой Ник тут)
У автора тоже хороший
автор Оскорбляю всячески • 24 июня в 08:37
Ответ дляРедисочка
Не хочете, значить, не треба) після таких стосунків виходиш, як після мʼясорубки, треба час відновитись
Редисочка• 24 июня в 08:38
Ответ дляОскорбляю всячески
Достатньо часу пройшло. Але маю такі наслідки
Вбигудях• 24 июня в 08:43
Ответ дляКнягиня пітьми
И?
Blackwater• 24 июня в 08:45
Ответ дляОскорбляю всячески
Справедливости ради,нужно сказать,что сейчас очень часто называют всё абьюзом. Не так стал,не то спросил/сказал-абьюзер.
Забагаловка• 24 июня в 08:47
Ну не знаю живе тому що звик, кохав, зручно, причин може бути вагон. Це я про свого чоловіка. Колись таким розумним словом сварки не називали. Зараз на цьому слові медицину збудували і наукові теорії. Подивіться Любов і голуби там все про аб´юзивні стосунки.
Забагаловка• 24 июня в 08:49
Ответ дляBlackwater
Згодна.
Мелочунь• 24 июня в 08:50
не живу, чому такого варіанту немає? точніше з нормальним живу.
автор Оскорбляю всячески • 24 июня в 08:50
Ответ дляЗабагаловка
Тобто ваш чоловік був жертвою? А ви вважаєте абʼюз просто сварками?
палка-копалка• 24 июня в 08:51
Ответ дляРедисочка
Аналогично
Забагаловка• 24 июня в 08:51
Ответ дляОскорбляю всячески
Так він бідолашна жертва, а я невимовний тиран. Тільки хто судді? Він не був, він є, він нею залишається автор, цим словом можна назвати будь кого. Я вважаю що вам варто подивитись Любов і голуби. Тисячі людей будують стосунки і межі. Роблять це по різному. Я зараз не про насилля звичайно.
Забагаловка• 24 июня в 08:58
Якщо ви не пускаєте чоловіка на рибалку, у вихідні з друзями погуляти, берете в нього всю зарплату під ноль, говорите що він має сидіти з дітьми в пісочку, а він в цей час хоче пити пиво, вирішуєте де ви будете відпочивати, чи які штори купувати, вирішуєте що він має їсти, вимагаєте прибирати, в він просто хоче обійняти диван, говорите яка фігова його мама, купуєте йому речі без нього, він змушений в них ходити, це аб´юз чи ні? Так от таких сімей більшість. Я зараз не про себе. Це мінімум прикладів.
В моїй хаті моя правда• 24 июня в 09:01
Ответ дляЗабагаловка
Я тоже часто здесь читаю: я забираю у мужа зарплату,не работаю, не готовлю или готовлю редко итд. Так получается абьюзеров больше женщин
Забагаловка• 24 июня в 09:01
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Так ви аб´юзер, як і я. я готую але в усьому іншому, ще та ´особа´. Це якщо наслухаєшся інфопсихологів а ще скільки жінок добивають чоловіків своїми ревнощами? Хочеться щоб люди трохи критичніше ставились до всього, що говорять в ютубі
Та не реву я• 24 июня в 09:04
Ответ дляОскорбляю всячески
Я вышла. При чём несколько раз уходила, он возвращал.
Сейчас свободна и поверить не могу своему счастью. Людям не доверяю совсем.
Люблю теперь только себя
Та не реву я• 24 июня в 09:05
Ответ дляBlackwater
Не преувеличивайте. Тот кто жил с абьюзером, знают что это такое.
Физическое/психологическое насилие не равно не так сказал/стал
АсобеннАя• 24 июня в 09:07
Я была замужем за таким. Правда не долго, расходились ужасно, это был ад. Он руку поднимал ... После меня ещё 2 раза был женат, 2 жена на него в суд подавала за побои. Больше я не выходила замуж , не хочу
Забагаловка• 24 июня в 09:12
Ответ дляТа не реву я
Конкретніше будь ласка. що саме ви називаєте аб´юзом окрім фізичного насилля?
Забагаловка• 24 июня в 09:22
Ізоляція від друзів.
Контроль життя.
Постійний контроль у вигляді дзвінків.
Позбавлення особистих фінансів.
Залякування-я розлучусь , я піду до мами, заберу дітей.
Позбавлення спілкування з дітьми.
Перевірка телефона, сумок і кишень.
Неповага до особистих кордонів.
Критика близьких людей.
Порівняння з успішними колегами, сусідами, тощо.
Знецінення праці. Ти рукожоп, криворукий. Найми майстра.
Хто цим займається, автор?
В моїй хаті моя правда• 24 июня в 09:25
Ответ дляЗабагаловка
Ізоляція від друзів.
Контроль життя.
Постійний контроль у вигляді дзвінків.
Позбавлення особистих фінансів.
Позбавлення спілкування з дітьми.
Перевірка телефона, сумок і кишень.
Неповага до особистих кордонів.
Критика близьких людей.
Хто цим займається, автор?
Женщины)
Забагаловка• 24 июня в 09:26
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Женщины)
Так отож.
Дверной_Проем• 24 июня в 09:35
Был такой. Расстались слава богу)
Усміхайлик• 24 июня в 09:50
Колись жила. Бо колишній чоловік почав проявляти себе, через багато років після шлюбу, в той час , коли я була повністю залежна від нього матеріально. Прийшлось покинути роботу, кар´єру, бо в молодшої дитини виникли проблеми зі здоров`ям, в садок не можна було і була потрібна постійна увага, заняття, лікарі, щоб витягнути до норми. От тоді він і почав аб`юзити. Спочатку ці прояви були раз на кілька місяців, потім раз на місяць, потім ще частіше. Далі майже щодня. Подітися було нікуди, батьки приймати з дітьми не схотіли. Кричав постійно, через дрібниці, розбивав речі, після того як вдарив, пішла з дітьми до батьків, але там витримала тільки кілька днів, бо тільки й чула, вертайся обратно, чого ти тут сидиш, хочеш осиротити дітей, вийшла заміж - терпи, слухайся чоловіка у всьому, старайся вгодити, то й буде добрим, ми старі нам тиша потрібна і т.п. Тому ще терпіла деякий час. На щастя дитину вичухала, пішов в звичайну школу, а я на роботу. Після розлучення чоловік нічим не допомагав, від аліментів ухилявся(борги йому довелось сплатити, коли діти вже майже дорослі були), з дітьми не спілкувався. Жінки не захищені в нас, чоловік при бажанні може повністю відмовитись від дітей і не допомагати. А якщо в жінки нема житла і грошей, то вирулити ну дуже важко. Тому й терплять.
Сито для думок• 24 июня в 09:55
Моя мать абьюзерша лютая, в 26 лет еле вырвалась замуж. И то проклинала и не хотела что б я выходила за мужа, т.к. он состоятельный и старше. А значит не буду от нее зависеть. Сейчас общаюсь очень редко.
Володарка мрій• 24 июня в 10:19
По молодости встречалась с таким, но к счастью через время он меня сам бросил. Погоревала и нормального нашла.
Володарка мрій• 24 июня в 10:22
Ответ дляСито для думок
А как ваша мама отреагировала на появление у вас своих детей? Она приезжала к вам в роддом помочь?
Пешеходик• 24 июня в 10:46
Если оценивать мою семью, то абьюзерша скорее я