Водійка хімарса• 24 июня 2025
Сколько могут стоить белые шнурки?
Меряю линейкой• 24 июня 2025
звичайні білі метрові(це в середньому на кросівки, кеди) ≈30 грн. Але можуть бути дешевші, гіршої якості або дорожчі брендовані. Хоча ми чоловіку брали брендовані, бо в нього шнурівки на 1 сезон, то рвуться, як і звичайні. Ще можуть бути шнуівки резинки, вони дорожчі
Хата на мати• 24 июня 2025
Зависит от длины и типа. Короткие тонкие брала по 30 недавно. Длиннее, но не самые длинные по 50.