,сповіщають нам його боти,що він хороший пацан і пуйло його послухається.Віримо?
Ответ длячаревна
Когда его снимали с должности, надо было голос ему подать. А так его время ушло. И не факт, что его видели на месте президента
Зеленського тоже ніхто не бачив на посаді президента ... як забули...
І що він мав говорити? Що зеленський хоче його руками когось приструнити і побільше мясних штурмів щоб були аля перемоги?!
Після такох заяв він би точно похоронив свою можливу політичну карєру...а так він дуже розумно пішов...точніше його перевели на іншу посаду