пу_пугренчик• 15 июня в 16:37
Підкажіть будь ласка, який діаметр карнизу для ванни у вас?
Якщо ванна не велика, то що краще обрати-16 чи 20?
пу_пугренчик
• 15 июня в 17:27
Ответ дляСиреневенькая
еще скажите там будет шторка висеть
Ні, тюль повісимо, щоб вас радувати
СамавиховуюКота• 16 июня в 10:32
Не обов´язково обирати стандартний карниз для ванної. Я якось побачила відео де для ванної взяли карниз зі звичайними гачками які їздять по направляючих, як зараз в більшості викоростовують в житлових кімнатах, в стельових карнизах. Але з таким же принципом є і стінові карнизи. Це і зручніше, і естетичніше. Собі буду в душовій кабінці таке робить.
СамавиховуюКота• 16 июня в 10:44
Ответ дляпу_пугренчик
Ні, тюль повісимо, щоб вас радувати
До речі, можна і тюль. Люди так роблять) і просто красиві штори, а під ними непромокашку ховають.