Я таке знаю• 25 июня 2025

Хто в Польщі від початку війни, є питання

По легалізації. Прочитала,що статус укр не зараховуєтьсч при подачі на резидента. Що робити в такому разі? Як дитину легалізувати 16 років, навчається. Як себе легалізувати,якщо не працюю. Може хтось юриста порадить або поділиться власним досвідом. Дякую
ШанельКуКу• 25 июня 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Ну я ще й про дитину питала)) 16 років.
Про дохід знаю. Планувала 3 роки попрацювати перед подачею
А правник что говорит.?
ШанельКуКу• 25 июня 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Тут скрізь така робота
Нет.
Робот Вертер• 25 июня 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Ну я ще й про дитину питала)) 16 років.
Дитина в ліцеї? Може по навчанню податися
автор Я таке знаю • 25 июня 2025
Ответ дляРобот Вертер
На резидента дохід повинен б ти від 12000 зл нетто)
Перший раз чую
ЖонДуан• 25 июня 2025
Ответ дляПьяная вишня
Я поехала в Польшу в начале масштабной войны. Прошла собеседование в макдональдс, там мне сказали, что они делают все,чтобы помочь с легализацией, лишь бы сотрудники годами у них работали и не сбегали. Но я сбежала ) Представляю какая там адовая работа
В маке не адовая только уборщик. Много разных работ есть кроме мака.
автор Я таке знаю • 25 июня 2025
Ответ дляШанельКуКу
А правник что говорит.?
Просила порадити юриста в темі)
ШанельКуКу• 25 июня 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Просила порадити юриста в темі)
200 злотых
Пьяная вишня• 25 июня 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Тут скрізь така робота
Да, особенно для украинцев. Привыкли паны наших запрягать по полной
ШанельКуКу• 25 июня 2025
Ответ дляПьяная вишня
Разные украинцы есть, как и разные поляки
автор Я таке знаю • 25 июня 2025
Ответ дляРобот Вертер
Технікум, ще тільки 1й клас закінчив. Тобто ще 4 роки вчитися. Ну або по укр свідоцтву буде раніше в виш поступати. Ще не вирішили
Робот Вертер• 25 июня 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Дохід за 3 роки, а термін перебування 5. Чи я неправильно зрозуміла?
Наразі так.
автор Я таке знаю • 25 июня 2025
Ответ дляШанельКуКу
200 злотых
За контакт?)
Робот Вертер• 25 июня 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Перший раз чую
Сорі, то на блюкард
Пьяная вишня• 25 июня 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Теж не варіант
Тогда сын пусть женится на полячке 🤣
автор Я таке знаю • 25 июня 2025
Ответ дляПьяная вишня
Тогда сын пусть женится на полячке 🤣
Скажу йому
ШанельКуКу• 25 июня 2025
Ответ дляЯ таке знаю
За контакт?)
За инфу.
автор Я таке знаю • 25 июня 2025
Ответ дляШанельКуКу
За инфу.
За яку саме?
Робот Вертер• 25 июня 2025
Ответ дляЯ таке знаю
То подавайте сина по навчанню.
ШанельКуКу• 25 июня 2025
Ответ дляЯ таке знаю
За яку саме?
По легализации
автор Я таке знаю • 25 июня 2025
Ответ дляРобот Вертер
То подавайте сина по навчанню.
Там терміни не вигідні. Краще сукр.
Але питання з зарахуванням статусу укр не зрозуміле.
Мольфарочка• 25 июня 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Дякую, дуже інформативно
так Вам правду написали, чого Ви огризаєтесь? Працюючи, можна отримати карту спочатку часового, а потім і сталого побиту. Ще - вийти заміж за поляка. Якщо Ви на тимчасовому захисті, то перейти на карту Сukr, але поки що ще ця опція недоступна, не запустили
Мольфарочка• 25 июня 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Дякую. Так, саме це і цікавить.
Тобто на сукр подавати і себе, і дитину одразу, не тягнути час? Але це буде 3 роки. А треба 5
спочатку беріть те, що дають, коли запрацює. А далі буде видно
ШанельКуКу• 25 июня 2025
Ответ дляМольфарочка
Умные люди уже вторую карту ждут. А там и два года осталось)
Робот Вертер• 25 июня 2025
Особисто я б без роботи в Польщі максимально залишалася на укр, бо він дає доступ до медицини та навчання.
Якщо працюєте та платите податки в Польщі то є сенс переходити на карту побиту або резидента
Марафетчица• 25 июня 2025
Ответ дляРобот Вертер
Ще немає можливості подавати. Наразі Польща подовжила захист до березня 2026.
Думаю до березня вже можна на сукр подавати. Це три роки. А далі подивимось - все за три роки може змінитися. ЄС вже починає розробляти механізми легалізації для українців.
не продолжила
Марафетчица• 25 июня 2025
Ответ дляРобот Вертер
нет)
Мольфарочка• 25 июня 2025
Ответ дляШанельКуКу
На резика надо доход. В Польше. Стабильный
Вы как подаваться собрались?
я взагалі читаю автора і офігіваю від такої дрімучості в елементарних речах. Вся інформація є на урядовому сайті, навіть є інтерфейс українською
Робот Вертер• 25 июня 2025
Ответ дляМарафетчица
не продолжила
Вже подали на подовження рішення. Підпишуть в найближчий термін
Мольфарочка• 25 июня 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Тут скрізь така робота
ні, не скрізь. Якщо прикласти зусиль, а не сидіти і не казати ’дайте мені’
Мольфарочка• 25 июня 2025
Ответ дляЯ таке знаю
Просила порадити юриста в темі)
на Порадниці? вас польські правники забанили? Чи жаба душить заплатити за консультацію?