Счастье_же_вот_оно• 25 июня 2025
Що робити, якщо підліток каже, що не хоче жити?
Як поводитись, якщо це сказано у гніві, але тривожить серйозно?
Сиреневая цапля• 25 июня 2025
Приділити увагу треба без акценту на ситуація в якій це було сказано. Я теж весь час підлітком хотіла, щоб мене не було просто. Але в голос то було неможна казати, бо вбити не вбили б, а відлупили би добряче. Здається, що ти нікому не потрібен.
Українська зірочка• 25 июня 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Розібратись у чому причина і налагодити довіру у стосунках
Если ребенок такое говорит родителю, то доверие есть
Лепят это доверие куда ни попадя
постою_послушаю• 25 июня 2025
Ответ дляМіні-бікіні
Тик тока меньше смотреть
Я думаю вы очень помогли автору. Вот сейчас она ещё запретит ребёнку тикток и он сразу повеселеет
Идеальная оптимистка• 25 июня 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
Лепят это доверие куда ни попадя
Сказати таке на емоціях це довіра?
Тётя Хрюша• 25 июня 2025
Что можно обсуждать, если не понятен контекст? Не понятно, какие отношения в семье. Вообще ничего не понятно.
Протру пилюку• 25 июня 2025
терміново зверніится до психіатра
щоб не було пізно
якщо радитимуть госпіталізацію не відмовляйтесь
щоб не було пізно
из желе я• 25 июня 2025
Автор у меня такое было, но родители мнеб не помогли . Ситуацию никто б не поменял. Мне нужно было самой поменять отношение к ситуации, а я не хотела. Детский максимализм....который длился долго.... Кроме того есть вообще депрессивные люди..
Морковку дай• 25 июня 2025
Ответ дляпостою_послушаю
А автор просто зробила вкид і зникла
Цибулька зла• 25 июня 2025
два варианта - он манипулирует вами!
И второй надо срочно что-то делать. Одноклассник моей дочери спрыгнул с крыши в 9 или 10 классе((. Благополучная семья и он был благополучный, но что-то пошло не так ((
Стрекозей• 25 июня 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
Лепят это доверие куда ни попадя
Якщо людина говорить це в гніві, то не через довіру, а щоб перекласти свій біль і в викликати почуття провини. Але ж щось іде не так, тому мабуть таки до мозгоправа на консультацію а до того в спокійній обстановці спробувати встановити причину