З горіха зерня• 19 мая 2025
Як ви реагуєте, коли підліток замикається в собі замість говорити про проблему?
Чи вдається вам розговорити його?
Агент Пинкертона• 19 мая 2025
Реагую із розумінням. Бо йому самому потрібно обдумати, сформувати відношення до проблеми,а потім вже звертатись за допомогою, якщо сам не справляється. А це все час. І давити на людину,яка ще не сформувала власну думку та ставлення- це викликати негативні емоції і не більше