Скокмоно - стокнуно• 25 июня 2025

Яку я в цьому році смакоту виростила

Перший рік вирощую все на городі , зробив чоловік мені високі грядки і ось тішуся першим врожаєм. Такі смачні салати😊 .
Ширли-Мырли• 25 июня 2025
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Шпинат так в землю , я теж так сіяла , а ось салати ні , тільки в касети , я пробувала їх садити і землю , то нічого не зійшло.
Ну у нас вырос, какая именно разновидность салата не знаю, я его обычно не сажаю, последний раз лет 15 назад садила, но тоже в землю. Может у вас какой то сорт, который рассадой надо сажать.
Оч@ров@Шк@• 25 июня 2025
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Всегда в землю сею, всегда растет хорошо, сейчас второй раз одесский кучерявец посеяла, взошел нормально тоже
Мудробаба• 25 июня 2025
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Все реально . Тільки ні в якому разі одразу в землю , тільки через розсаду, насіння все професійне.
Мне они горчат,не люблю.Но я маме закупаю все семена,а она там дальше рулит.Люблю огурцы,помидоры, кабачки,баклажаны, 🍓,малинку.
автор Скокмоно - стокнуно • 25 июня 2025
Ответ дляОч@ров@Шк@
Одеський кучерявий, це сортовий салат , я його їла і не раз , його можна садити в землю одразу , він росте , в мене зовсім інші салати , і одеському кучерявому дуже далеко до цих гібридів . Вони всі дуже смачні , хрумсткіи, не гірчать .
Оч@ров@Шк@• 25 июня 2025
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Ну, лохматые тоже растут с семян в землю хорошо.
И одесский не горчит пока молодой и не перерос, прекрасный хрустящий салат
короткопамятна• 25 июня 2025
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
На развес брали? Скажите пожалуйста где
автор Скокмоно - стокнуно • 26 июня 2025
Ответ длякороткопамятна
На развес брали? Скажите пожалуйста где
Ні , не на вагу, маленькі пачки , там в штуках .
Хочу в БАНю• 26 июня 2025
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
поділіться, будь ласка, де брали насіння
Ответ дляХочу в БАНю
Сайт називається веснодар , майже все в них брала