Молчалка• 25 июня в 21:24

Фурадонін при рецидиві циститу, яка доза?

Маю рецидив циститу, E.Coli.
Антибіотик Зіннат допомогу перші 4 дні, потім стало гірше.
До фурадоніну теж є чутливість.
Лікар вже із сьогоднішнього дня у відпустці, по тел лише сказав, що дозування з інструкції.
Там є доза 2 рази в день при гострих станах і 3 рази при гострих рецидивах . В мене вже 2 рецидив.
Д Манноза прийде до аптеки завтра , вакцину теж розпочинаю завтра.
Цікавить зараз , скільки пити ?
Буду вдячна за відповіді.
Файна пані• 25 июня в 21:26
Пью 2 раза по 2 таблетки, утром и вечером, иногда и раз
Mira-a102• 25 июня в 21:26
3 раза, как в инструкции. К каким еще антибиотиком чувствительна ваша кишечная палочка?
Колишня муза• 25 июня в 21:28
У меня от него дуткая алергия началась,когда вот так начала в очередной раз лечиьься...мне помогла прививка уроваксом
автор Молчалка • 25 июня в 21:29
Ответ дляMira-a102
Ципрофлоксацин, бісептол, фурадонін.
Ампіцілін , але в уколах.
автор Молчалка • 25 июня в 21:30
Ответ дляКолишня муза
Прививку розпочинаю завтра.
Від фурадоніну теж дико тошнить , але мушу допити .
Mira-a102• 25 июня в 21:32
Ответ дляМолчалка
Ципрофлоксацин, бісептол, фурадонін.
Ампіцілін , але в уколах.
Попробуйте лучше Ципрофлоксацин дней 5-6, фурадонин (нитрофураны) неплох, но фторхинолоны (Ципрофлоксацин, Офлоксацин и т.д) эффективнее. Обычно Фурадонин идет как вспомагательный препарат.
Mira-a102• 25 июня в 21:33
Ответ дляМолчалка
Ципрофлоксацин, бісептол, фурадонін.
Ампіцілін , але в уколах.
+ купите Деманозу, она хорошо помогает от кишечной палки. Лишним точно не будет
Нервогенератор• 25 июня в 21:33
Попейте белую водичку с пшена. Хорошо помогает, особенно на начальных этапах и в целях профилактики. Найдите в ютубе рецепт (Тамара Шептишен). Солидагорен неплохо помогает 20 капель 3 раза в день
автор Молчалка • 25 июня в 21:33
Ответ дляMira-a102
Її замовила, завтра буде в аптеці і розпочну.
автор Молчалка • 25 июня в 21:34
Ответ дляНервогенератор
Пошукаю, дякую.
Mira-a102• 25 июня в 21:34
Ответ дляМолчалка
Выздоравливайте
Нервогенератор• 25 июня в 21:34
Ответ дляМолчалка
Пошукаю, дякую.
Выздоравливайте
Оце потужно• 25 июня в 21:46
Ответ дляМолчалка
Ципрофлоксацин, бісептол, фурадонін.
Ампіцілін , але в уколах.
Ой, як згадаюцей антибіотик, аж дурно стає. Хинолони багато де заборонені. Вони занадто токсичні, руйнують нерви. Є багато випадків різних незворотніх неврологічних явищ. Коли пила, крутилось в голові, сильна тахікардуя і ослабли ноги, що ледве до туалету доходила.
Знайшла статтю про нього на англ. Pdf.файл для медиків - одразу кинула пити.
Фурадонін, фуразолідон, нітроксолін на цистит - повне фуфло. Теж токсичні.
Порадила б шукати альтернативне лікування. Ви нирки перевіряли?
автор Молчалка • 25 июня в 21:59
Ответ дляОце потужно
Нирки ок, малий пісок.
Завтра буду починати уроваксом.
Вже гімно готова жерти, лише б нормально ходити в туалет, а не кожні 20 хв
Оце потужно• 25 июня в 22:13
Ответ дляМолчалка
Нирки ок, малий пісок.
Завтра буду починати уроваксом.
Різке запаленя добре знімається антибіотиком. Хронічний цистит майже не виліковний- вічні рецидиви.
Ви в цей час прийому їжте легку їжу, вівсянку, яйця, курку, щоб не перегружати печінку. Одужуйте!
Аноним_1858• 25 июня в 22:26
Ответ дляМолчалка
Прививку розпочинаю завтра.
Сначала полностью вылечить нужно цистит, а потом прививку начинать принимать
Ну ниче се• 25 июня в 22:27
Ответ дляМолчалка
Нирки ок, малий пісок.
Завтра буду починати уроваксом.
Автор, я Вам вірю. У мене та сама проблема , вже не знаю, що пити
автор Молчалка • 25 июня в 22:47
Ответ дляАноним_1858
Лікар такого не говорив .
Аноним_1858• 25 июня в 22:50
Ответ дляМолчалка
Лікар такого не говорив .
Я пришла к своему гинекологу с циститом. Она прописала лечение на месяц и прививку. И сказала,что как закончу лечение только потом начинать пить прививку
автор Молчалка • 25 июня в 23:42
Ответ дляАноним_1858
В інструкції написано, що можна паралельно з антибіотиком чи протимікробним засобом.
автор Молчалка • 25 июня в 23:42
Ответ дляНу ниче се
Ви посів робили ?
Ну ниче се• 26 июня в 08:19
Ответ дляМолчалка
Ви посів робили ?
Так, кишкова паличка
Українська зірочка• 26 июня в 11:35
Ответ дляМолчалка
а фурадонін тільки за рецептом зараз?
Ума Палата• 26 июня в 13:55
Ответ дляМолчалка
Прививку розпочинаю завтра.
Урофурагін не пробували? Особисто мене тільки від нього не тошнить
автор Молчалка • 26 июня в 14:47
Ответ дляУма Палата
На нього нема чутливості.
До бак посіву пробувала .
Поки приймала , все добре.
Через пару днів після закінчення знов симптоми.
автор Молчалка • 26 июня в 14:47
Ответ дляУкраїнська зірочка
а фурадонін тільки за рецептом зараз?
Купила без рецепту.
автор Молчалка • 26 июня в 14:48
Ответ дляНу ниче се
Так, кишкова паличка
А той уроваксом приймали ?
Ну ниче се• 26 июня в 18:31
Ответ дляМолчалка
А той уроваксом приймали ?
Так. Особисто мені ніяк
автор Молчалка • 26 июня в 18:32
Ответ дляНу ниче се
Так. Особисто мені ніяк
То чим зараз спасаєтесь від циститу ?
Ну ниче се• 26 июня в 18:37
Ответ дляМолчалка
То чим зараз спасаєтесь від циститу ?
Взимку пила норфлоксацин. Поки пила більш менш нормально. Але і зараз є відчуття ніби сходила в туалет недокінця. Мені ще лікар виписував спробувати пробіотик Флоріум-А, він йде для сечостатевої системи, але я його ще й не пила. По УЗІ один лікар каже норма, а інший , що є трохи піску і можливо він подразнює. Короче задовбало