Молчалка• 25 июня 2025
Фурадонін при рецидиві циститу, яка доза?
Маю рецидив циститу, E.Coli.
Антибіотик Зіннат допомогу перші 4 дні, потім стало гірше.
До фурадоніну теж є чутливість.
Лікар вже із сьогоднішнього дня у відпустці, по тел лише сказав, що дозування з інструкції.
Там є доза 2 рази в день при гострих станах і 3 рази при гострих рецидивах . В мене вже 2 рецидив.
Д Манноза прийде до аптеки завтра , вакцину теж розпочинаю завтра.
Цікавить зараз , скільки пити ?
Буду вдячна за відповіді.
До фурадоніну теж є чутливість.
Цікавить зараз , скільки пити ?
Буду вдячна за відповіді.
Молчалка
• 26 июня 2025
Ответ дляНу ниче се
Взимку пила норфлоксацин. Поки пила більш менш нормально. Але і зараз є відчуття ніби сходила в туалет недокінця. Мені ще лікар виписував спробувати пробіотик Флоріум-А, він йде для сечостатевої системи, але я його ще й не пила. По УЗІ один лікар каже норма, а інший , що є трохи піску і можливо він подразнює. Короче задовбало
То саме, в мене солі.
Як часто ходите в туалет при загостренні?
Ну ниче се• 26 июня 2025
Ответ дляМолчалка
То саме, в мене солі.
Напевно проміжок 20-30хв. і то може бути крапля, а здається, що огого