Напланетянка• Изменено 25 июня в 22:00

Нужен контакт психиатра по фобиям и гтр, проверенного

Поделитесь пожалуйста
онлайн
люблю_тортики• 25 июня в 22:06
А есть психиатры, специализирующиеся на ГТР и фобиях?:)))
Роздратована шкіра• 25 июня в 22:13
не психиатр, но мне помогла духовная терапевт
Байрактарна• 25 июня в 22:13
Ответ длялюблю_тортики
Так. Є ті, хто спеціалізується на малій психіатрії.
люблю_тортики• 25 июня в 22:14
Ответ дляБайрактарна
А як буде проявлятися практично ця спеціалізація?
автор Напланетянка • 25 июня в 22:19
Ответ длялюблю_тортики
психотерапевта
Квітка папороті• 25 июня в 22:19
Ответ длялюблю_тортики
Они работают в отделениях для пограничников или в клиниках. Не со стационарными шизофрениками и тд
Байрактарна• 25 июня в 22:19
Ответ длялюблю_тортики
Це не спеціалізація в юридичному сенсі. Лікар може практикувати в цьому напрямі, вести наукову та практичну діяльність в напрямі, як колись казали, неврозів. Ви ж розумієте, що мала психіатрія і велика - це навіть різні відділення лікарні. Як хірургія і травматологія, наприклад.
Котя_люлю• 25 июня в 23:13
Можливо хтось підкаже - є сенс з фобіями звертатися до психолога-психотерапевта в приватну психологічну студію? Ймовірно не гтр.
Записалась і тепер додалося 2 страхи:
- що скерують до психіатра і назначать ад;
- що взагалі не побачать проблеми, бо зараз цілком стабільний і добрий стан, але ще 2-3 місяці тому все було не так.
автор Напланетянка • 25 июня в 23:17
Ответ дляКотя_люлю
Записалась і тепер додалося 2 страхи:
Як стабілізували стан?
Котя_люлю• 26 июня в 00:10
Ответ дляНапланетянка
Як стабілізували стан?
Змінила оточення і роботу. По іронії долі влаштувалася адміністратором на рецепцію в реабілітаційний центр, який надає в тому числі послуги психологів. Пощастило, бо дозволили взяти участь в кількох групових заняттях, зокрема арттерапевтичних. Але записатись до них на індивідуальний прийом не можу, бо це суперечить їх професійній етиці.
Та і самій не хотілося б, щоб колеги знали про мої проблеми і що я трохи ’псих’. Тому на індивідуальний сеанс записалася в інший заклад.
люблю_тортики• 26 июня в 16:30
Ответ дляБайрактарна
Я це розумію, я не бачу особливої потреби обирати лікаря для призначення ліків, виключно тому, що він працює у відділенні неврозів. Спектр призначення у психіатра невеликий:)
люблю_тортики• 26 июня в 16:30
Ответ дляНапланетянка
психотерапевта
Так это совершенно другое дело:) не все психиатры автоматически психотерапевты.
люблю_тортики• 26 июня в 16:32
Ответ дляКвітка папороті
А в чому тоді «фішка» психіатра, який працює з невротичними розладами? Він «знає» якісь особливі препарати, які не може призначити психіатр без спеціалізації чи психіатр з відділення психозів?
Квітка папороті• 26 июня в 17:13
Ответ длялюблю_тортики
Смотрите, когда вы лечите психику, вы имеете дело с чем-то, что нельзя измерить анализом крови или кардиограммой. Это невидимая сторона. Поэтому когда мы выбираем психиатра, мы в первую очередь ищем хорошего фармаколога. Соответственно, специалисты в пограничном специализируются на транках, адах и тд, тогда как специалисты большой психиатрии хорошо разбираются в нейролептиках и антипсихотиках. Даже выбрать антидепрессант из группы сиозс-еще тот квест. Почему например золофт, а не ципралекс? Они же оба из одной группы? Вот это специализация, полученная опытом
люблю_тортики• 26 июня в 17:42
Ответ дляКвітка папороті
Принято 👍