Губки-уточкой• 26 июня в 00:17

В яких готелях Турції 4 і 5 були за останні 2 роки і вам дуже сподобалось.

Була у Кемері пару разів давно, кажуть криза і багато чого змінилось, хотілось би і інші живописні місця Турції побачити. В яких містах і що вам сподобалось ціна - якість, не VIP рівня, вкластись у 2000 дол. 3м дорослим, але з якісним харчуванням, анімацією вечірньою, чудовим морем, зеленою територією і щоб побачити місто, кудись на екскурсії цікаві. Розкажіть, будь ласка у кого ви купляєте вигідно тури і з якої країни легше виїжджати і добиратись з Києва. Дякую, дівчата за поради.
Для драки• 26 июня в 11:01
Ответ дляPani_Helena
Працюю в Польщі у турагенції. Звертайтесь

Може дамо можливість заробити українським турагентам?
В шоколаде• 26 июня в 11:04
Ответ дляДля драки

Правильнее наверное ’заработать турагентам в Украине’.
В Польше сейчас много украинских турагентов.)
Для драки• 26 июня в 11:05
Ответ дляВ шоколаде
Так,все вірно
Миллениалка• 26 июня в 12:44
Ответ дляВ шоколаде
Так напишите автору название и цену.
и в каком году это было.
в цьому році ми були, в цьому місяці.. Все дуже сподобалось і особливо пляж. Але не було анімації, точніше ніхто на неї не приходив. тільки диско для діток.
В шоколаде• 26 июня в 12:54
Ответ дляМиллениалка
Назвать отель можете и стоимость? Или это тайна?
Миллениалка• 26 июня в 13:08
Ответ дляВ шоколаде
https://ramirahotels.com/beach/en/gallery.aspx Раміра біч. ціна була 2+1 58 тисяч, але автобусом ми вибрали на 10 днів.
В шоколаде• 26 июня в 13:41
Ответ дляМиллениалка
За 10 дней на троих отлично!
Видимо вы попали на Байрам с 6 по 9 июня и отель вас порадовал хорошим питанием. Потому как почитала отзывы, так никто не восторгается питанием,наоборот пишут, что еда вкусная, но выбор маленький.
автор Губки-уточкой • 26 июня в 17:33
Ответ дляМиллениалка
А ми були в скромній 4* але лосось двічі в день був або форель
Що за готель?
автор Губки-уточкой • 26 июня в 17:34
Ответ дляМиллениалка
Їй не підійде, територія не велика, зразу море вийшов і пляж
Пишіть, пишіть
автор Губки-уточкой • 26 июня в 17:44
Ответ дляМиллениалка
Ага, бачу, щиро дякую. Дівчата вдячна вам всім. Пишіть ще, будь ласка, може ще хтось почитає і буде в нагоді дуже.
Миллениалка• 26 июня в 18:07
Ответ дляВ шоколаде
За 10 дней на троих отлично!
А вибір потрібно великий? Як на мене то дуже не мало. Ще й з 10-30 працює снек- піца.....бар.... м´ясо,риба овочі які нарізають при тобі, і скрізь повна чистота, скатерті змінюють тричі в день в ресторані, протирають матраци на пляжі, щодня прибирання і поповнення водою, чаєм,кавою та шампунь в номерах. Заміна рушників