Кава з адреналіном• 26 июня 2025
Понравилось кольцо с бриллиантом в Сове. Как вам?
Керамика с камешком, у кого такого плана есть, как они носятся?
Ганцю в кєдах• 26 июня 2025
Хто вам сказав, що це діаманти)?
По факту, в мене такого плану, тільки чорна емаль з білим золотом. Ногу вже декілька років, одне з улюблених.
Кава з адреналіном
• 26 июня 2025
Ответ дляХвилювАллочка
Мне нравится. Но зачем писать на эти осколки бриллианты, если и по цене это Сваровски. Нет там бриллиантов, мелкие лэбы. Просто бижутерия да, я бы взяла.
Ага, громкое слово бриллианты🤣
И в магазинах продавцы так гордо озвучивают))
Кава з адреналіном
• 26 июня 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
Хто вам сказав, що це діаманти)?
Производитель сказал)
Король дивана• 26 июня 2025
На самом деле маржа в этих ’ювелирных украшениях’ сумасшедшая).
Там того золота - десятая грамма, а стоит как 1,5.
И дешёвая керамика...
Ганцю в кєдах• 26 июня 2025
Ответ дляКава з адреналіном
Производитель сказал)
Ну, йому видніше) Не буду сперечатись. По темі: зручне і гарної якості. Моєму набору вже років 6. Теж Sova
Кава з адреналіном
• 26 июня 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
Дякую за відгук. Хочу щось у них купити з прикрас
Ганцю в кєдах• 26 июня 2025
Показала доньці, 21 року. Сказала, що їй подобається. На літо цікаво, оригінально, але, для відповідної вікової категорії.
Всім шампаньського• 26 июня 2025
Ответ дляКава з адреналіном
Ого какие отзывы))
У меня есть из керамики белое, покупала в золотой королеве, оно супер комфортное, в сове никогда ничего не брала. Пишут в интернете что хрупкая керамика
Сейчас покажу
автор, они бьються....и жалко потом
Ганцю в кєдах• 26 июня 2025
Ответ дляКава з адреналіном
Я фанат їхньої лінійки літніх прикрас з кольоровою емаллю. Минулого року чоловік порадував. Але, там ціна кусюча(
Домашня Зюзя• 26 июня 2025
Ответ дляЦібаФу
У меня чёрное с керамикой, не бриллианты. Нравится, но эта металлическая часть все время крутится, она не приколочена к кольцу
чорне і біле зовсім по-іншому виглядає, ніж рожеве чи фіолетове
Додаю напруги• 26 июня 2025
Я бы без примерки не брала- у меня есть такое но без камня, носить его не смогла
Стрекоза любви• 26 июня 2025
Автор, як на мене, то каблучка цікава. Не розглядаю кожну прикрасу з точки інвестиції, більше як радість. Яка вартість її? Якщо біля 5 тисяч, то можна брати. Це в моєму світі витрат. Але можливо у вас більші доходи, тому сума може взагалі не мати значення.
А загалом є багато кераміки на Алі. Якщо пошукати хороші магазини на цьому маркетплейсі, то можна щось якісне підібрати.
Ось варіанти до 300-400 гривень.
Ответ дляКава з адреналіном
Вот и у меня такого плана есть с обычного золотого магазина
Но хочется именно розовое и Сову
Это вообще хороший производитель, кто брал украшения?
Но хочется именно розовое и Сову
А чим він такий хороший? Уже дві речі здавала по гарантії. Одні сережки двічі, бо з першого разу не змогли відремонтувати своїми силами, то другого разу вже звертались до ювеліра в тц.
Кольє порвалось навіть не одягалось, його взагалі загубили тому просто поміняли. Ну таке собі
ЦібаФу• 26 июня 2025
Ответ дляКава з адреналіном
И рядом которое кольцо лежит тоже очень красивое
то сваровски, очень блестят камешки, ему уже 15 лет
dreamsunny• 26 июня 2025
У меня был опыт покупки серёжек в Сова лет 7 назад. Винт был погнут. Возврат они отказывались принимать. Все, что смогла добиться , так это ремонт у ювелира за их счёт.... Больше в сову не хожу.
Кава з адреналіном
• 26 июня 2025
Ответ длявре_Динка
Ого, дякую за відгук
Та не знаю чим хороший, просто дизайн гарний
Ответ дляКава з адреналіном
Ого, дякую за відгук
ви ж неоднократно пишете про сову як виробника, типу гарний виробник та хечете прикрасу від нього. так от самий звичайний виробник. ще й якість хромає, абсолютно не розумію чому він дорожче за інші звичайні ювелірки
Магиня• 26 июня 2025
Ответ длявре_Динка
потому, что реклама
новая казка или зарина
другим словом - понты
из качественных производителей - винница кристалл
им не нужна реклама )) самые лучшие камни и качетво на рынке
новая казка или зарина
другим словом - понты
Ответ дляМагиня
потому, что реклама
новая казка или зарина
другим словом - понты
новая казка или зарина
другим словом - понты
для мене про діаманти це даймонд геллері, там можна вибрати камінь, інколи ще в кроун трапляються гарні діаманти
Кава з адреналіном
• 26 июня 2025
Ответ длявре_Динка
Я пишу?? Ви впевнені??
Перший раз написала, всі мої прикраси або столична ювелірна або старі запаси, якутські діаманти та Соколов