Мишка-шалунишка• 1 час назад
Принца Ендрю заарештували, король це підтримав!
Молодшого брата короля Чарльза - принца Ендрю, якого підозрювали в інтимних звʼязках з неповнолітніми, заарештували! Улюбленого сина королеви затримали за зловживання посадовими обов’язками. Підозрюють у державній зраді, що саме він зливав секретну інформацію країни іншим особам. Король Британії Чарльз, принц Уільям та Кетрін заявили, що закон в першу чергу, навіть для монаршої особи. Отакі справи! Можливо, і постановка, але хоч щось. І коли у нас так буде, щоб зрадників затримували? А не з грошима випускали закордон, бо в них там паспорти та маєтки… Ви вірите, що принц Ендрю сяде у вʼязницю чи це лише вистава для народу та рейтинг короля? Британці в коментарях радіють наче, вважають, що це справедливо.
Дуняша• 1 час назад
Они одного отдали на публичное растерзание, чтоб спасти остальное семейство.
Мишка-шалунишка
• 1 час назад
Ответ дляДуняша
Думаєте, там і інші педофіли та гуляки?
Дуняша• 1 час назад
Ответ дляМишка-шалунишка
Думаєте, там і інші педофіли та гуляки?
Уверена. Они прогнившие всегда были насквозь
Мишка-шалунишка
• 1 час назад
Ответ дляАнонім Секретар
А ему некуда ехать- у него все Маньки в своей стране
Так його бувша дружина, мати його двох доньок - Сара Фергюсон, яка, до речі, також гульки полюбляла, та навіть після розлучення офіційно проживала з бувшим чоловіком біля 30 років під одним дахом в палаці (оце рівень стосунків), як його виперли з палацу, то наче подались до Еміратів, в них там шейх дружаня, то й нерухомість є.
Дуняша• 1 час назад
Ответ дляМишка-шалунишка
Так она такая же извращенка алчная как и он)
Сарафанное радио• 1 час назад
Сегодня в теме очень хотели монархов у власти.
Занавес над монархами немного начинает приоткрываться. Вопрос: кому и для чего это нужно?
Не пью, не курю• 1 час назад
так а хто саме зарешиував і де докази? я думаю його відпустять потім
Байрактарна• 1 час назад
Ответ дляМишка-шалунишка
Думаєте, там і інші педофіли та гуляки?
Все без исключения. И не только там, а по всему миру.
Сарафанное радио• 1 час назад
Ответ дляМишка-шалунишка
Думаєте, там і інші педофіли та гуляки?
Вы еще сомневаетесь. Файлы Эпштейна вас уже засветили. Кстати, тоже не просто так.
Раз одела не бу• 1 час назад
Весь этот новый старый свет прогнившее дерьмо и сброд извращенцев, забывшее приоритеты нормальной жизни.
всемВсёИмного• 1 час назад
Технічно кажучи, вони реально поза заноком. І якщо Чарлз дає такі розпорядження, то це заради збереження цієї монархії/мафії. Скоріш за все, трохи театру для народу.
всемВсёИмного• 1 час назад
Ответ дляРаз одела не бу
Так їхнє життя для них і є нормальним.
Рогнеда Карповна• 1 час назад
Когда Трампа уже арестуют, это ещё похлеще урод и насильник, только он там большие деньги бошляет что бы не выплыло. А что говорить когда он тусил в масковии, что он там творил, по этому его пуйло и держит на коротком поводке и трамп пляшет под его дудку, потому что там такой компромат на трампа что ему сразу смертную казнь дадут.
Раз одела не бу• 1 час назад
Ответ длявсемВсёИмного
Так їхнє життя для них і є нормальним.
100% когда вращаешься среди таких же , извращение становятся чем то обыденным.
Мишка-шалунишка
• 1 час назад
Ответ дляНе пью, не курю
Поліція Британського королівства. Навіть в день народження. Він саме 66 років святкує. Це, можна так сказати, головна новина Британії за сьогодні.
Не пью, не курю• 1 час назад
Ответ дляРогнеда Карповна
Україна наше все• 14 минут назад
они отрезают лишние ветки
показательно наказывают
налогоплательщики недовольны тем, что семью приходится содержать, и чарльз резко отрезает
уильям вообще наверное оставит БКС себя,жену и детей
показательно наказывают