Киця-бриця• 26 июня в 11:54

Спеціалісти для роботи з дітьми з РАС Миколаїв

Порадьте будь ласка фахівців для роботи з дитиною з рас. Центри (державні чи приватні) чи може окремо логопед, дефектолог.
Сірничок• 26 июня в 11:58
есть ИРЦ - 4 в городе. Вам какой район?
автор Киця-бриця • 26 июня в 12:01
Ответ дляСірничок
есть ИРЦ - 4 в городе. Вам какой район?
В ірц ми були. Отримали висновок для садочку і все. Ні про які заняття саме там мова не йде.

Центральний район. Треба саме заняття. Логопед, сенсорна інтеграція, дефектолог.
Шпондєр• 26 июня в 22:36
Ответ дляКиця-бриця

В центре, за Никотелем в 9этажке, там прям сбоку дома.
Посоветовать не могу, мы не занимались, но детей водят туда, вижу часто.
автор Киця-бриця • 27 июня в 19:54
Ответ дляШпондєр
Дякую вам!