Папобус• 26 июня в 14:27

Питання з іспиту по управлінню . Дайте відповідь

Проходжу фаховий іспит з Управління & Адміністрування
Улыбнул "правильный" ответ. Когда работал в реале он кажется смешным и неправильным
Может это опечатка? Не могу найти обоснование в учебниках
Попробуйте решить это задание😉 не заглядывая в ответы.
Позже дам скрин с правильным ответом
Результат:
вже голосів: 37
17 (45.95%) Б
8 (21.62%) Г
6 (16.22%) А
6 (16.22%) В
Поддакиваю иногДА• 26 июня в 14:31
Как по мне бла-бла-бла
автор Папобус • 26 июня в 14:33
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Как по мне бла-бла-бла
Да, совсем далеко от реалий. Но сдавать нужно.
Ростки жимолости• 26 июня в 14:33
Чому ви пишете двома мовами?
Обстановщица• 26 июня в 14:35
А он тут вообще есть? Где вариант ’Премия’?
Обстановщица• 26 июня в 14:37
Ответ дляПапобус
Вариант А?
Залізний кіготь• 26 июня в 14:37
Естли бы в варианте Г. добавили одно первое слово - фінансове
Сундучок с каникулами• 26 июня в 14:37
Логично Г ,а правильно А?)
Голодаю• 26 июня в 14:42
ответ А, так как вопрос звучит удовлетворение социальных потребностей, значит что человек будет считать значимым в обществе, нужным...
А_мій_самий_самий• 26 июня в 14:42
ответ б
Та легко!• 26 июня в 14:48
Проголосувала за Б, але не здивуюсь якщо то наради
всемВсёИмного• 26 июня в 14:49
Тут ключове в питанні соціальні потреби і Маслоу, а не я так думаю.
Г
всемВсёИмного• 26 июня в 14:50
Ответ дляЗалізний кіготь
То тоді б це не вважалося задоволенням саме соціальних потреб
Ща как дам• 26 июня в 14:57
Голосую А
120-120-120 (не худею)• 26 июня в 15:06
наверное мой бывывший шеф был ярым поклонником Маслоу, потому что ровно за 5 минут до конца рабочего дня это падло собирало совещание и так каждый день.
Та легко!• 26 июня в 15:41
Автор, давайте вже відповідь, вже більше години пройшло, нема часу чекати довго ))
автор Папобус • 26 июня в 16:14
Ответ для120-120-120 (не худею)
А ви не питали чому?
Можна з ранку. І взагалі, можна без нарад - по емейлу чі в чаті поспілкувались. Що там вирішувати....якийсь атавізм
автор Папобус • 26 июня в 16:19
Скідаю відповідь від МОН. Чесно кажучі, як працюєш у часника то нарада це шось фантастичне та зайве.
До чоготут соціальна потреба мені взагалі незрозуміло.
Що там роблять зазвичай?
Хіба не краще безпосередньо дати наказ, похвалити, покритикувати, або узгодити напрям та дії?
Як людині, яка все життя працювала в невеликіх приватних підприемствах або з ЧП - ну навіщо ця втрата часу?
ВыФсеВрете• 26 июня в 16:28
Ответ дляПапобус
Що там роблять зазвичай?
Мабуть, мали на увазі потребу у спілкуванні (соціальну комунікацію) Але у Маслоу соціальні потреби не про це, начебто.
Фима Собак• 26 июня в 16:46
Ответ дляПапобус
Що там роблять зазвичай?
Вигладає як і в чатах: пару людей активно лаються(пропонують вирішення проблеми) більшість просто здоровається на початку і прощається в кінці. Ще буває пару спеціалістів епізодично повідомляють що так не можливо зробити.
Зі як іноді то це час перепочити від роботи: замютив, виключив камеру, як часто то напрягає.
Сундучок с каникулами• 26 июня в 16:51
Ответ дляПапобус
Що там роблять зазвичай?
Иногда нужно собраться работникам разных отделов и обсудить что-то
Но это точно не для удовлетворения потребности в общении
Составлял тест идиот
автор Папобус • 26 июня в 17:33
Ответ дляТа легко!
Вже виклала
17 повідомлення