Подвійна веселка• 27 июня в 09:56

Есть такое как психологическое бесплодие?

Когда анализы в норме,а беременности нету.
Может быть из-за страхов,травм психологических тяжело или невозможно забеременеть?
Сірничок• 27 июня в 09:58
Я не спец , но интересуюсь таким. На мое мнение, может.
неДоЖиру• 27 июня в 10:00
Ну конечно есть. Есть же много историй взяли ребенка с детдома и потом свой родился
Гарантую неперелевки• 27 июня в 10:02
У моей знакомой так было с мужем, в плане здоровья он был ок. Развелась, и с другим мужчиной забеременела очень быстро
18 мнеУЖЕ• 27 июня в 10:05
Нет, хотя всякие коучи будут вам рассказывать что да. Но это биология/анатомия. Если б всё было хорошо по части организма, то никакие страхи не помешали б сперматозоида оплодотворить яйцеклетку и дальнейшему процессу. Ищите причину. Она может быть и в мужчине. У моей сестры лет 5 не могли причину установить, а оказалась у них с мужем не совместимость.
Я не Тролль• 27 июня в 10:05
В мене 5 років було психологичне безпліддя
18 мнеУЖЕ• 27 июня в 10:05
Ответ дляГарантую неперелевки
Значит был не ок. Просто причину не выявили
Бубль Гум)• 27 июня в 10:07
Все может быть
ЖонДуан• 27 июня в 10:07
Ответ дляГарантую неперелевки
Тоже такое знаю...
Грушки-яблочки• 27 июня в 10:13
Знаю випадки, коли не виходило 3-5 років, в потім зміна обставин чи партнера і одразу вагітність. Одні взяли дитину, і вони ’розслабились’, що вже є сім´я, нові клопоти з садочком, і через півроку //, потім через 2 роки і ще дитина. Жінка вже не заганяє себе, що нема для кого жити, що чоловіку буде не потрібна чи не буде сенсу для кого жити, відпускають ситуацію, не контролюють аналізи, овуляції, після котрих знову розчаровуються і знову входять в це коло.
Для деяких, наприклад, переїзд і пошук роботи з початком війни, коли не до того було, і вже про це не думали, зараз хлопчику 2 роки.
Алина-1240• 27 июня в 10:41
Есть .и еще есть что 2 одинаковых поломки в генах , и природа не дает родиться калеке
Непереможна• 27 июня в 10:42
Психология вполне может влиять на биологию. Так что верю что может быть связано.
Но врядли прям основная причина, просто один из факторов. С выоской фертильностью любой психопат-шиз-невротик забеременнеет.
ДолькиКабана• 27 июня в 11:20
Скорее недообследованы, ну у нас скорее так, и лечились, и беременности были, а детей нет, забили, значит такая судьба, против природы рогом не прём.
Метелики на душі• 27 июня в 11:44
Плохо обследованы.
Доросла дівчинка• 27 июня в 16:09
Близько 5 років не могла завагітніти. Лікували мене довго та нудно. Одного разу знайомий попросив моє фото показати своєму якомусь там екстрасенсу. Той відповів, що в мене психологічне безпліддя, бо я не задоволена своїм чоловіком. На той час дійсно були сварки на фоні того, що чоловік більше прислухався до своєї мами і тягнув її думку в родину. Я після інформації від екстрасенса розповіла чоловіку це і сказала, що твоя мама з татом прожили багато років разом, не слухаючи чиїхось думок, то може і нам вже пора будувати власну родину і берегти власний мікроклімат. Вже не знаю, що там спрацювало, але через рік я завагітніла