Пластилин_Колец• 27 июня в 10:16
Чому так хейтять одиноких жінок
Мол ти немаєш чоловіка, дітей, тобі в старості навіть ніхто стакан води не подасть. Але ж не всім заміжнім жінкам живеться супер-пупер, те що в тебе є чоловік не робить тебе щасливою, є випадки коли сім´я збоку виглядає ідеальна, а насправді там повна жопа. І не факт що якщо в тебе і є діти то це не гарантія що вони на старості тебе провідуватимуть. Що думаєте?
Пластилин_Колец
• 27 июня в 10:17
Ответ дляЯ натуралка
Многодетных хейтят больше
Суджу по собі.
люблю_тортики• 27 июня в 10:18
Все хотят хорошей жизни. Никто не хочет говорить просто что у кого-то жопа. Что с мужиком, что одинокие.
У всех очень поразному
дожену і ощасливлю• 27 июня в 10:19
Сейчас в Украине одиноких женщин все больше и больше будет: мужа убили, а детей отправила учиться подальше
Калинові вуста• 27 июня в 10:19
Є безтактовні, недалекі люди, які вважають, що мають право на такі запитання. Відносьтеся до них, як до хворих, ось і все
Пластилин_Колец
• 27 июня в 10:19
Ответ дляКрошка Енот
Кто их хейтит ? Всем пофиг на вашу личную жизнь.
Постійно говорять, тобі вже пора мати чоловіка, сім´ю, вік то піджимає. Це не хейт?
Та_все_ок_будет• 27 июня в 10:20
Ответ дляЯ натуралка
Многодетных хейтят больше
А РСПешек так вообще палками гонят
Все буде• 27 июня в 10:20
Автор,думаю дело в характере человека,у нас на работе сотрудница,ей скоро 40,ну очень странная девушка,живет с мамой,которая ей названивает постоянно по 10 раз в день,чашку свою она ставит в пакет,на полочке,обувь тоже,с ней сложно во всем
В гости звали?• 27 июня в 10:20
Потому что люди других людей воспринимают как исполнителей функций. Вот придумали что женщина должна служить семье, а если не служит - неудачница и эгоистка.
Всюди влазю• 27 июня в 10:21
Ответ дляПластилин_Колец
Прекратите общение с этими людьми.
Пластилин_Колец
• 27 июня в 10:21
Ответ дляЖинси на дитину
Кто их хейтит?
Родственники?
Знайомі,на роботі.
Та_все_ок_будет• 27 июня в 10:21
Ответ дляВ гости звали?
Все верно. Вот если ты будешь как загнанная лошадь пахать на двух работах, иметь 2 детей и больше, если и столы для родственников накрывать на праздники, иметь дачу и двух котов - вот это нормально, молодец какая
Дама_с_коготками• 27 июня в 10:22
Ответ дляПластилин_Колец
Суджу по собі.
Может вы сами акцентируете на этом? Вот люди и комментируют. Так то всем пох
Шкварочка• 27 июня в 10:23
Я вам більше скажу. Більше 50 % одружених (в стосунках) жінок почуваються нещасливим, а ніби тягнуть свій вантаж, бо так треба. Суспільство, особливо ’чоловічий світ’ століттями несе цю догму: жінка без чоловіка, то відстій. Більшість живуть з ілюзією, що чоловік то підтримка і опора , але життя демострує інше. Ілюзію щастя в дітях і чоловікові створюєють медійники, вбиває в голови з дитинства суспільство...
Зашла на 5минут• 27 июня в 10:23
тролиха нашла тему, которая дает отклик. и каждый день один и тот же бред строчит.
Расширяй кругозор
Жинси на дитину• 27 июня в 10:25
Ответ дляПластилин_Колец
Знайомі,на роботі.
Більш ніж впевнена, що їм глубоко плювать на ваше життя
Якщо і кажуть, то просто так.
Просто для вас це гостра тема і ви сприймаєте як хейт. В ті люди можуть взагалі із бажання кращого так казати.
Більше ніж впевнена, що ви просто всі розмови на цю тему сприймаєте як хейт.
Просто є люди, які сприймають адекватно самотність і розуміють чому вони самотні зараз. А є ті , що дуже гостро на це реагують
Якщо і кажуть, то просто так.
Зашла на 5минут• 27 июня в 10:25
Девочки не ведитесь на троля. Посмотрите на ее односложные ответы, ей даже вести качественный диалог нет времени, потому что параллельно троллит на десятках форумов, по 1.5 за ответ.
Щедрик• 27 июня в 10:25
в мене подруга одинока. Та й вічно ниє - тобі добре, в тебе сім´я. Мені нема часу думати, кому добре, а кому зле.
Гореотума• 27 июня в 10:27
Ответ дляПластилин_Колец
Суджу по собі.
Кожна людина вважає себе центром всесвіту)) насправді всім на вас глибоко все рівно із ким там ви живете, в мене дві подруги давно самі ніякого хейту, сусіди за руки не хапають із питанням хто ж тобі стакан подасть...
Пластилин_Колец
• 27 июня в 10:27
Ответ дляЖинси на дитину
Якщо і кажуть, то просто так.
Так, можливо, ця тема гостро сприймається мною. Просто ігнорувати важко її.
Гореотума• 27 июня в 10:28
Ответ дляПластилин_Колец
Хто говорить? Сусіди? Колеги? Друзі?
из желе я• 27 июня в 10:28
А ви думаєте, що ми всі десь з іншої планети і не розуміємо, що одинокі - всі з царьом в голові?
Пластилин_Колец
• 27 июня в 10:28
Ответ дляГореотума
Хто говорить? Сусіди? Колеги? Друзі?
Колеги, знайомі.
Пластилин_Колец
• 27 июня в 10:29
Ответ дляиз желе я
Не завжди.
из желе я• 27 июня в 10:31
Ответ дляПластилин_Колец
Не завжди.
🤣
Ви і ваша тема - доказ моєї правоти
Пластилин_Колец
• 27 июня в 10:32
Ответ дляиз желе я
🤣
Ви і ваша тема - доказ моєї правоти
Якщо мені краще бути одній, і стосунки мене обтяжують, то я значить не правильна, дефектна.