Вже добрячих півгодини загроза (і не тільки) балістики.
Це навіть не вночі
Мене починає бісить уже - те що неясно ЯКИЙ, твою маму, план?!
Я вважаю що ЯКЩО ми воюємо, і проти чого би там не було, крім воювання - то коли вже буде те воювання? Хто слідкує і аналізує - будуть нормальні , рівноцінні обстріли росіі колись?! Мене вже це почало дратувати. Чим ми конкретно займаємося, як друга воююча сторона?
І хто разує нафту - коли іі припинять купувати у рф і вони вимруть з військово-технічного голоду?
Мені конкретно наші плюсікі. Наші досягнення. Ниття не нада, я буду якщо що. Тільки якісь позитивні моменти, будь ласка. Бо я нічого не бачу.
Це навіть не вночі
Ответ дляannu-b519
Да, совершенно верно. Об этом ещё в 22 многие говорили, но нет, нашему правительству это не выгодно.
К слову, в 22 вечной мы могли идти дальше не вонючими, а отмытыми вполне себе, но...
А чому у мене коментарі ідуть по аолу, і не можу до кінця дійти. У всіх таке?
Ответ дляLife-game
Логику?...
Плюсов нет людям никаких
Правительству бабок на ещё 500 жизней хватит, но они никак не успокоются.
Самый вероятный исход, мы долго и мучительно по км будем становится рашей. Никто не хочет это признавать (население) т никто не хочет это менять (правительство)
Упрямство, жадность, алчность и другие грехи
Плюсов нет людям никаких
Ще хєрня у тому що наших зсу не пощадять. От тут - тупік.
Ответ длянинель 1919
газом з дупи та рожевими соплями напевно, а по темі мін. два місяці нас будуть розстрілювати як тарганів ,а восени вернуться типу до перемовин знов і так поки нас не зрівняють з землею ....
Ну не знаю. На осінь вони ж навпаки по 800 дронів зібрадися пускать
Ответ дляАnnеt
а что делать? встречать кацапов хлебсолью и цветами ’заходите, располагайтесь, творите что хотите’?
нет.нечего было дразнить тигра если сама мышь.
а то мы в ЕС,мы в НАТу.
с суседями надо жить по-соседски.
для этого и есть дипломатия -наука о компромиссах и переговорах.
Ющ и Порох смогли же, а наш криворожский потужный гопник тыкал фиги и факи, подмахивая англичанам и целуя во все места джонсонюка.тьху!
а то мы в ЕС,мы в НАТу.
с суседями надо жить по-соседски.
Ответ дляАвокада
а то мы в ЕС,мы в НАТу.
с суседями надо жить по-соседски.
а то мы в ЕС,мы в НАТу.
с суседями надо жить по-соседски.
виктимблейминг
Ответ дляIphone25
А причем тут это?
По-перше тут - де? В темі? Чому ні..си я маю 33 теми створити
Є співрозмовники, мені ок і тут.
А ще прочитала (можете у ванька глянути, там одне з останніх), китайця взяли в полон. Китаєць теж каже що мав в тилу працювать ітд ітп. Цікаво чи бреше, раз; і два - яке взагалі росія має право китайців, - Китайців!!!- пускать на фарш?! Китай, вибачте, це поважна держава, до якої варто якби навіть кацапам ставитися із повагою. Це взагалі як?
Є співрозмовники, мені ок і тут.
Ответ дляIphone25
Мля..
Ну не висипаюся..потім вже подумала ще раз, та й думаю, чого учілка. Просто мову не міняє. Вибачте. Ви ж сама тон такий задали одразу. Неумная те що. Я і не зобов‘язана бути умною, щоб на форумі поговорити начебто. Була б розумна, сама б вже знала і не питала
vasilisa-l• 27 июня в 18:43
Ответ дляМаска-0b9f
Не зарекайтесь,может ещё и похвастаетесь
Может да, может нет, а у вас по факту 25+
Ответ дляfrumoasa17
А по темі чим ви пропонуєте обстрілювати, коли нічого практично нема, обіцянки, що ось запустимо виробництво, ось пройшло випробування, а як було так і буде, що нічим. Коли в той момент раша розширила виробництво іскандерів у 3 рази. Про мопеди взагалі мовчу.
Пропонувать не автор должна,а наш потужный
Это его работа,он взял на сеья эти обязанности. Когда он пришёл к власти,война уже шла!!
Ответ дляannu-b519
Нет, это все значительно проще объясняется.
Да, возможно подавить в вашем примере, но, никто не хочет быть теми первыми убитыми, которых таки успеют убить, пока у низ отберут оружие.
В нашем же случае это вообще сложно, так как количество НГУ в Киеве и полиции зашкаливает, любая попытка мелкого бунта будет подавлена в самом начале да так, что бы больше никому и в голову не пришло повторить попытку.
Вот вы возмущаетесь, но сама то не идете? Вот и другие так же.
Здобули!
Это у хуйла диктатура? У батьки?
Тоже самое и у нас.
За что боролись....(с)
Это у хуйла диктатура? У батьки?
Тоже самое и у нас.
За что боролись....(с)
frumoasa17• 27 июня в 19:26
Ответ дляVikki
Він взяв обов´язки триндіти та красти, а не робити все для захисту країни.
Ответ дляTeonaa
Що таке «нема чим»? Якщо держава воює, має дати «чим». Крапка.
Якщо ж на 4й рік немає, значить держава НЕ воює. І так, здатися. Працювати над цим, і виторгувати найбільше із можливого для себе. І тут теж крапка.
Дело в том, что эта самая ´точка´ никому не нужна. Вот и всё.
Ни врагу, ни тем более нашим
Ответ длянинель 1919
Так автору не совсем ясно, если всё именно так, как вы пишите, почему мы не можем хотя бы сдаться живыми? Без 20ти летнего ожидания сдаться мёртвыми...