Teonaa• 27 июня в 11:29

Обстрілюють посеред робочого дня

Вже добрячих півгодини загроза (і не тільки) балістики.
Це навіть не вночі
Мене починає бісить уже - те що неясно ЯКИЙ, твою маму, план?!
Я вважаю що ЯКЩО ми воюємо, і проти чого би там не було, крім воювання - то коли вже буде те воювання? Хто слідкує і аналізує - будуть нормальні , рівноцінні обстріли росіі колись?! Мене вже це почало дратувати. Чим ми конкретно займаємося, як друга воююча сторона?
І хто разує нафту - коли іі припинять купувати у рф і вони вимруть з військово-технічного голоду?
Мені конкретно наші плюсікі. Наші досягнення. Ниття не нада, я буду якщо що. Тільки якісь позитивні моменти, будь ласка. Бо я нічого не бачу.
автор Teonaa • 27 июня в 16:08
Ответ дляNadiaaaa
а військові захищають? більшість в СЗЧ йде. Вже немає мотивованих... і я їх розумію.
Не думаю що більщість. Думаю не така велика частина
автор Teonaa • 27 июня в 16:10
Ответ дляannu-b519
Да, совершенно верно. Об этом ещё в 22 многие говорили, но нет, нашему правительству это не выгодно.

К слову, в 22 вечной мы могли идти дальше не вонючими, а отмытыми вполне себе, но...
А чому у мене коментарі ідуть по аолу, і не можу до кінця дійти. У всіх таке?
автор Teonaa • 27 июня в 16:11
Ответ дляOl-a
Автор, у вас в блоке вся зе-ко-манда? Или они новые вводные не получили ещё?
Ні, я блоки не вмію навіть
І скарги не вмію
Я динозавр
автор Teonaa • 27 июня в 16:12
Ответ дляOl-a
Я даже не знаю як прибрати оце. Коментарі зненацька починають повторюватися.читаю кругами
автор Teonaa • 27 июня в 16:14
Ответ дляLife-game
Логику?...
Плюсов нет людям никаких
Правительству бабок на ещё 500 жизней хватит, но они никак не успокоются.

Самый вероятный исход, мы долго и мучительно по км будем становится рашей. Никто не хочет это признавать (население) т никто не хочет это менять (правительство)

Упрямство, жадность, алчность и другие грехи
Ще хєрня у тому що наших зсу не пощадять. От тут - тупік.
автор Teonaa • 27 июня в 16:16
Ответ дляIphone25
Чипали
Яснєнько
Учілка прибула. І яяяяк нахлабучила неумних. Батьків викликати будем?
TAM-rico• 27 июня в 16:18
Ответ дляМаска-0b9f
Если вы ничего не поняли,то я напишу образным языком.На ринг выпустили двух боксёров и одному из них связали руки.Зрителям интересно,что будет.
Ви описали максимально точно і лаконічно нашу ситуацію
annu-b519• 27 июня в 16:19
Ответ дляTeonaa
Листайте по номерам страниц, у меня в приложении всегда так, если не менять номера страниц.
автор Teonaa • 27 июня в 16:21
Ответ длянинель 1919
газом з дупи та рожевими соплями напевно, а по темі мін. два місяці нас будуть розстрілювати як тарганів ,а восени вернуться типу до перемовин знов і так поки нас не зрівняють з землею ....
Ну не знаю. На осінь вони ж навпаки по 800 дронів зібрадися пускать
Авокада• 27 июня в 16:40
Ответ дляАnnеt
Трамп Зелю похвалил и не ругал. очень полезно.
бо кустюмчик одел))
Iphone25• 27 июня в 16:47
Ответ дляTeonaa
Яснєнько
У вас все дома?
Авокада• 27 июня в 16:50
Ответ дляГимли
Он реально это сказал?
подтверждаю.испанский стыд.
автор Teonaa • 27 июня в 16:58
Ответ дляIphone25
У вас все дома?
Так
Проте я допускаю що Ви не учілквюа, а простотне захотіли мову перемикнути. Но на перший погляд було схоже що ви мене, як неумную, виправили. У граматичному сенсі
автор Teonaa • 27 июня в 17:00
Ответ дляIphone25
У вас все дома?
А це бачили?
Цікаво, «вважаються в.зобов‘язаними» це вони про що. Це і так всі знають - в.зоб. - з 18 до 60. Навіщо це уточнення.
Iphone25• 27 июня в 17:06
Ответ дляTeonaa
А це бачили?
А причем тут это?
Iphone25• 27 июня в 17:06
Ответ дляTeonaa
Так
Мля..
Авокада• 27 июня в 17:30
Ответ дляАnnеt
а что делать? встречать кацапов хлебсолью и цветами ’заходите, располагайтесь, творите что хотите’?
нет.нечего было дразнить тигра если сама мышь.
а то мы в ЕС,мы в НАТу.
с суседями надо жить по-соседски.
для этого и есть дипломатия -наука о компромиссах и переговорах.
Ющ и Порох смогли же, а наш криворожский потужный гопник тыкал фиги и факи, подмахивая англичанам и целуя во все места джонсонюка.тьху!
Аnnеt• 27 июня в 17:33
Ответ дляАвокада
а то мы в ЕС,мы в НАТу.
с суседями надо жить по-соседски.
виктимблейминг
автор Teonaa • 27 июня в 17:50
Ответ дляIphone25
А причем тут это?
По-перше тут - де? В темі? Чому ні..си я маю 33 теми створити
Є співрозмовники, мені ок і тут.

А ще прочитала (можете у ванька глянути, там одне з останніх), китайця взяли в полон. Китаєць теж каже що мав в тилу працювать ітд ітп. Цікаво чи бреше, раз; і два - яке взагалі росія має право китайців, - Китайців!!!- пускать на фарш?! Китай, вибачте, це поважна держава, до якої варто якби навіть кацапам ставитися із повагою. Це взагалі як?
автор Teonaa • 27 июня в 17:52
Ответ дляIphone25
Мля..
Ну не висипаюся..потім вже подумала ще раз, та й думаю, чого учілка. Просто мову не міняє. Вибачте. Ви ж сама тон такий задали одразу. Неумная те що. Я і не зобов‘язана бути умною, щоб на форумі поговорити начебто. Була б розумна, сама б вже знала і не питала
vasilisa-l• 27 июня в 18:43
Ответ дляМаска-0b9f
Не зарекайтесь,может ещё и похвастаетесь
Может да, может нет, а у вас по факту 25+
Vikki• 27 июня в 19:11
Ответ дляfrumoasa17
А по темі чим ви пропонуєте обстрілювати, коли нічого практично нема, обіцянки, що ось запустимо виробництво, ось пройшло випробування, а як було так і буде, що нічим. Коли в той момент раша розширила виробництво іскандерів у 3 рази. Про мопеди взагалі мовчу.
Пропонувать не автор должна,а наш потужный
Это его работа,он взял на сеья эти обязанности. Когда он пришёл к власти,война уже шла!!
Vikki• 27 июня в 19:14
Ответ дляannu-b519
Нет, это все значительно проще объясняется.

Да, возможно подавить в вашем примере, но, никто не хочет быть теми первыми убитыми, которых таки успеют убить, пока у низ отберут оружие.

В нашем же случае это вообще сложно, так как количество НГУ в Киеве и полиции зашкаливает, любая попытка мелкого бунта будет подавлена в самом начале да так, что бы больше никому и в голову не пришло повторить попытку.

Вот вы возмущаетесь, но сама то не идете? Вот и другие так же.
Здобули!
Это у хуйла диктатура? У батьки?
Тоже самое и у нас.
За что боролись....(с)
annu-b519• 27 июня в 19:16
Ответ дляVikki
Здобули!
Это у хуйла диктатура? У батьки?
Тоже самое и у нас.
За что боролись....(с)
Хуже у нас, у сожалению
Life-game• 27 июня в 19:24
Ответ дляГимли
Он реально это сказал?
Да, было такое
frumoasa17• 27 июня в 19:26
Ответ дляVikki
Він взяв обов´язки триндіти та красти, а не робити все для захисту країни.
Life-game• 27 июня в 19:30
Ответ дляTeonaa
Що таке «нема чим»? Якщо держава воює, має дати «чим». Крапка.
Якщо ж на 4й рік немає, значить держава НЕ воює. І так, здатися. Працювати над цим, і виторгувати найбільше із можливого для себе. І тут теж крапка.
Дело в том, что эта самая ´точка´ никому не нужна. Вот и всё.
Ни врагу, ни тем более нашим
Life-game• 27 июня в 19:47
Ответ длянинель 1919
Так автору не совсем ясно, если всё именно так, как вы пишите, почему мы не можем хотя бы сдаться живыми? Без 20ти летнего ожидания сдаться мёртвыми...
Life-game• 27 июня в 19:50
Ответ дляTeonaa
Хто «ми» не хотім
Мене , наприклад, не опитали🤷‍♀️😂
Я вас удивлю....никого не спросили
автор Teonaa • 27 июня в 20:18
Ответ дляfrumoasa17
А так шо, можна було🤷‍♀️🤷‍♀️😂😂