Teonaa• 27 июня в 11:29

Обстрілюють посеред робочого дня

Вже добрячих півгодини загроза (і не тільки) балістики.
Це навіть не вночі
Мене починає бісить уже - те що неясно ЯКИЙ, твою маму, план?!
Я вважаю що ЯКЩО ми воюємо, і проти чого би там не було, крім воювання - то коли вже буде те воювання? Хто слідкує і аналізує - будуть нормальні , рівноцінні обстріли росіі колись?! Мене вже це почало дратувати. Чим ми конкретно займаємося, як друга воююча сторона?
І хто разує нафту - коли іі припинять купувати у рф і вони вимруть з військово-технічного голоду?
Мені конкретно наші плюсікі. Наші досягнення. Ниття не нада, я буду якщо що. Тільки якісь позитивні моменти, будь ласка. Бо я нічого не бачу.
Iphone25• 27 июня в 13:05
Ответ дляona3233
Так россия не хочет мира.
С кем нам его подписывать, если они хотят продолжения войны.

Отказывается от переговоров. Либо присылают клоуна Мединского, председателя союза писателей, который не имеет компетенции и полномочий подписывать любые подобные документы. Они просто глумятся таким образом.

Перемирие тоже отвергают, хотя Украина миллион раз предлагала его.
Единственное на 3-дневное согласились, для своего парада.
Вы сами верите в то, что пишете?
Iphone25• 27 июня в 13:05
Ответ дляКиев_Елена
Так мы не хотим отдавать то что они хотят…значит война дальше будет. Все просто
Маразм
Iphone25• 27 июня в 13:06
Ответ дляNadiaaaa
Песков сказал, что у них все хорошо на поле боя, им незачем останавливаться.... может они таким образом свою так называемую ’демилитаризацию’ проводят
Удалено администрацией...
Iphone25• 27 июня в 13:06
Ответ дляАnnеt
мы капитулировали, сдали им ЮГ, Восток, прогнулись на их требования по -не вступать, -не вооружаться, -русский язык официальный и прочая бредятина и дальше что? какие гарантии, что эти уроды дадут нам нормально жить в будущем?
Гарантии в вечной войне сомнительна тем более
annu-b519• 27 июня в 13:12
Ответ дляАnnеt
а что делать? встречать кацапов хлебсолью и цветами ’заходите, располагайтесь, творите что хотите’?
Встречный вопрос, а что делать? По тихому ждать своей участи, пока дойдет очередь и убьют? Какой в этом смысл?
Nadiaaaa• 27 июня в 13:12
Ответ дляIphone25
Удалено администрацией...
в смысле, вы понимаете как-то по-другому то, что он сказал?
Magnifique_• 27 июня в 13:18
Ответ дляАnnеt
и связанный боксёр не имеет права выйти из угла.
Странно, что связанный боксёр изначально не понимал, что его свяжут - и какая его роль во всём этом.
Ну, а те кто понимал, выносили отсюда коллективными жалобами.
SantaMonika• 27 июня в 13:20
Ответ дляАnnеt
В цьому світі ніколи не має гарантій
Навіть, коли заміж виходят, дають клятву кохання, нема гарантій що тобі не зрадять, не кинуть або ще щось страшніше не зроблять
Маска-0b9f• 27 июня в 13:24
Ответ дляMagnifique_
А сейчас по другому?
нинель 1919• 27 июня в 14:01
Ответ дляAnnaOst
Чим ви збираєтеся обстрілювати Росію? У нас є власні балістичні ракети і їх носії? Іноземними як обстіляємо, то завтра власники що їх дали і оборонне озброєння заберуть. І гроші. І зразу війна закінчиться
газом з дупи та рожевими соплями напевно, а по темі мін. два місяці нас будуть розстрілювати як тарганів ,а восени вернуться типу до перемовин знов і так поки нас не зрівняють з землею ....
Iphone25• 27 июня в 14:28
Ответ дляNadiaaaa
В перемирье они не заинтересованы
В мире на их условиях ещё как
Nadiaaaa• 27 июня в 14:37
Ответ дляIphone25
В перемирье они не заинтересованы
В мире на их условиях ещё как
с этим полностью согласна..
автор Teonaa • 27 июня в 15:37
Ответ дляannu-b519
Нет, это все значительно проще объясняется.

Да, возможно подавить в вашем примере, но, никто не хочет быть теми первыми убитыми, которых таки успеют убить, пока у низ отберут оружие.

В нашем же случае это вообще сложно, так как количество НГУ в Киеве и полиции зашкаливает, любая попытка мелкого бунта будет подавлена в самом начале да так, что бы больше никому и в голову не пришло повторить попытку.

Вот вы возмущаетесь, но сама то не идете? Вот и другие так же.
І нема що дадати навіть
автор Teonaa • 27 июня в 15:38
Ответ дляfrumoasa17
А де вона візьме, якщо цього нема в промислових масштабах? Український аналог іскандеру існує з 2006 року, а все досі в кількох дослідних зразках, пускових та ракет, максимум в випробуваннях. Ось ніби обіцяють запустити в серію, а думаю що це чергові слова. Вже не один раз говорили що ось-ось буде і в підсумку нічого.
То може тожі не вийо? Вступили в лайно, то вийти з нього та йти далі хоча б і вонючими , а не далі стояти в ньому
автор Teonaa • 27 июня в 15:39
Ответ дляIphone25
Тогда в чем вопрос? Ваш неумный слог давно тут все знают
Даже под анонимом
Ну якщо не в чом, то до побачення, чого з неумними тут говорите
автор Teonaa • 27 июня в 15:40
Ответ дляIphone25
Вы странная? В смысле не чипали?
Да?? В 2022 чіпали? В 2023 чіпали? Умна ви наша
vasilisa-l• 27 июня в 15:40
Ответ дляМаска-0b9f
Ничего не думает.Они временщики и им Украина не нужна.
Даааа, несменяемостью власти, мы конечно похвастаться не можем 😄😄
автор Teonaa • 27 июня в 15:41
Ответ дляIphone25
И было бы глаз за сотню глаз, дом за пятьдесят домов, школу за десят школ
Добре як скажете
автор Teonaa • 27 июня в 15:42
Ответ дляАnnеt
А чому зустрічать?
Просто, прийняти як щось фатальне. Реально ж нічого не було зроблено ані до війни, ані протягом, ані навіть протягом цих трьох-чотирьох років🤷‍♀️
Маска-0b9f• 27 июня в 15:44
Ответ дляvasilisa-l
Не зарекайтесь,может ещё и похвастаетесь
автор Teonaa • 27 июня в 15:44
Ответ дляАnnеt
а какая серединность, если мы не обороняемся? то что тогда мы делаем?
Получаємо
автор Teonaa • 27 июня в 15:46
Ответ дляКиев_Елена
Люди не добровольно шли в газовые камеры, их туда заманивали под видом «душа для приезжих»
Ну я розумію
Я якось образно написала. Я кажу про табори, про в‘язнів, що там утримувалися. Голодували, спади зимою голі, милися зимою раз на зиму і то холодною. Ну тобто ясно було, що ставлення нелюдське. Але нічого, жили собі
Iphone25• 27 июня в 15:47
Ответ дляTeonaa
Чипали
автор Teonaa • 27 июня в 15:49
Ответ дляАnnеt
зачем раше мир, если они сунут и сунут, прут и прут, ежедневно захвачивая сёла? зачем оно им?
Ну він же поки пропонує
От і погоджувалися так. Ну або вдалося б частково так, а частково в свою вигоду. Спообувти - що, не можна? Надурить, тоді вже не буде цих неоднозначностей. Тоді дійсно, або вони або ми. А може спільнота дозволить наші кордони відкриватт, підем в найми.
Но так як зараз - це незрозуміло що: не воюємо, не обороняємося /скоро припинемо бо не буде чтм. Получаємо хіба що
Life-game• 27 июня в 15:52
Ответ дляTeonaa
Чи логіку в чомусь може хтось принаймні бачить?
Логику?...
Плюсов нет людям никаких
Правительству бабок на ещё 500 жизней хватит, но они никак не успокоются.

Самый вероятный исход, мы долго и мучительно по км будем становится рашей. Никто не хочет это признавать (население) т никто не хочет это менять (правительство)

Упрямство, жадность, алчность и другие грехи
Ol-a• 27 июня в 15:58
Автор, у вас в блоке вся зе-ко-манда? Или они новые вводные не получили ещё?
автор Teonaa • 27 июня в 16:04
Ответ дляona3233
Так россия не хочет мира.

Да ну
Він навпаки з усіх прасок каже що ми за мір. Ну, звісно на «шикарних» умовах; а от ми то наче да, але на наших умовах (а як це? Ми ж не на коні, щоб диктувати, плюс ми одні і страждаємо від війни по великому рахунку), то взагалі «ні», бо вони убивці. Хіба не так,?
автор Teonaa • 27 июня в 16:05
Ответ дляКиев_Елена
Хто «ми» не хотім
Мене , наприклад, не опитали🤷‍♀️😂
автор Teonaa • 27 июня в 16:07
Ответ дляАnnеt
Я вам заперечу: ми-то віддали. Але ж ми не визнавали територіі російскими. А також і весь світ майже. Плюс санкціі і різні там трабли для росіі. Тобто ми скоріше не віддали ніж віддали. Я б сказала нас окупували, але майже без бою. І то, питання, чому ми того бою не дали. Ну , ясно чого: «Чим?»
annu-b519• 27 июня в 16:08
Ответ дляTeonaa
Да, совершенно верно. Об этом ещё в 22 многие говорили, но нет, нашему правительству это не выгодно.

К слову, в 22 вечной мы могли идти дальше не вонючими, а отмытыми вполне себе, но...