Вже добрячих півгодини загроза (і не тільки) балістики.
Це навіть не вночі
Мене починає бісить уже - те що неясно ЯКИЙ, твою маму, план?!
Я вважаю що ЯКЩО ми воюємо, і проти чого би там не було, крім воювання - то коли вже буде те воювання? Хто слідкує і аналізує - будуть нормальні , рівноцінні обстріли росіі колись?! Мене вже це почало дратувати. Чим ми конкретно займаємося, як друга воююча сторона?
І хто разує нафту - коли іі припинять купувати у рф і вони вимруть з військово-технічного голоду?
Мені конкретно наші плюсікі. Наші досягнення. Ниття не нада, я буду якщо що. Тільки якісь позитивні моменти, будь ласка. Бо я нічого не бачу.
Це навіть не вночі
Ответ дляAnnaOst
Чим ви збираєтеся обстрілювати Росію? У нас є власні балістичні ракети і їх носії? Іноземними як обстіляємо, то завтра власники що їх дали і оборонне озброєння заберуть. І гроші. І зразу війна закінчиться
Як вона закінчиться через забирання???
Я чого маю збиратися. Я ж кажу - війна чеивертий рік. Якщо на початку війни у нас не було чим, і дооооосі немає - то це означає, що ми не воюємо
Це означає, що від нас щось хочуть, а ми проти. Але своє проти ми не здатні відстояти. Тобто що тоді робимо? Я і запитую
Маска-0b9f• 27 июня в 11:37
Ответ дляTeonaa
Ні, туман туман кругом обман. І так суцільний туман.
Я взагалі не чую від преза нічого. Нового. Одне й те саме - а відповідей ноль (ударів)
Если вы ничего не поняли,то я напишу образным языком.На ринг выпустили двух боксёров и одному из них связали руки.Зрителям интересно,что будет.
Маска-0b9f• 27 июня в 11:39
Ответ дляAnnaOst
Російську нафту і газ перестали купувати Європа і Америка. Вони знайшли інші ринки збуту. Там не перестануть купувати ніколи
Недавно написали,что за годы войны страны Европы заплатили РФ за энергоносители 200 млрд долларов.Это больше,чем помогли нам.
Natal_ka91• 27 июня в 11:40
Мене бісить, що для Ізраїля піднялися і були задіяні купу винищувачів, не тільки США. Це тільки в нас треба воювати на чистому ентуазмі і пики позакривати, інакше ти агент кремля. А про меморандум якось тихенько забули і відмахнулися
Ответ дляTeonaa
Ну а шо він вам скаже,-Народ ,розходимось, ми не переможемо,і в найближчій перспективі також,нема чим,нема ким.
Люди будуть помирать,міста будуть руйнувати шахедами.
Звісно він так не скаже,бо команди не було.
І буде втирати всяку патріотичну діч.
А народ мовчати,і вгинати голови ще нижче.
І буде втирати всяку патріотичну діч.
Маска-0b9f• 27 июня в 11:42
Ответ дляTeonaa
І що з цього приводу думає наше керівництво державою?
Ничего не думает.Они временщики и им Украина не нужна.
Ответ дляTeonaa
Ну а що це дасть? Оборонятися і захиститися/оборонитися - (завершеність процесу) - це різні речі
за нас никто не хочет впрягаться и помогать именно военными, армиями. как Германию победили в 1-ю и 2-ю мировые - с помощью союзных сил мощных государств. а сейчас мы одни против монстра.
SantaMonika• 27 июня в 11:42
Бʼють Дніпро і пишуть ще за Суми. На днях буде масований
Ми у великій сраці. Тому рятуйтесь, а не про роботу думайте.
SantaMonika• 27 июня в 11:43
Ответ дляTeonaa
Їм нормально все