Кили и Манджаро• 27 июня в 12:01
Чому кінець калу мягкий?
Кал сформований ковбаскою, але в кінці вже виходить трішки мʼякого не сформованого як треба
У вас таке буває?
Кили и Манджаро
• 27 июня в 12:04
Ответ дляВот Она Я
А він з тріщинами чи гладкий як банан?
Коли як, але я серйозно питаю)
Чат джипити каже що це норм, але мені здається що має ж бути все плотненько
Злюка-закусюка• 27 июня в 12:04
Мало информации... Цвет? Запах? Вкус? Напишите подробнее и фото мягкого конца.
Злюка-закусюка• 27 июня в 12:05
Ответ дляКили и Манджаро
Коли як, але я серйозно питаю)
Вы анус тренируете, расширяете?
Даха-сваха• 27 июня в 12:06
Дуже цікаве питання
Так, таке трапляється досить часто і зазвичай не є ознакою чогось серйозного. Коли початок калу сформований, а кінець — м’який або трохи рідший, це може свідчити про:
🔹 1. Нормальне явище травлення
У товстому кишківнику кал поступово втрачає воду. Частина, що знаходиться довше, — більш тверда, а та, що ближче до виходу — ще не встигла ’дозріти’. Якщо перистальтика посилена, кінець може бути м’якшим.
🔹 2. Легке подразнення або стрес
Якщо день був нервовий або був невеликий гастро-розлад, то кишківник може реагувати швидшим просуванням вмісту. В результаті — м’який або трохи рідший кінець калу.
🔹 3. Їжа, багата клітковиною або жиром
Такі продукти можуть стимулювати перистальтику:
свіжі овочі, фрукти, вівсянка
жирна їжа або кава
🔹 4. Невеликий дисбаланс мікрофлори або ферментів
Якщо є легка нестача ферментів чи легкий дисбіоз — остання частина калу може бути м’якшою. Це не завжди потребує лікування.
🟡 Коли варто насторожитись:
Якщо це регулярно, і кінець виглядає як кашка або пронос
Якщо є домішки слизу, крові
Якщо супроводжується біль у животі, здуття
Якщо є втрата ваги або апетиту
А взагалі — так, це трапляється навіть у здорових людей. Якщо це поодинокі випадки, без інших симптомів — турбуватись не варто.
Якщо хочеш, можу ще коротко порадити продукти для кращого формування калу.
🔹 1. Нормальне явище травлення
🔹 2. Легке подразнення або стрес
🔹 3. Їжа, багата клітковиною або жиром
свіжі овочі, фрукти, вівсянка
жирна їжа або кава
🟡 Коли варто насторожитись:
Якщо є домішки слизу, крові
Якщо є втрата ваги або апетиту
Вот Она Я• 27 июня в 12:07
Ответ дляКили и Манджаро
Коли як, але я серйозно питаю)
Ідеальний має бути як банан, більш менш м´який, а не твердий, іноді з тріщинами то є в порядку норми
Черный Ловелас• 27 июня в 12:08
Ответ дляДивне створіння
Удалено администрацией...
Коля Тищенко мыл руки в унитазе в программе ревизор, а закончил депутатом в верховной раде.
Кили и Манджаро
• 27 июня в 12:09
Ответ дляВот Она Я
Я це розумію, просто це послаблення трішки в кінці мене лякає)))
Ну шо не так?• 27 июня в 12:10
Это росчерк Вашего кишечника. По законам жанра конец всегда мягкий. Дайте ему свободно самовыражаться, он прекрасно выполняет свою работу
Любви вам!• 27 июня в 12:11
З сумом визнаю, що не на те, не на те витратила своє життя.
З завтрашнього дня починаю досліджувати какашки.
Сижу_и_плачу• 27 июня в 12:11
Ответ дляКили и Манджаро
Коли як, але я серйозно питаю)
не має.
в товстому кишківнику з калових мас всмоктується рідина і формується різної твердості кал в залежності від того достатньо води в організмі чи ні. якщо все ок то кал буде м´який, якщо води людина п´є мало то кал буде твердий. і чим довше він пробув у товстому кишківнику тим він твердіший, відповідно та частина, що в кінці, провела там найменше часу і найм´якша
Ну шо не так?• 27 июня в 12:13
Ответ дляЛюбви вам!
Свои? Или расширите спектр изучения?
Кили и Манджаро
• 27 июня в 12:13
Ответ дляСижу_и_плачу
не має.
Ну тобто те що в кінці мягкий це норм? Можна навіть сказати не сформований як треба в кінці
Сижу_и_плачу• 27 июня в 12:14
Ответ дляКили и Манджаро
так.
переживати треба тільки якщо кал рідкий або твердий постійно. або чередується :)
Кили и Манджаро
• 27 июня в 12:14
Ответ дляНу шо не так?
Я просто думала що має бути допустим одна ковбаска сформована ну чи кілька але воно так тільки в кінці як послаблення трішки ще до цього
Ну шо не так?• 27 июня в 12:19
Ответ дляКили и Манджаро
Если серьезно, то посмотрите на это с точки зрения физики: есть в кишечнике масса средней консистенции. Проходя через узкое отверстие, она вначале уплотняется. А хвост остается таким, каким он был по плотности внутри кишечника.
Но что радует: на утро после ночи обстрелов на Советчице всегда создаются жизнеутверждающие темы. Это приятно
Любви вам!• 27 июня в 12:20
Ответ дляНу шо не так?
Свои? Или расширите спектр изучения?
Спочатку свої, потім сім´ї і кота, а потім, звичайно, вийду на більш високий рівень.
Досить того, що й так багато часу втрачено.
Кили и Манджаро
• 27 июня в 12:22
Ответ дляНу шо не так?
Я зрозуміла, я просто іпохондрик ще той, а зараз рівень тривожності зашкалює тому контролюю і боюсь все і всього
Ну шо не так?• 27 июня в 12:25
Ответ дляЛюбви вам!
Да, Вы правы. В век высокой конкуренции можно остаться в этом изучении позади, если сосредоточиться только на своем.
Автор открыла ящик Пандоры, сейчас все ка-а-а ломанутся.... За кАком
Вмію заміряти найкраще• 27 июня в 12:25
Ответ дляКили и Манджаро
Коли як, але я серйозно питаю)
Вы шутите?Кал застаивается,поэтому первое выходит плотным.
Кили и Манджаро
• 27 июня в 12:26
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Я це розумію, тому я і спитала бо думала що має виходити все гарно сформоване а не що ще не встигло, то має якби чекати на інший раз коли воно до формується, а не виходити разом з сформованим
Вмію заміряти найкраще• 27 июня в 12:28
Ответ дляКили и Манджаро
Зачем Вам,чтоб было сформоване?В остатках ещё сохраняется вода,все переварено давно уже.Выходит и хорошо.Господи,чего только не прочитаешь...
В рот не ложи• 27 июня в 12:31
Ответ дляКили и Манджаро
Коли як, але я серйозно питаю)
Бо кишківник ще не встиг ввібрати воду з тієї частини
Любви вам!• 27 июня в 12:35
Ответ дляНу шо не так?
Я думаю, треба започаткувати імперію дослідження гів калу.
Будете співзасновником?