Кили и Манджаро• 27 июня 2025

Чому кінець калу мягкий?

Кал сформований ковбаскою, але в кінці вже виходить трішки мʼякого не сформованого як треба
У вас таке буває?
автор Кили и Манджаро • 27 июня 2025
Ответ дляВ рот не ложи
Бо кишківник ще не встиг ввібрати воду з тієї частини
Я це розумію, просто думала що воно має виходити вже до формоване на повну
автор Кили и Манджаро • 27 июня 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Зачем Вам,чтоб было сформоване?В остатках ещё сохраняется вода,все переварено давно уже.Выходит и хорошо.Господи,чего только не прочитаешь...
Я просто думала що по нормі вони має бути доформованим на всі 100
В рот не ложи• 27 июня 2025
Ответ дляКили и Манджаро
Ні, не повинно
Парасюха• 27 июня 2025
Ответ дляКили и Манджаро
Коли як, але я серйозно питаю)
Чат джипити каже що це норм, але мені здається що має ж бути все плотненько
В зависимости от игристо съели
Я_канеша_извиняюсь• 27 июня 2025
Ответ дляКили и Манджаро
Коли як, але я серйозно питаю)
Автор, только без фото 💩!!!
Я_канеша_извиняюсь• 27 июня 2025
Ответ дляЧерный Ловелас
Коля Тищенко мыл руки в унитазе в программе ревизор, а закончил депутатом в верховной раде.
Где он ещё закончит неизвестно 🙈
Как в фильме « Тупой и ещё тупее»…