Небалувана Галя• 27 июня в 12:20

Питання про айфон

Дитина збирає й збирає на айфон кошти, вже має певну суму. Постало питання , а який придбати, до 16..? В кого амфони, в чому вони різняться?)
Як взагалі в роботі, зручно/ні (після андроїда) чи всі додаткові програми, музика ... планті?
Виннипуховна• 27 июня в 12:23
Сколько лет ребенку, и какой именно айфон хочет ребенок?
Сколько у вас денег на телефон?
КараПузовна• 27 июня в 12:24
Є умільці, які музику якось скачують на айфон, у мене айфони починаючи з 5-го і я на знаю, як це роблять, простіше платити по 160 грн на місяць за YouTube Music. Деякі програми платні, але багато безкоштовних хороших теж. Для базового користувача відмінності між моделями мінімальні: камера, зображення, а більше я і не вникала ніколи.
Без Баяна• 27 июня в 12:24
Програми такі ж як і в Андроїді. Платні підписки на різні сервіси по типу хмарного сховища і т.д.

Я до інтерфейсу айфона після Сяомі довго звикала. Якщо до 16, то купуйте 15
Масяня Я• 27 июня в 12:28
если вы покупаете 16 айфон ребенку-вам должно быть насрать на его характеристики!)))
Lacrimo• 27 июня в 12:48
Ответ дляКараПузовна
Інший браузер і все скачується. Воно і файли з дії не качає і оф джерел.
КараПузовна• 27 июня в 13:14
Ответ дляLacrimo
У мене все з Дії скачується, браузер стандартний Сафарі. Зберігається у файли.
автор Небалувана Галя • 27 июня в 14:10
Ответ дляВиннипуховна
Сколько у вас денег на телефон?
Все що я вирішила повідомити в питанні є. Навіщо вам вся інша інформація, не зрозуміло 🤷‍♀️ Вік, кошти..🤔 це вас не стосується. Питання не в цьому.
А який саме хоче, от і шукаємо який..🙄
Як на мене питання чітке й зрозуміле.
Не хочете відповідати, пройдіть мимо!
автор Небалувана Галя • 27 июня в 14:12
Ответ дляБез Баяна

Зараз вже як ви користуєтесь айфоном, і як вам айфон?
Без Баяна• 27 июня в 15:17
Ответ дляГотова до другої
Користуюсь айфонами з початку 2022 року. Зараз вже нормально. А перші півроку було важкувато згадати що де і від того бісило трішки
Виннипуховна• 27 июня в 22:23
Ответ дляГотова до другої
А який саме хоче, от і шукаємо який..🙄
Як на мене питання чітке й зрозуміле.
Не хочете відповідати, пройдіть мимо!
Вы спрашивали какой купить до 16-го, уточняющие вопросы были чтобы ответить на ваш запрос. Но при таком общении, я уверена вы успешно справитесь сами.