Дай подивлюся• 27 июня в 12:48

Аптечка в табір підлітку, що ще забула?

Складаю аптечку, донька (14 років) їде в табір в Болгарію на 2 тижні, на скільки я чула там не дуже добре все з наданням першої допомоги у разі чого. Допоможіть підкоригувати аптечку з власного досвіду, дякую.

- Набір пластирів
- зеленка в маркері
- пантенол
- вугілля біле (30 шт)
- смекта (8 пакетиків)
- лоратадин (10 шт)
- терафлю (5 пакетиків)
- декатилен (20 шт)
- отривін краплі
- дроплекс краплі
- нурофен 200 (24 шт)
- найз (10 шт)
- но-шпа (пластинка)

Забагато? Замало? Що забула? Дуже дякую 🙏🙏🙏
Мerida• 27 июня в 14:02
Ответ дляДай подивлюся
Тут одна назва ’табір’, їх везуть шкільні вчителі (не нашої школи, це ми приєдналися до друзів). За дітьми там ніхто дивитися толком не буде, але на території типу є лікар і страховку якусь вони теж оформлюють. Але сама організатор написала зібрати аптечку дітям
Вы, конечно рисковал. Узнайте за страховку. Не дай бог, но чтоб потом вам не срываться и не ехать туда. Страховка должна покрывать лечение по-факту, а ре франшизой. А то может выйти так, что вы позвонят и скажут - переводите 200 евро. Реьенка будет осматривать доктор. Узнайте этот момент обязательно.
Таблетки первой необходимости. Напишите реьеку записку по каждому названию. От чего, когда, сколько и тд. Вы можете вовремя не поднять трубку , нет связи и тд. Ребёнок должен знать, как пользоваться всем , что везёт с собой. И главное, чтоб друзей лечит не начала потом
Укр_жіночка• 27 июня в 14:11
Ответ дляДай подивлюся
З власного досвіду, навіть у таборах де є лікар і пишуть не давати дітям ліки, краще мати все своє і навіть більше, хай краще воно не знадобиться. Бо коли дитина в час ночі чи п´ять рану повідомляє про температуру 39, то бігати шукати когось ніколи. Завжди знаю, що безконтрольно моя дитина нічого пите не буде, тільки після узгодження зі мною, ну і як не сумно, вкотре перконуюся, що навть на відстанівідповідальні за здоров´я дитини батьки, всі інші по ситуаціїї.
Укр_жіночка• 27 июня в 14:12
Ответ дляАнонимус Я
саме ви маєте знати, яку саме ’страховку’ оформлюють, це найперше
*
Тарабарщина• 27 июня в 14:12
Ответ дляДай подивлюся
Дитина вперше їде?
Купіть нормальну подушку в автобус, це значно покращує якість подорожі.

Всі ліки підпишіть маркером: горло, біль, тошнота і т.п.... і проговоріть з дитиною, що перед прийомом будь-яких ліків повинна дзвонити до Вас.

І ще - купіть таблетки від захитування. Але їх варто приймати перед поїздкою, а не тоді, коли вже тошнити почало.

Ви зробили довіреність на когось з вчителів?
Страхівку краще самі купіть, це не важко і не дорого.

Чи є в автобусі розетки, електрика? В кожному свої приколи) Якщо нема, то павербанк нормальнй не забудьте.
Зяблик протестант• 27 июня в 14:19
От комаров и укусов не забудьте
МинерАлочка• 27 июня в 14:52
Фенистил мазь
НеКонец-Света• 27 июня в 15:04
там пошесть ентеровірусної інфекції,коксаки зараз. В Мандарині точно.і взагалі в Болгарії
Міряю від одиниці• 27 июня в 16:38
Парацетамол та щось від опіків.
автор Дай подивлюся • 27 июня в 17:52
Ответ дляНеКонец-Света
Донька слізно випросила, бо їде купа її друзів. Мені вся ця ідея теж не подобається, начулася про Болгарію і постійні ротовіруси там, але вже як є. Тому й намагаюся хоча б аптечку хорошу з собою дати :( їдуть в Свети Влас