Золота орда• 27 июня в 15:06
Так дорого все стало
И это развивает безнадежность. И так практически во всем мире. То есть даже переезд проблему не решает.
Додаю напруги• 28 июня в 17:55
Ответ дляЗамурмишка
А почему тогда кто-то может и миллионы зарабатывать? И 2000-3000 тыс Долл многие зарабатывают.
Тому що хтось вміє
Але переважна більшість - ні. І, вибачте, але не всі будуть мільйонерами, звичайний роботяга теж повиннен якось на свій дохід ЖИТИ, а не виживати. Не всім треба мільйони. Абсолютній більшості достатньо достатнього.
Замурмишка• 28 июня в 18:24
Ответ дляДодаю напруги
Тому що хтось вміє
Да, большинство готовы работать на простых работах.
Чавонадо• 29 июня в 00:09
Ответ дляПампушечка
таке життя, син вчора попросив займатися з репетитором не двічі, а тричі на тиждень, заняття 400грн. Бо дуже подобається. На собі якось зекономлю. Або менше відкладу. Ну а які варіанти
400 грн - це не багато. Я плачу новому логопеду 450 за 30 хв((.А дитина попросилась до старого логопеда, в якого зараз скоріше за все вже 600.
І водночас сиджу в групі для логопедів, які між собою обговорюють, що 800 за заняття - це мало, вже нижня межа, потрібно піднімати ціни((.
Пампушечка• 30 июня в 09:44
Ответ дляжижифреймут
Порахуйте вартість борщу.Мосійчучка вже заткнулась.
варіть на з телятити, а з голяшки свиної, 1 буряк, 1 цибулина, пів капустини, 3шт картоплі, том паста, стакан квасолі, ну скільки це вийде - 200грн? Так у вас буде 4л борщу
Телячі ніжноСті• 30 июня в 12:25
Ответ дляПампушечка
норма що праююча людина має по максимум економити аби ВИЖИТИ?