Золота орда• 27 июня 2025

Так дорого все стало

И это развивает безнадежность. И так практически во всем мире. То есть даже переезд проблему не решает.
Гидроусилитель руля• 27 июня 2025
Ответ дляОднозначно
Так что, всё ещё впереди. Но надо ещё несколько лет. Оно ж постепенно постепенно идёт. Незаметно.
так,закон іннерції..тей рівень життя ,що всім був так надоїв (бо всі різко захотіли змін,що в 19 році і втілилося) -- -- все,що працювало нормально потихеньку змінилося новими обличчями, ні разу не баригами..
просідання економіки було вже давно,ще перед ковідом.

Наш гарант тоді сказав- що економіка бігла і спіткнулась.
(а потім ми продовжували ловити тапочки дальші.)
Organic• 27 июня 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Скажіть, а вам яке до цього діло? Вони до вас у кишеню лізуть? Я написала про цю родину не для того, щоб ви задавали безліч питань, від яких взагалі немає користі, а для того, щоб люди розуміли, що навколо живуть різні родини і є такі, які не взмозі щось відкладати
Потому что они сами отчасти виноваты
пАлАвинкА• 27 июня 2025
Ответ дляПампушечка
ну і шо для вас дорого?
полуниця по 150?
ну шо вам то ниття дасть?
Нет, кефир по 65, молоко по 50+, филе куриное 200+, индюшатина 300, картошка 50, мороженое 50, к сокам даже не приближаюсь уже
Хи хи, ну ну• 27 июня 2025
Ответ дляЗолота орда
Ну не надо же всех по себе ровнять)По диплому computer since)
Вы сначала хоть научитесь правильно писать название что бы полностью не позориться))
пАлАвинкА• 27 июня 2025
Ответ дляПрилипало
Из-за высоких цен на все и клиентов меньше стало. Как можно больше продать, если у людей банально нет денег,чтобы купить товар или услугу.?
Да, мой салон последние 2 года уже работает 3 дня в неделю, и в эти 3 дня одновременно 2-3 клиента, а не 6, как раньше 7 дней в неделю, и записываться на маникюр надо было минимум за 2 недели, а сейчас звонишь в их рабочий день и сегодня же идёшь
Та_шо_ж_таке• 27 июня 2025
Переезд куда не решает?
Король дивана• 27 июня 2025
Ответ дляZima_Letto
Зрелый ментально человек всегда найдет способ заработать для себя
Всегда
Если не инвалид и не старик

Работать надо умно а не много
За травень 2025 р середня зпл в Україні склала 20355грн, віднімаємо податки, отримуємо менше 16 тис. Чи може таке бути, що вся країна ’ментально незріла’? Чи все ж ваша теорія не має нічого спільного з реальністю?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 27 июня 2025
Безоса на всех нет
автор Золота орда • 27 июня 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
Опечатка, бывает. А вы и рады)
Хи хи, ну ну• 27 июня 2025
Ответ дляЗолота орда
Опечатка, бывает. А вы и рады)
Да мне все равно) Но вы хоть бы попытались более правдоподобно писать
автор Золота орда • 27 июня 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
А так сразу и не скажешь что все равно, столько гадостей написали) Вам диплом сфоткать?)
КартаБезКомиссий• 27 июня 2025
Ответ дляКапитанльнаЯ
решает проблему ’ больше зарабатывать’
идите... далеко со своим лозунгом больше зарабатывать
Zima_Letto• 27 июня 2025
Ответ дляКороль дивана
Вы такая умная — вы сами с собой поговорить можете ; вам другие не надо 😂😂
Гигиенишвили• 27 июня 2025
Ответ дляПампушечка
працюйте
і то правда, от в кого треба вчитись
Зарплати під час війни — скільки платять чиновникам у 2025 році
https://finance.novyny.live/zarplati-pid-chas-viin...
Гигиенишвили• 27 июня 2025
Ответ дляХерсон це Україна
Вам выгодно быть жалующейся

Кто принял реальность - закатал рукава, работает и не скулит.
правильно, як колгоспна кобила: з поля - в ліс, звідти знову на поле... правда недовго працювала, здохла
Гигиенишвили• 27 июня 2025
Ответ дляZima_Letto
Всегда
Если не инвалид и не старик

Работать надо умно а не много
Правильно, як оці
Офіс генпрокурора і СБУ створюють нові підрозділи
https://sprotyv.info/news/zbir-dokaziv-dlya-speczt...
Гигиенишвили• 27 июня 2025
Ответ дляПиши-пропало
Ну ще пів року назад я спокійно в місяць могла відкласти десь 40 тис, зараз добре, якщо 20 вдається відкласти
зараз Вам напишуть, що то Ви мало працюєте, треба ще одну роботу))) Я коли таких читаю, то відразу пригадується картинка, як рибак хробака насиляє на гачок, а той звивається, викручується...
Херсон це Україна• 27 июня 2025
Ответ дляГигиенишвили
Удалено администрацией...
Гигиенишвили• 27 июня 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
А Вас не тригерить що більшість професій, без яких ми б не вижили (медицина), в каках застрягли б (комунальщики), не вивчились (освіта) тощо - мають МІЗЕРНУ оплату праці?
таких не тригерить.... батьки таких в 90-х казали ’коби тим селянам і далі не платили гроші, будемо все за копійки мати’
Гигиенишвили• 27 июня 2025
Ответ дляСинди Кроуфорд
І вічні рекомендації хатніх тваринок на утриманні Працюйте більше
’хатніх тваринок на утриманні’
Гигиенишвили• 27 июня 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
Не дорого. А ціни- як в ЄС. Ми ж того хотіли.
ні, 73% хотіли кінця епохи бідності, хай тепер не скулять, а ржуть і далі. А те. що твориться у нас, ніякого відношення до ЄС не має. У мене взагалі враження, що робиться навпаки, доводиться до абсурду, щоб недалекі скуліли ’как в ЕС’
Гигиенишвили• 27 июня 2025
Ответ дляХерсон це Україна
Удалено администрацией...
Херсон це Україна• 27 июня 2025
Ответ дляГигиенишвили
Удалено администрацией...
Додаю напруги• 27 июня 2025
Ответ дляПампушечка
ну і шо для вас дорого?
полуниця по 150?
ну шо вам то ниття дасть?
А це дешево? Моя родина з´їла за сезон близько 7 відер полуниці, це десь по 5 кг на відро. Рахуйте самі. Прям сильно дешево? Чи най діти не їдять? То що ж дешевше? Правильно, нічого. Причому це ще не кінець сезону, просто вже малина почалася. Думаєте буде по 30?
Додаю напруги• 27 июня 2025
Ответ дляЧемна панночка
Да даже в Украине за последние годы жизнь у многих только улучшилась, число миллионеров увеличилось. А вы за весь мир беретесь рассуждать
Гривневих? Ну може бути...
Додаю напруги• 27 июня 2025
Ответ дляГуру троллинга
В них така платня, бо вони на це погоджуються. Вчитель один сидить ниє, інший кидаєьшколу і йде в репетитори, так само і медики відкривають приватні кабінети, так само і прибиральниці йдуть в приватні клінінги. От якби дружно всі відмовились ща копійки працювати, то і ситуація була б інша, але ж завжди знайдеться той, хто демпінгує.
Н-да, навіть слів немає, геніально, ну просто геніально)))
Додаю напруги• 27 июня 2025
Ответ дляНепереможна
В селі в Житомирській обл, 3 л банка молока коштує 30 грн.
Приймають виробництва за ці ж гроші, чому тоді 870 мл пляшка молока в магазині коштує 1.5 євро ?
В 7 разів дороще, ніж купують у селян ?
Питання до держави
Ніяких питань. Виробництво, тара, логістика, податки, прибуток підприємства... Десь так і вийде.
Бурундучиха• 27 июня 2025
Ответ дляГигиенишвили
Мы эту методичку шоколадных ботов уже напамять знаем
Гигиенишвили• 27 июня 2025
Ответ дляБурундучиха
хрясь зеленими трусами об асфальт)))) поржати не забудьте, по звичці)))
Бурундучиха• 27 июня 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Молоко в деревне за 3 литра 70 гр.Магазин 1 литр -40 гр.Картошка уже 25.Мороженое 15 пролисок .Да и у многих свой огород.Свои деревья и кусты с фруктами