Золота орда• 27 июня в 15:06
Так дорого все стало
И это развивает безнадежность. И так практически во всем мире. То есть даже переезд проблему не решает.
Гидроусилитель руля• 27 июня в 18:41
Ответ дляОднозначно
Так что, всё ещё впереди. Но надо ещё несколько лет. Оно ж постепенно постепенно идёт. Незаметно.
так,закон іннерції..тей рівень життя ,що всім був так надоїв (бо всі різко захотіли змін,що в 19 році і втілилося) -- -- все,що працювало нормально потихеньку змінилося новими обличчями, ні разу не баригами..
просідання економіки було вже давно,ще перед ковідом.
Наш гарант тоді сказав- що економіка бігла і спіткнулась.
(а потім ми продовжували ловити тапочки дальші.)
Organic• 27 июня в 19:15
Ответ дляКишмишная Мая
Скажіть, а вам яке до цього діло? Вони до вас у кишеню лізуть? Я написала про цю родину не для того, щоб ви задавали безліч питань, від яких взагалі немає користі, а для того, щоб люди розуміли, що навколо живуть різні родини і є такі, які не взмозі щось відкладати
Потому что они сами отчасти виноваты
пАлАвинкА• 27 июня в 19:35
Ответ дляПампушечка
ну і шо для вас дорого?
полуниця по 150?
ну шо вам то ниття дасть?
полуниця по 150?
ну шо вам то ниття дасть?
Нет, кефир по 65, молоко по 50+, филе куриное 200+, индюшатина 300, картошка 50, мороженое 50, к сокам даже не приближаюсь уже
Хи хи, ну ну• 27 июня в 19:35
Ответ дляЗолота орда
Ну не надо же всех по себе ровнять)По диплому computer since)
Вы сначала хоть научитесь правильно писать название что бы полностью не позориться))
пАлАвинкА• 27 июня в 19:36
Ответ дляПрилипало
Из-за высоких цен на все и клиентов меньше стало. Как можно больше продать, если у людей банально нет денег,чтобы купить товар или услугу.?
Да, мой салон последние 2 года уже работает 3 дня в неделю, и в эти 3 дня одновременно 2-3 клиента, а не 6, как раньше 7 дней в неделю, и записываться на маникюр надо было минимум за 2 недели, а сейчас звонишь в их рабочий день и сегодня же идёшь
Король дивана• 27 июня в 20:33
Ответ дляZima_Letto
Зрелый ментально человек всегда найдет способ заработать для себя
Всегда
Если не инвалид и не старик
Работать надо умно а не много
Всегда
Если не инвалид и не старик
Работать надо умно а не много
За травень 2025 р середня зпл в Україні склала 20355грн, віднімаємо податки, отримуємо менше 16 тис. Чи може таке бути, що вся країна ’ментально незріла’? Чи все ж ваша теорія не має нічого спільного з реальністю?
Золота орда
• 27 июня в 20:55
Ответ дляХи хи, ну ну
Опечатка, бывает. А вы и рады)
Хи хи, ну ну• 27 июня в 20:57
Ответ дляЗолота орда
Опечатка, бывает. А вы и рады)
Да мне все равно) Но вы хоть бы попытались более правдоподобно писать
Золота орда
• 27 июня в 20:58
Ответ дляХи хи, ну ну
А так сразу и не скажешь что все равно, столько гадостей написали) Вам диплом сфоткать?)
КартаБезКомиссий• 27 июня в 21:03
Ответ дляКапитанльнаЯ
решает проблему ’ больше зарабатывать’
идите... далеко со своим лозунгом больше зарабатывать
Zima_Letto• 27 июня в 21:07
Ответ дляКороль дивана
Вы такая умная — вы сами с собой поговорить можете ; вам другие не надо 😂😂
Гигиенишвили• 27 июня в 21:21
Ответ дляПампушечка
працюйте
і то правда, от в кого треба вчитись
Зарплати під час війни — скільки платять чиновникам у 2025 році
Гигиенишвили• 27 июня в 21:23
Ответ дляХерсон це Україна
Вам выгодно быть жалующейся
Кто принял реальность - закатал рукава, работает и не скулит.
правильно, як колгоспна кобила: з поля - в ліс, звідти знову на поле... правда недовго працювала, здохла
Гигиенишвили• 27 июня в 21:25
Ответ дляZima_Letto
Всегда
Если не инвалид и не старик
Работать надо умно а не много
Всегда
Если не инвалид и не старик
Работать надо умно а не много
Правильно, як оці
Офіс генпрокурора і СБУ створюють нові підрозділи
Гигиенишвили• 27 июня в 21:27
Ответ дляПиши-пропало
Ну ще пів року назад я спокійно в місяць могла відкласти десь 40 тис, зараз добре, якщо 20 вдається відкласти
зараз Вам напишуть, що то Ви мало працюєте, треба ще одну роботу))) Я коли таких читаю, то відразу пригадується картинка, як рибак хробака насиляє на гачок, а той звивається, викручується...
Херсон це Україна• 27 июня в 21:27
Ответ дляГигиенишвили
Удалено администрацией...
Гигиенишвили• 27 июня в 21:28
Ответ дляТелячі ніжноСті
А Вас не тригерить що більшість професій, без яких ми б не вижили (медицина), в каках застрягли б (комунальщики), не вивчились (освіта) тощо - мають МІЗЕРНУ оплату праці?
таких не тригерить.... батьки таких в 90-х казали ’коби тим селянам і далі не платили гроші, будемо все за копійки мати’
Гигиенишвили• 27 июня в 21:35
Ответ дляСинди Кроуфорд
І вічні рекомендації хатніх тваринок на утриманні Працюйте більше
’хатніх тваринок на утриманні’
Гигиенишвили• 27 июня в 21:37
Ответ дляВсе питаю зарання
Не дорого. А ціни- як в ЄС. Ми ж того хотіли.
ні, 73% хотіли кінця епохи бідності, хай тепер не скулять, а ржуть і далі. А те. що твориться у нас, ніякого відношення до ЄС не має. У мене взагалі враження, що робиться навпаки, доводиться до абсурду, щоб недалекі скуліли ’как в ЕС’
Гигиенишвили• 27 июня в 21:39
Ответ дляХерсон це Україна
Удалено администрацией...
Херсон це Україна• 27 июня в 21:40
Ответ дляГигиенишвили
Удалено администрацией...
Додаю напруги• 27 июня в 22:34
Ответ дляПампушечка
ну і шо для вас дорого?
полуниця по 150?
ну шо вам то ниття дасть?
полуниця по 150?
ну шо вам то ниття дасть?
А це дешево? Моя родина з´їла за сезон близько 7 відер полуниці, це десь по 5 кг на відро. Рахуйте самі. Прям сильно дешево? Чи най діти не їдять? То що ж дешевше? Правильно, нічого. Причому це ще не кінець сезону, просто вже малина почалася. Думаєте буде по 30?
Додаю напруги• 27 июня в 22:41
Ответ дляЧемна панночка
Да даже в Украине за последние годы жизнь у многих только улучшилась, число миллионеров увеличилось. А вы за весь мир беретесь рассуждать
Гривневих? Ну може бути...
Додаю напруги• 27 июня в 22:46
Ответ дляГуру троллинга
В них така платня, бо вони на це погоджуються. Вчитель один сидить ниє, інший кидаєьшколу і йде в репетитори, так само і медики відкривають приватні кабінети, так само і прибиральниці йдуть в приватні клінінги. От якби дружно всі відмовились ща копійки працювати, то і ситуація була б інша, але ж завжди знайдеться той, хто демпінгує.
Н-да, навіть слів немає, геніально, ну просто геніально)))
Додаю напруги• 27 июня в 22:54
Ответ дляНепереможна
В селі в Житомирській обл, 3 л банка молока коштує 30 грн.
Приймають виробництва за ці ж гроші, чому тоді 870 мл пляшка молока в магазині коштує 1.5 євро ?
В 7 разів дороще, ніж купують у селян ?
Питання до держави
В 7 разів дороще, ніж купують у селян ?
Питання до держави
Ніяких питань. Виробництво, тара, логістика, податки, прибуток підприємства... Десь так і вийде.
Бурундучиха• 27 июня в 23:03
Ответ дляГигиенишвили
Мы эту методичку шоколадных ботов уже напамять знаем
Гигиенишвили• 27 июня в 23:04
Ответ дляБурундучиха
хрясь зеленими трусами об асфальт)))) поржати не забудьте, по звичці)))
Бурундучиха• 27 июня в 23:06
Ответ дляпАлАвинкА
Молоко в деревне за 3 литра 70 гр.Магазин 1 литр -40 гр.Картошка уже 25.Мороженое 15 пролисок .Да и у многих свой огород.Свои деревья и кусты с фруктами