Каркуша Клара• 27 июня 2025

Холодильник з якісним пластиком

Привіт
Хто недавно обирав холодильник, порадьте будь ласка на які функції звернути увагу, що там обов´язково має бути
А в першу чергу цікавлять якісні полички в холодильній і морозильній камерах
Бо майже все що бачила здається надто благеньким і ненадійним
Бюджет до 30 тис
Дякую
Без образів• 27 июня 2025
Веко меня очень устраивает. Качество полок одинакове везде, поверьте. По работе сталкиваюсь со всеми марками
Волшебная палочка не для всех• 27 июня 2025
Бош 23000 но шумит инвертор нигде об єтом не пишут а зря покупала Біл капельній
автор Каркуша Клара • 27 июня 2025
Ответ дляБез образів
З того що бачила в магазинах, то різниця трохи є
Більш міцний пластик, обрамлення скляних поличок, то ж вже суттєво для техніки котра активно використовується, на мою думку
Колись вибирали мамі морозилку, то тільки в лж були міцні ящики, у всіх інших як одноразові
А заміна чи ремонт вариують як чверть нового холодильника, тому хотілось би одразу придбати більш менш якісну річ
автор Каркуша Клара • 27 июня 2025
Ответ дляВолшебная палочка не для всех
Дякую, якраз на розетці трапився такий відгук на Бош
Бо тут начиталася що вони найкращі
Подруга радить тільки ноуфрост
Не знаю, мені не принципово
Головне якісне наповнення та бажано 70 см ширина, аби вже точно влізло все що потрібно)
Бо 60 якісь тісні стали
Без образів• 27 июня 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Выбор за вами. Я ж пишу, что по работе вижу их разные. Новые и бу. В работе и пластике они все норм. Все идет переплата от бренда.
К примеру мой Веко у нас 5 лет встройка, 3 года гарантии, 26 тыс сейчас, отличный, но не популярный.
Вирпул 35 кум взял, гарантия год.
Просто в комфи напарили подороже.

А еще прикол со стальными Бош, какие ж они хрупкие покрытия внешне, це капец
автор Каркуша Клара • 27 июня 2025
Ответ дляБез образів
Вирпул 35 кум взял, гарантия год.
Просто в комфи напарили подороже.

Beko подобається, я не прихильниця якихось певних брендів, вже переплатила за газову поверхню, думала буде якісне покриття, на жаль воно як фольга, замість нормальної нержавійки
Тому тепер особливо переплачувати не маю ні бажання, ні можливості
Просто хочу вибрати не найгірший варіант)
Без образів• 27 июня 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Я с брендом Веко познакомилась в 2007году, когда поехала покупать холодильник и случайно на сдачу купила кондиционер. Отпахал при нас 11 лет без единого ремонта и так и продали квартиру. А холодильник Лдж привезли бракованный
автор Каркуша Клара • 27 июня 2025
Ответ дляБез образів
Я,до речі і поверхню хотіла беко, але не було ніде в наявності саме тієї моделі що сподобалася, по ціні вона була суттєво дешевшою ніж та, що я в результаті придбала
І на мій погляд, якісніша, чи як мінімум не гірша
Без образів• 27 июня 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Я считаю недооцененный бренд у нас Веко. У меня холодильник и сушилка их, тоже 5 лет сейчас. Свои функции выполняют, энергосбережение А+++.
Гарантия 3 года тоже о чем то говорит, в сравнении с Бош тем же.
Я руководствуюсь тем, что даже если и гавкнется, с этими откл света, пойду новое куплю, не за тучу денег. Да и ремонт тоже не космос бы стоил
автор Каркуша Клара • 27 июня 2025
Ответ дляБез образів
Погоджусь з Вами, піду гляну до них на сайт
Бо на маркеталейсах вибір зараз дуже скромний, скрізь по 1-5 моделей на мій скромний запит
автор Каркуша Клара • 27 июня 2025
Ответ дляБез образів
Ой, раз Ви в темі, скажіть, будь ласка, чи потрібні ноуфрост і інверторний двигун?
Без образів• 27 июня 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Конечно лучше с ними. Холодильник ноу фрост однозначно. Инверторный то по возможности. Я не зацикливалась на нем
Кинг-Конгша• 28 июня 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Бо тут начиталася що вони найкращі
Подруга радить тільки ноуфрост
Не знаю, мені не принципово
Бо 60 якісь тісні стали
Сьогодні купила Бош, по якості наче найкращий. Не думала що буде зараз проблема вибрати холодильник. Вибір без вибору. Пластик скрізь поганий, полки гнуться. Бош сказали самий якісний. Ціна 30900.
автор Каркуша Клара • 13 июля 2025
Ответ дляБез образів
Дякую за відповідь
автор Каркуша Клара • 13 июля 2025
Ответ дляКинг-Конгша
Ну от і я про це
В мене мінімальні вимоги, просто якісний пластик всередині і ззовні
Бачила як линяють кольорові холодильники, в тч типу з нержавійки
Ну не хочу я собі зайвих клопотів з речами першої необхідності
Дякую що Поділилися своїм досвідом, я ще планую походити таки по магазинах, може виберу щось більш менш прийнятне для себе
Але на жаль з цими онлайн продажами офлайн все менше товару