И.О. человека• 03 июня в 22:24
Порадьте холодильник.
Мій зламався.
Був LG, такого більше не хочу. Був 12 років, запах пластику досі тримається в морозилці :(.
Хто недавно купував? Порадьте, на який звернути увагу.
Цікавить середня цінова категорія.
И.О. человека
• 03 июня в 22:26
Ответ дляArctic777
Но фрост, лижы
Такий завтра поїде на смітник
И.О. человека
• 03 июня в 22:32
Ответ дляМнята
І в старому не було. Пропрацював 13 років. Ще робочий, але хотілося більш сучасний. Вже рік працює. Задоволена. Син з невісткою теж такий купили.
А можете дати посилання на модель?
Свідок Перемоги• 03 июня в 22:34
Ответ дляСердючка
Либхер
Маю морозилку лібхер, моя любов. Тримала всі дні, коли було довге багатоденне відключення. Тільки ягоди трішки потекли
Привіт з ботойбіччя• 03 июня в 22:35
Минулим літом купували Самсунг, мені не дуже подобається, Бош був кращим. Але запаху пластику наче нема.
Сердючка• 03 июня в 22:35
Ответ дляСвідок Перемоги
Согласна. У меня холодильник на даче, очень довольна
Котогосподиня• 03 июня в 22:36
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
А що не подобається?
И.О. человека
• 03 июня в 22:36
Ответ дляСвідок Перемоги
Я маю морозилку LG, дуже нею задоволена, продукти не мають запаху ’старості’. Купила холодильник LG - непотріб
И.О. человека
• 03 июня в 22:36
Ответ дляМнята
Трохи пізніше. Пошукати треба. Але нарікань на інші моделі від знайомих не чула. У подруги років 16 холодильнику, то цього року замінили реле, а до цього працював справно.
Буду вдячна
Свідок Перемоги• 03 июня в 22:38
Холодос снайге дуже класний. Теж витримав увесь треш минулих років.
Тільки розмовляє)))
И.О. человека
• 03 июня в 22:39
Ответ дляСвідок Перемоги
Тільки розмовляє)))
Що означає ’розмовляє’?
ДелиВерка• 03 июня в 22:44
Ответ дляМнята
Ви не рівняйте колишню техніку з нинішньою. Колись гарно робили
Привіт з ботойбіччя• 03 июня в 22:45
Ответ дляКотогосподиня
А що не подобається?
Більш шумний у порівнянні з Бош. Перевішували дверцята, і тепер коли їх закриваємо, то чути як потріскування(важко пояснити), там де резинка. Знову ж таки, в Бош також перевішували дверцята і все було ок. Ну і такі дрібниці, як наприклад вже стерся напис на видному місці. Хоча холодильник у користуванні не більше 9 місяців. На фото показала.
И.О. человека
• 03 июня в 22:47
Ответ дляДелиВерка
Їх зараз в нас нема. А хороші. В мене холодильник і морозилка.
Та знаю, що нема, але ж треба холодильник)
Привіт з ботойбіччя• 03 июня в 22:48
Свідок Перемоги• 03 июня в 22:49
Ответ дляИ.О. человека
Що означає ’розмовляє’?
Коли я обирала модель, на розетці прочитала у відгуках: ’Видає дивні звуки’))))
Так і є))) Це важко описати, так-то він тихий. Але іноді може ніби зітхати, видати звук, схожий на хропіння, може сказати: Оооох)))
Але це не голосно, а як робочі звуки.
ДелиВерка• 03 июня в 22:49
Ответ дляИ.О. человека
Ну, серед тих, що рекомендують, я би брала лібхер. Але я не знаю, що там по цінах на холодильники.
ДелиВерка• 03 июня в 22:51
Ответ дляСвідок Перемоги
Але це не голосно, а як робочі звуки.
Ноу Фрост? В сестри такий. Я ,як перший раз в них була, довго не могла зрозуміти, хто то стогне😆