Неместная Я• 27 июня 2025

Дівчата, хто знається на автівках - покритикуйте плз

https://auto.ria.com/uk/auto_nissan_qashqai_384693... Цікавить ось ця машинка.
За описом все ідеально (ну хто б сумнівався)), але що на прикладі цього авто треба перевірити-врахувати?
А я кумедна• 27 июня 2025
Таки вопросы лучше задавать мужчинам, которые разбираются и четко смогут дать рекомендации. А ещё лучше ехать смотреть машину с таким человеком.
автор Неместная Я • 27 июня 2025
Ответ дляА я кумедна
В мене нема такоє людини, саме тому я питаю тут - бачу тут повно дівчат, хто може дати дійсно корисні поради.
Не флудіть будь ласка, я ж просила лише тих хто знається.
Не гоню• 27 июня 2025
Ответ дляНеместная Я
Берёте авто и везете на сто. Там платите за независимую диагностику
Поторописька• 27 июня 2025
Я вижу уже обман. В объявлении указано что пригнанный, а владелец пишет что куплен у официала, типа в салоне. Это авто с США по любому битое было. Нужно смотреть по вин коду историю но это платная услуга.
Благоуханочка• 27 июня 2025
читайте відгуки і огляди на профільних автосайтах. Колись свого часу дивилась цю модель і відмовилась. Основна проблема в цього покоління - рульова рейка. Крім того, не сподобався на тест-драйві
Благоуханочка• 27 июня 2025
Ответ дляПоторописька
та чому ж збрехав? Автосалони теж торгують б/у моделями. У ніссана є програма ін-трейд
Мовчу, але хочу• 27 июня 2025
Берите машину и везите на сто , чтоб ее вам проверили сделали диагностику. Пробег нормальный если не скручен , и смотреть где машину у нас приобретали или завезли хлам битый и отремонтировали
ВЫВсеВрете• 27 июня 2025
Ввезено з за кордону.Тобто там Може Бути все що завгодно.
Залізний занавіс• 27 июня 2025
Ответ дляНеместная Я
Замовте перевірку на сто, я так робила. За 1.5-2 тисячі гривень зекономите купу грошей якщо це виявиться ’циганський кінь’. Або ж навпаки зробите правильний зважений вибір. Нормальний продавець поїде на сто без проблем.
автор Неместная Я • 27 июня 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
але по вік коду це гарантовано перевіряється, правильно? тобто вподобану модель одразу перевіряю за віном
Love_Love_Love_• 27 июня 2025
Він код дайте
Дрібка щастя• 27 июня 2025
Ответ дляНеместная Я
Перед тем, как купить машину, загоняйте её на сто. Вот вам и совет.
Love_Love_Love_• 27 июня 2025
Ответ дляА я кумедна
Серйозно?
Не всі жінки тупіци
ВЫВсеВрете• 27 июня 2025
Доречі зараз на Авторіа стоїть одна знайома машинка.Курва,ще три неділі назад то був жахливий тарантас.Зараз я його не впізнаю.Якби не номер авто...
Не дарма та людина витратилась на передпродажну підготовку
автор Неместная Я • 27 июня 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
я так не наїжджуся по Україні. Мені максимум інфо треба зрозуміти ДО того як поїду її перевіряти.
автор Неместная Я • 27 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Він код дайте
SJNFBAJ11U2378876 це він, я так розумію
Не рахую, а вважаю• 27 июня 2025
Вытягиваете полностью ремень и смотрите не утопленник ли.
автор Неместная Я • 27 июня 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Що буде з ременем якщо утопленник? Пліснява?
Не рахую, а вважаю• 27 июня 2025
Ответ дляНеместная Я
Да, будет полоска от воды
Благоуханочка• 27 июня 2025
Ответ дляНеместная Я
значить, шукаєте машину в близькій локації біля себе. Зи, не дивлячись на те, що в мене був їх ноут і х-трейл, чудові машини, кашкай би не брала. Не дуже вдала модель
Love_Love_Love_• 27 июня 2025
Блін, закінчились мої запити.
Пробийте авто по він коду. Там до 20 запитів коштує 5$
Мудрецыха мира• 27 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Блін, закінчились мої запити.
І головне ще потім перевірити, чи дійсно вказаний він-код належить цій машині, що продають))) а то буває, що в обяві одне, а по факту биток ще той
Love_Love_Love_• 27 июня 2025
Ответ дляПоторописька
В США немає кашкаїв
Сунуся в чужі справи• 27 июня 2025
Ответ дляМудрецыха мира
В мтсбу перепрлвірити можна
Сунуся в чужі справи• 27 июня 2025
Ответ дляМудрецыха мира
По страховці такий він код, збігається
Губи з філером• 27 июня 2025
Ответ дляНеместная Я
Мой брат шарит, но при покупке авто едет на СТО и платит, чтоб авто проверили на наличие всяких жоп.
Залізний занавіс• 27 июня 2025
Ответ дляНеместная Я
Вам і не потрібно нікуди їздити, мені двічі перевіряли автомобілі дистанційно, я в Києві одне авто в Сумській області було, інше в Київській. Загугліть, ця послуга вже давно стала популярною. З одною машиною взагалі вийшла комедія - подзвонив начальник сто і сказав: ця машина до Києва не доїде , далі список із 20+ пунктів чому. А на фото це була моя машинка мрії.
А друга ситуація: автомайданчик у Львові відмовився машину на сто показати і до себе майстрів не пускають. ))

Тож шукайте сто по відгуках в місті де це авто і замовляйте огляд дистанційно, вам нададуть фото, відео і акт огляду детальний
Пишущаяся• 27 июня 2025
Машину треба купляти або нову, або в Німеччині, на авторіа нормальних машин немає, або вони дуже дорогі
Prervana• 27 июня 2025
Ответ дляНеместная Я
Машину надо брать в том регионе, в котором живете. Нет смысла охотиться за каким-то авто на другом конце страны. Сосредоточьтесь на поиске в своем городе
Благоуханочка• 27 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
В США немає кашкаїв
скоріш за все, європеєць. Знаю, що ’верблюди’ їх часто приганяли, бо їх скидали дешево через проблемне І покоління